Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1

#1 2017. 03. 28. - 14h40

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

>> Ykhar

https://www.kephost.com/images/2017/03/28/EkwCC5nrX3YHWitqjLTJBKz_5xs.png

Faj: Brownie
Nem: Nő
Gárda: Szikrázó
Hajszín: Narancssárga
Szemszín: Világos kék
Első megjelenés: 4. Epizód

Ykhar a Szikrázó gárda fiatal tagja. Sokszor jelentéktelen dolgok miatt esik pánikba... Ne lepődj meg, ha nem érted, mit szeretne neked mondani! Fura nyelven beszél, és az egyes kifejezéseit rajta kívül senki nem érti.

Megkérünk minden kedves őrzőt, hogy tartsa be a témában a fórum illetve a Spoiler szabályzatunkat!
Kellemes beszélgetést kívánunk!

Kijelentkezve

#2 2017. 03. 28. - 18h01

Abszint gárda
Drintii
A gárda gyalogosa
Drintii
...
Üzenetek: 2 204

Ő a kedvenc női karakterem a játékban, és Miiko csak egy kicsit van lemaradva tőle. Valamiért nagyon szeretem a stílusát, olyan kis egyedi karakter lett, és mindig feldob, ha ott előttem akad ki valamin. Nem lenne ellenemre, ha a karakterünk legjobb barátnője lenne a későbbiekben mint a CsJ-n Rosa.

https://i.imgur.com/bfV2njM.png

Bejelentkezve

#3 2017. 03. 28. - 19h42

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...
Üzenetek: 12 591

Miiko után a kedvenc női karakterem a történetben. Bohókás, kedves, vidám és segítőkész. Szinte küldetésének érzi, hogy segítsen nekünk a tündéri mivoltunk és származásunk felkutatásában. Kellőképp intelligensnek is tartom néhai szétszórtsága ellenére, másképp amúgy sem lenne a Szikrázó Gárda tagja.
Engem bőbeszédűsége egyáltalán nem zavar, kifejezetten örülök neki, hiszen a történet írói általa elszórják az aprócska morzsákat olykor-olykor a világról, más szereplőkről, amiken szívesen rágódom, megfogalmazom általuk a magam teóriáit.
Ykharral lehet poénkodni, érti humorunk, nem veszi magára az ugratást. Talán emiatt kedvelem még inkább.

Utolsó módosítás: Ezüstróka (2017. 03. 28. - 19h42)

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Bejelentkezve

#4 2017. 05. 05. - 01h30

Árnyék gárda
Marilene
Újonc
Marilene
...
Üzenetek: 46

Ykhar Miikoval egyetemben a második helyen végzett kedvenc női karaktereim listáján. Szerintem kifejezetten aranyos, imádom, hogy annyit dumál./static/img/forum/smilies/lol.png Ebben magamra emlékeztet.

Kijelentkezve

#5 2017. 11. 20. - 14h06

Árnyék gárda
Nanoka
Legyőzött egy tyúkot
Nanoka
...
Üzenetek: 890

Szeretek vele beszélgetni, mert folyamatosan rántja le a leplet kisebb dolgokról, így többet tudhatunk meg az itteni világról.
Én is örülnék, ha a karakterünk és közte barátság alakulna ki.  /static/img/forum/smilies/wink.png

Kijelentkezve

#6 2019. 03. 09. - 16h36

Árnyék gárda
Julie
Újonc
Julie
...
Üzenetek: 36

Kövezzen meg, aki szeretne, én nem szeretem. Valamennyire segítőkész, nem néz ki gonosznak. Ennek ellenére nekem unszimpatikusabb, idegesítőbb mint Alajea volt az elején. 0-o

Kijelentkezve

Oldalak : 1