Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1

#1 2017. 03. 29. - 03h17

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

>> Orákulum

https://www.kephost.com/images/2017/03/29/hrdj1.png

Faj: A Nagy Kristály megtestesülése
Nem: Nő
Hajszín: Sokszínű-Tarka
Szemszín: Világos Rózsaszín
Első megjelenés: 4. Epizód

A Nagy Kristály megtestesülése, aki kizárólag a rendkívül fontos események alkalmával jelenik meg. Már régóta nem látták.

Megkérünk minden kedves őrzőt, hogy tartsa be a témában a fórum illetve a Spoiler szabályzatunkat!
Kellemes beszélgetést kívánunk!

Kijelentkezve

#2 2017. 03. 29. - 15h16

Árnyék gárda
Julie
Fiatal újonc
Julie
...
Üzenetek: 29

Szimpatikus, bár az arcára nézve mintha minden szenvedést átélt volna. Mondjuk mivel megjósolja akár a közelgő rosszat és biztos nem 18 éves így meg lehet érteni...

Vele kapcsolatban van egy elméletem, vagyis vele és a karival kapcsolatban. A karit ugye maga sem tudja miért vonzotta a kristály. A lila szemén kívül nem lehet miből kiindulni, hogy melyik fajba tartozik.
Itt jön képbe az Orákulum!
Neki is ha jól látom lila, vagy legalább is lilás szemei vannak mint a karinak. Megjelent előttünk.
A kisregény lényege: Nem lehet, hogy valami kapcsolat van a hősnőnk és az Orákulum között?

Akár arra is gondoltam, hogy a hősnőnk Eldarya-ban született, de születésekor, avagy kiskorában a mi általunk ismert világba vitték valamilyen oknál fogva.

Bejelentkezve

#3 2017. 05. 05. - 01h17

Árnyék gárda
Marilene
Újonc
Marilene
...
Üzenetek: 46

Julie írta:

Vele kapcsolatban van egy elméletem, vagyis vele és a karival kapcsolatban. A karit ugye maga sem tudja miért vonzotta a kristály. A lila szemén kívül nem lehet miből kiindulni, hogy melyik fajba tartozik.
Neki is ha jól látom lila, vagy legalább is lilás szemei vannak mint a karinak. Megjelent előttünk.
A kisregény lényege: Nem lehet, hogy valami kapcsolat van a hősnőnk és az Orákulum között?

Érdekes elmélet, habár most még mindennek az elején vagyunk, így bármi elképzelhető. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Arra is kíváncsi vagyok, hogy felbukkan-e még a jövőben, izgalmas karakter.

Kijelentkezve

#4 2017. 11. 20. - 14h03

Árnyék gárda
Nanoka
Legyőzött egy tyúkot
Nanoka
...
Üzenetek: 875

Marilene írta:

Julie írta:

Érdekes elmélet, habár most még mindennek az elején vagyunk, így bármi elképzelhető. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Arra is kíváncsi vagyok, hogy felbukkan-e még a jövőben, izgalmas karakter.

Egyetértek mindkettőtökkel. A szemszín érdekes, ezért is reménykedem abban, hogy előkerül még a továbbiakban, és inkább valami boldog hír kapcsán, nem pedig súlyos, baljós helyzet miatt.

Kijelentkezve

#5 2018. 07. 12. - 20h17

Abszint gárda
Gizy24
Fiatal újonc
Gizy24
...
Üzenetek: 10

Imádom őt, remélem még sokszor találkozok vele az epizódok során.Elég szimpatikus számomra, imádom a sok tollat rajta feldobják az egész karaktert és érdekes aurát varázsol az egész karakternek.  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

Oldalak : 1