Fórum

Oldalak : 1 ... 3 4 5

#101 2020. 04. 30. - 20h51

Obszidián gárda
Ɓecca
A gárda hivatalnoka
Ɓecca
...
Üzenetek: 1 370

Friss került CsJ-re, kiteszem ide is~

Utolsó módosítás: Ɓecca (2020. 06. 22. - 10h39)

Present Mic in the house!
https://i.imgur.com/xg0AVZ8.png

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7ec5fbcf-dfd9-41d6-8075-d8f1bfe1f0a1/deb3txt-8d1cf73b-8c2f-4aec-b3c0-6c0c550a86f9.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvN2VjNWZiY2YtZGZkOS00MWQ2LTgwNzUtZDhmMWJmZTFmMGExXC9kZWIzdHh0LThkMWNmNzNiLThjMmYtNGFlYy1iM2MwLTZjMGM1NTBhODZmOS5naWYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ.7eXvJsuXsO4dh9flvzix-8boRThtk4ydBbrKZc9Ty9A

https://i.imgur.com/LSHvIVN.png

https://bit.ly/3g5Flq8

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/3fd8e9ed-4b00-4e26-95ed-d69014253ff0/ddplaxb-f00355ec-8d7f-4350-8930-53474cfca3b9.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIs

Kijelentkezve

#102 2020. 05. 12. - 00h10

Abszint gárda
princess160
Zöldfülű
princess160
...
Üzenetek: 130

A név, amin szólíthatunk:
Honey

Miért ezt a nevet választottad?
Van egy fotós instám, és mindenképpen olyan felhasználónevet szerettem volna választani, aminek egyik tagja a fotózásra utal, a másik pedig a nevemre. Így lett focus.on.honey. Azért is erre esett a választás mert a monogramom F. H. ^^

Nem:
Nő, a javából. *megy leporolni a 15 pár cipőjét*

Kor: 18

Foglalkozás:
Jelenleg szabadúszó semmittevő vagyok. Érettségi done, jövő héten már csak a második nyelvvizsgám van hátra és enyém a világ.

Horoszkóp:
Vízöntő, de az ilyesmiben nem hiszek. ˘˘ Valamilyen valóságalapja biztos van, hiszen a személyiségjegyek sok esetben egyeznek az ''előírtakkal'', de a jóslásos cuccok nem az én sztalom.

Hol vagy a legtöbbet?
A szobámban, bekuckózva az ágyamba :3

Mi az, ami mindig veled van?
A telefonom.

Mennyit internetezel?
Egész nap elérhető vagyok valamilyen formában.

Sokat telefonálsz?
Nem, inkább írok.

Milyen ember vagy?
Nagyon empatikus és segítőkész. Azt mondják, okos és vicces, de ezt meglepinek hagyom, ha valaki ír. ^^ Mellesleg magammal szemben nagyon maximalista vagyok.

Van barátod/barátnőd?
Igen, van barátom. Mindjárt 500 napja, hogy együtt vagyunk.

Hiszel a fiú-lány barátságban?
Abszolút! Nagyon sokáig csak és kizárólag fiú barátaim voltak. Nem pletykálnak (csak néha), nem hisztiznek (annyira) és nem olyan rosszindulatúak, mint egyes, vérszomjas nőszemélyek.

Szerinted létezik szerelem első látásra?
Létezik. De én még mindig annak a híve vagyok, hogy a külső csak 25-30%-ban számít. Akit megszeretünk, számunkra ő a leggyönyörűbb.

Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni?
Beszélek németül, angolul. Latinul is tanultam, illetve autodidakta módon spanyolul. A spanyol nagy szerelmem, szeretném elsajátítani.

Mi az életcélod?
Megtanítani a kicsi gyerekeket, hogyan legyen saját véleményük, hogy ne vigye el őket a flow. Mindenképpen a legnagyobb lifegoalom, hogy már kicsi kortól arra nevelhessem őket, hogyan fogadják el a többieket és hogy legyen gerincük.
>>Tanító szeretnék lenni. <<

Szereted megtervezni az életed?
Nagyon. Bár már megtanultam, hogy ez gyakorlatilag lehetetlen, mert fix, hogy nem úgy lesz... De nagy vonalakban szeretem megtervezni. Három hete bullet journalt vezetek. Vagyis... hehe, ''vezetek''
Szerintem ez elmond mindent.

Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az?
Tök klisés, tudom, de Shawn Mendes és Nick Jonas. Amúgy meg 5 Seconds of Summer. ˘˘

Mit szeretsz?
Családom+Barátom, sorozatok, zene, GYEREKEK, rakottkrumpli, Stabilo filcek, színezők, internet, kávé, pizza, kaméleonok, kutyák, cicák, kedves+elfogadó emberek, leves, kínai étterem, cipők, szempillaspirál, csipsz, írás, könyvek, levelet/csomagot kapni

Mit nem szeretsz?
Hazugság, csalás, lenéző emberek, galambok, ha kijavítanak, helyesírási hibák, ha elfelejtem, mit akartam mondani, igazságtalanság!!, esélyegyenlőtlenség, diszkrimináció, ha kinevetnek, csúfolódást

Sokat olvasol?
Igen, amikor csak tehetem. Erről árulkodik a kedvenc könyvsorozatom: Diana Gabaldon-Outlander jeszjesz, 900+ oldal az összes része *.*

Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel?
Manapság igen. Muszáj, ha az ember képben szeretne lenni. Már pedig a jelenlegi koronás helyzetben nem utolsó dolog.

Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled?
Sorozatos emberke vagyok inkább. Huhuu, rengeteget nézek. A kedvenc sorozataim, csak így ízelítőnek: Outlander, Grimm, Odaát, GOT, Try Guys, Dr. Csont, stb. Ha valakit érdekelnek bővebben, itt találja a Tv Time profilom.

Milyen fajta zenét kedvelsz? Belinkelsz egyet?
Indie, rock, poprock, soft rock, stb. Igazándiból mindenevő vagyok.
Igen, persze! Ez most a kedvencem:

Nézel youtube videósokat?
Igen. Leginkább külfüldieket. Szeretem azokat a Youtubereket, akik valamilyen állatos témában utaznak, esetleg fotózással/tudománnyal kapcsolatban, de a főzős csatornákat is szeretem. De nézek természetesen mindenes csatornát is.

Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz?
1. Howrse
2. Eldarya/ CsJ
3. Wattpad
4. Youtube
5. Lioden

Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen?
Nagyon nagyon!
Bárhová, messzire. Akár autóval, akár vonattal.

Szereted a mangákat/animéket?
Őszintén bevallom, nem nagyon láttam még ilyesmit, ha a Totally Spies nem annak számít. A lovely Complexet kezdtem el nézni, már vagy másfél éve, de kissé elmaradt..

Játszol számítógépes játékokkal?
Jajaj, Heroes Might and Magic III forever <3

Hogy találtál rá az Eldaryára?
Egy hirdetésben láttam, miközben Howrse-n voltam. ^^

Melyik gárda tagja vagy? Szerinted oda illő vagy?
Abszint. Igen is, meg nem is... Azért igen, mert tetszik ez a természethez közeli vonal, de nem vagyok ide való, mert a három fiú közül Ezát kedvelem a legkevésbé. Mikor volt még gárda verseny, nagyon csalódott voltam, hogy szinte soha nem nyertünk.

Miért szereted Eldaryát? Ki a kedvenced?
Itt megvan minden, amit keresek egy játékban: izgalom, szerelem, kereskedési lehetőség, öltöztetés.
VALKYON!

Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben?
Valkyonnal. Mert egy csendes, békés, kedves óriás <3 És szeretem az ilyen típusú embereket (is).

Sokat fórumozol?
Mostanában rengetegeeet.

Vannak itteni barátaid?
Holaluna, Solar és Aletha.
*bár őket nem itt ismertem meg ^^*

Szeretsz itt barátkozni?
Nem nagyon volt még rá alkalmam. Még nem érzem úgy, hogy befogadott volna a közösség. :c

Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket fogadnál szívesen?
Bárhol szívesen levelezek és szívesen fogadnék bármilyen levelet, ameddig az jóindulatú ^^

Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak?
Igen, a legtöbbet, amit szeretek, már feljebb leírtam a számomra kedves oldalaknál.
Fent vagyok még Dragoncave-en is.
Azokat a játékokat szeretem, ahol lehet adni-venni dolgokat és mindig van mit csinálni. Anno ilyesmi volt a Zoomumba és a Farmerama.

Mit csinálsz most?
Ingázok a soksok megnyitott oldal között a laptopomon. : P

Mire vágysz most?
Arra, hogy végre vége legyen a vírusnak /static/img/forum/smilies/sad.png

Mit viselsz most?
A napközbeni pizsamám. (Mert ugyebár a profiknak van külön éjszakára és nappalra is.)

Mit ettél utoljára?
Sajtot, almával. #ínyenc

Szerinted mi a legnagyobb butaság a világon?
Lábszőr, szoknyában pisilni

Szerinted mi a legjobb dolog a világon?
Klisé, vagy sem, de a szeretet és az ereje. Kövezzetek meg, de így gondolom.

Szerinted mi a legrosszabb dolog a világon?
Mások elítélése a származásuk/kinézetük/bármi alapján.
Hazugságok és az igazságtalanság.
*Ezek mérhetetlenül feldúlnak.*

https://i.imgur.com/gmKq8UL.png

Utolsó módosítás: princess160 (2020. 11. 25. - 21h12)

Kijelentkezve

#103 2020. 05. 12. - 21h06

Abszint gárda
Madelline
A gárda járőre
Madelline
...
Üzenetek: 6 630

https://i.imgur.com/lpWUtgX.png

Csak mert sosem elégszem meg az előzővel...

Take a look

Utolsó módosítás: Madelline (2021. 01. 18. - 12h18)

https://i.imgur.com/YMDYuZN.png

Kijelentkezve

#104 2020. 05. 13. - 02h18

Abszint gárda
Bolendi
Legyőzött egy tyúkot
Bolendi
...
Üzenetek: 829

Bolendi.

Apukámat Bolendának becézték az iskolában. Ebből jött a Bolendi.

Nem:
Nő.

Kor:
17 éves vagyok.

Foglalkozás:
Tanuló egy katolikus gimiben.
Ateista létemre.

Horoszkóp:
Bika.

Hol vagy a legtöbbet?
Normális esetben a suliban és otthon, a kialakult helyzet miatt viszont jelenleg csak otthon.

A telefonom, a fülhallgatóm, papír zsebkendő, a buszbérletem és az irataim.

Mennyit internetezel?
Rengeteget.

Sokat telefonálsz?
Egyáltalán nem. Ha esetleg valaki felhív, a folyton némításban lévő telefonom miatt az esetek 90 százalékában nem veszem fel, én pedig nagyon ritkán indítok hívást.
Ellenben egy barátnőmmel, aki nagyon távol lakik tőlem, a Messengeren órákig vagyunk hívásban (bár javarészt ő beszél).

Milyen ember vagy?
Csendes, visszahúzódó, félénk, de nem mondanám, hogy antiszociális vagyok, hisz igénylem a társaságot, és le tud törni, ha sokat vagyok egyedül, viszont be is tudok sokallni az emberektől. Empatikus vagyok, gyorsan átragad rám mások hangulata, akár egy vadidegené is. Türelmes és nyugodt ember vagyok, nehéz kihozni a sodromból. Feledékenységem miatt gyakran elfelejtem, mit akartam írni/mondani (ezért is javítok bele a hozzászólásba már sokadjára).
Magammal szemben hajlamos vagyok túlságosan kritikus lenni.
A szüleim szerint nagyon erős jellem vagyok, mert nem álltam be a sorba, nem lettem a "tömeg" része csak azért, hogy befogadjon egy közösség.

Van barátod/barátnőd?
Nincs.

Nem tudom. Nekem nincsenek fiú barátaim így a tapasztalataimra nem tudok támaszkodni, viszont elképzelhetőnek tartom, hogy működhet a dolog.

Nem.

Angolul tudok a legjobban, de van még mit csiszolnom rajta, szeretném beszélni a nyelvet. A kínai egyre jobban érdekel.

Mi az életcélod?
Évek múlva szeretnék majd családot, egy szerető férjet és talán három gyerkőcöt.
Hogy mi legyen a foglalkozásom, nos... jelenleg ez a legnagyobb kérdőjel az életemben.

Nem igazán. Mindig befuccsoltak a terveim.

Ő itthon szerintem nem számít hírességnek, de Wang Yibo-val szívesen találkoznék. Már annyival is beérném, ha egyszer láthatnám élőben táncolni.

Mit szeretsz?
*Puskázik az adatlapjáról, de igyekszik valami újat is mondani...*
Kézzel írás, GoKartozás, családtagjaim társasága, ölelés, videojátékok, tesi órák,  alvás, álmok, eső, eső utáni és a frissen nyírt fű illata, tavasz, állatok, zenehallgatás, olvasás.

Mit nem szeretsz?
Előítéletek, tiszteletlenség, helytelenül író emberek, mikor levágom a körmöm és utána napokig elütök minden második betűt a telefonomon, buszozás, fogorvos, pókok, mikor megijesztenek, mikor rám kényszerítenek valamit.

Sokat olvasol?
Sajnos mostanában kevesebbet, mint szoktam, de mindig szívesen teszem.

Nem, de a legfontosabb dolgokról akaratlanul is értesülök.

Nem nagyon. Évente körülbelül 1-2 filmet vagy sorozatot nézek meg, azok általában humorosak, vagy fantasy témájúak, esetleg akció. Nagy kedvencem az Oscar című film már évek óta.

A zenei ízlésem folyamatosan változik, nem ragadtam még le egy műfajnál sem. Szinte mindent meghallgatok, ám legtöbbször ezek külföldi számok. Illetve nagyon sokszor hallgatok betétdalokat kedvenc videojátékaimból vagy animéimből.

Néhány zene amit mostanában hallgattam

Nézel youtube videósokat?
Ch527kerosene csatornáját követem rendszeresen, eszméletlen, mit csinál a hajával a csaj, nagyon kedvelem! Magyarok közül Szabó Kittit nézem mostanában egyre gyakrabban, illetve a TheVR VOD csatornáját látogatom, ha van valamilyen videojáték, ami érdekelne.

Instagram, Eldarya, YouTube, Pinterest, Gmail.

Nem, tökéletesen elvagyok itthon, de egy-két híresebb külföldi városba szívesen elutaznék.

Igen, alig egy éve kezdtem el nézni őket. Viszont emiatt, és mivel nagyon le vagyok ragadva egynél, nem láttam sokat.

Igen! Szabadidőm nagy részét mostanában a játékok teszik ki.
Nagy kedvencem az Assassin's Creed széria. Már várom a Valhalla megjelenését!
A 2013-as Tomb Raider-el játszom még most, és a két legutóbbi TR részt is tervezem beszerezni.
Emellett nagyon szeretem az osu!-t, ami egy ritmusjáték.

Egy másik oldalon láttam róla egy hirdetést, azt hiszem.

Abszint. Az árnyék talán jobban illett volna hozzám, de itt is nagyon jól elvagyok, rendesek a labortársak.

Szeretem a játék sztoriját, bár az utóbbi pár hónapban inkább ruhákra költöttem, semmint az epizódokra, és a fórumon is gyakrabban tengetem az időt. Nevra a kedvencem.

Krómmal.

Sokat fórumozol?
Is-is. Van, hogy hirtelen megszaporítom a hozzászólásszámom, és van, hogy eltűnök egy időre, viszont olvasgatni akkor is szoktam.

Vannak itteni barátaid?
Már van egy!

Szeretsz itt barátkozni?
Azt hiszem mondhatom, hogy igen.

Igen, szeretek hosszú leveleket írni és olvasni. Ameddig értelmes az üzenet, bármilyet.

Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak?
Más internetes játékkal jelenleg nem játszom. Néhány helyre be vagyok regisztrálva, de nem vagyok aktív.

Mit csinálsz most?
A kérdőívet töltöm, és azon gondolkozom, hogy nagyon aludnom kellene.

Mire vágysz most?
Hogy GoKart-ba ülhessek.

Mit viselsz most?
Egy kinyúlt rózsaszín pólót, mint pizsit.

Mit ettél utoljára?
Egy szendvicset.

Az előítéletek, és ha valaki feljebbvalónak érzi magát a másiknál.

A szeretet.

A saját lakóhelyünk pusztítása, azaz a környezetszennyezés. Illetve az állatkínzás.

Utolsó módosítás: Bolendi (2020. 05. 13. - 03h28)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/ddmuhwa-cff52695-9a68-46eb-8cca-6b91c5887928.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGRtdWh3YS1jZmY1MjY5NS05YTY4LTQ2ZWItOGNjYS02YjkxYzU4ODc5MjguZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.WJ4IsImfpFj5QhA7gIxj3PWlhJm8WI_7od4qv9_eDs8

Kijelentkezve

#105 2020. 05. 29. - 10h37

Abszint gárda
Đoloria
A gárda hivatalnoka
Doloria666
...
Üzenetek: 1 327

Gondoltam ideje össze szedni magamról a fontosabb tudnivalókat.

~

Utolsó módosítás: Doloria666 (2020. 06. 22. - 11h00)

Bejelentkezve

#106 2020. 06. 09. - 00h14

Obszidián gárda
Akuzy
A gárda gyalogosa
Akuzy
...
Üzenetek: 2 333

https://i.imgur.com/3ALH7Ko.jpg

Mivel én is kezdek itt, fórumon aktívkodni, gondoltam megosztok veletek néhány titkot rólam.

https://i.imgur.com/3ALH7Ko.jpg

Utolsó módosítás: Akuzy (2020. 09. 03. - 19h36)

https://i.imgur.com/TApiGtU.gif

Kijelentkezve

#107 2020. 06. 11. - 20h03

Árnyék gárda
csajszibarack3
Legyőzött egy tyúkot
csajszibarack3
...
Üzenetek: 903

Ha ezek után sem barátkozik velem senki.. akkor már nem tudom hogy mit kezdjek magammal hogy valahogy menjen számomra ez a szocializálódás ^^ "" Itt aztán mindent kiadtam magamból, amit csak lehetett és szenvedtem vele 3-4 órát és szerintem még részletesebb is lett mint amit a testvéroldalon alkottam..

Jómagam

Bejelentkezve

#108 2020. 06. 16. - 15h37

Árnyék gárda
Fensygencess
Tündérek cinkosa
Fensygencess
...
Üzenetek: 1 062

https://angry-monster-healers-klubb.webnode.hu/_files/200040527-ba9b7ba9b8/fejlec_v3.png

Mostanában elkezdtem mélyebben tevékenykedni a fórumon, emiatt gondoltam, adok egy kis szemléltetőt a személyiségemről én is nektek. Amilyen hosszú első ránézésre, lehet, nem lesz könnyű folyamat a végéig olvasni, viszont én sosem tudtam egy szavas válaszokat írni, hogy így könnyű lehessen engem megismerni.

Ha kíváncsi vagy rám sablon keretében

https://angry-monster-healers-klubb.webnode.hu/_files/200040623-394f6394f8/lablec_v1.png

Utolsó módosítás: Fensygencess (2020. 08. 13. - 09h32)

https://i.ibb.co/R7TQ4kV/BANNER-v3-kisebb.gif

Kijelentkezve

#109 2020. 06. 22. - 10h52

Árnyék gárda
Amarillya
Zöldfülű
Amarillya
...
Üzenetek: 110

Amarillya

Utolsó módosítás: Amarillya (2020. 06. 22. - 10h57)

https://i.imgur.com/OHMgHbj.gif

Kijelentkezve

#110 2020. 07. 02. - 18h32

Árnyék gárda
Vivianɇ
Tündérek cinkosa
Kurejihime
...
Üzenetek: 954

https://i.imgur.com/34yFfMl.png
Kíváncsi vagyok, lesz-e olyan, aki elolvassa, és az alapján szimpatikusnak talál annyira, hogy beszélgetni kezdjünk /static/img/forum/smilies/big_smile.png (kitöltés folyamat alatt)

Dear diary...

https://i.imgur.com/RnUlFCZ.png

Utolsó módosítás: Vivianɇ (2021. 01. 04. - 14h04)

https://imgur.com/3G4IVy5.gif

Bejelentkezve

#111 2020. 07. 04. - 22h24

Obszidián gárda
Adelyn
Most érkezett
Adelyn
...
Üzenetek: 3

Nem nagyon vagyok aktív a fórumon, szinte egyáltalán nem. De most rászántam magam erre a kis kérdőívre és kitöltöttem. /static/img/forum/smilies/smile.png

A név, amin szólíthatunk: Adelyn vagy Rózsa
Miért ezt a nevet választottad? Azért ezt a nevet választottam, mert amit szerettem volna nem lehetett, ezért erre esett a választás. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Nem:
Kor: 26 és remélem nem én vagyok a legidősebb tag. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Foglalkozás: Pincér
Horoszkóp: Vízöntő (+Ikrek aszcendens)
Hol vagy a legtöbbet? Itthon vagy a munkahelyen
Mi az, ami mindig veled van? A telefonom és az órám
Mennyit internetezel? Általában sokat
Sokat telefonálsz? Nem igazán
Milyen ember vagy? Barátságos, vicces, szeleburdi, őszinte és kíváncsi személy, aki néha türelmetlen és nagyon makacs tud lenni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Van barátod/barátnőd? Nincs
Hiszel a fiú-lány barátságban? Nem, az egyik fél mindig többet érez.
Szerinted létezik szerelem első látásra? Nem
Milyen nyelveket beszélsz/szeretnél megtanulni? Angol, egy kevés kis német a munkám miatt. Japánul nagyon szeretnék megtanulni.
Mi az életcélod? Boldog és kiegyensúlyozott életet akarok élni.
Szereted megtervezni az életed? Nem, általban sodrodom az árral.
Ha tehetnéd, találkoznál valamelyik hírességgel, ki lenne az? Robert Downey Jr., Melissa McCarthy, Anne Hathaway, Lady Gaga, Chris Evans, Martin Lawrence, Kevin Hart, Will Ferrell és még sokan mások /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Mit szeretsz? A macskákat, őket kifejezetten imádom. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Szeretek még olvasni, videójátékozni, zenét hallgatni, természetben lenni.
Mit nem szeretsz? Ha a szemembe hazudnak. Ha a gyengébbet bántják. A kétszínűséget. Ha hülyének néznek. Ha lenézik az embert.
Sokat olvasol? Nem mondhatnám, de ha megtetszik egy könyv azt egy hamar nem teszem le. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel? Híreket nem nézek, néha csak olvasok, de a világ fontosabb eseményeivel mindig tisztában vagyok.
Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled? Sorozatokat nem nagyon nézek, inkább a filmeket részesítem előnyben, ezek közül is az akció, a vígjáték, a kaland, a fantasy és a thriller filmeket szeretem.
Milyen fajta zenéket kedvelsz? Nincs kedvenc műfajom, ami megtetszik azt hallgatom. /static/img/forum/smilies/smile.png
Nézel youtube videósokat? Igen
Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz? Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest, Eldarya
Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen? Nem igazán, inkább az az otthon ülös típus vagyok, de ha lehetőség lenne rá, Japánba szívesen elmennék.
Szereted a mangákat/animéket? Igen /static/img/forum/smilies/smile.png
Játszol számítógépes játékokkal? Igen

Hogy találtál rá az Eldaryára? Pontosan már nem tudom, de talán a Csábításból jelesen láttam hirdetésként.
Melyik gárda tagja vagy? Szerinted oda illő vagy? Obszidián Gárda, más helyre nem is kívánkoztam kerülni, úgyhogy igen. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Miért szereted Eldaryát? Ki a kedvenced? Eldaryának a fantázia világa fogott meg, amúgyis szeretem az ilyen dolgokat, szóval nem is volt kérdés hogy regisztrálok. /static/img/forum/smilies/big_smile.png A kedvencem pedig Valkyon.
Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben? Valkyonnal és Karennel
Sokat fórumozol? Nem, ez a második bejegyzés amit írok. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Csak olvasgatni szoktam. Mondhatni a háttérből figyelek. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Vannak itteni barátaid? Még nincsnek.
Szeretsz itt barátkozni? Még nem volt alkalmam rá.
Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket fogadnál szívesen? Mivel még nem volt alkalmam rá, így nem tudom. De ha kapok is üzenetet szívesen válaszolok, legyen az bármilyen téma. /static/img/forum/smilies/smile.png
Játszol még internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak? Igen. Telefonon AFK Arena és Elvenar. Gépen pedig Warframe és Destiny 2. Az akciószerepjátékok foglakoztatnak leginkább.

Mit csinálsz most? Lassan a lefekvéshez készülödöm.
Mire vágysz most? Jelenleg semmire.
Mit viselsz most? Fekete trikó, fekete rövidnadrág.
Mit ettél utoljára? Rántott cukkinit

Szerinted mi a legnagyobb butaság a világon? Erre a kérdésre nem tudom mit kéne válszolni. Nagyon sok dolog lehet.
Szerinted mi a legjobb a világon? A szeretet, a megértés, az odaadás és a MACSKÁK. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Szerinted mi a legrosszabb a világon? Tudatlanság.

Kijelentkezve

#112 2020. 07. 24. - 19h59

Abszint gárda
UchihaNana
Tanuló őrző
UchihaNana
...
Üzenetek: 220

Nem vagyok épp aktív fórumozó, de aki azért egy kis info rólam  /static/img/forum/smilies/big_smile.png

A név, amin szólíthatunk:Nana, Nanácska.
Miért ezt a nevet választottad? Egyik kedvenc animém a Nana, és egy az egyik ismerősöm mindig akart adni nekem valami becenevet, és ebből jött neki, mikor együtt néztük.
Nem:
Kor:Hmmm... elmondjam? Nem tagadom, 21 leszek nemsokára. De ez ne zavarjon senkit. /static/img/forum/smilies/smile.png
Foglalkozás: Diák
Horoszkóp:Szűz
Hol vagy a legtöbbet? Otthon, iskola.
Mi az, ami mindig veled van? Telefon, pénztárca, az igazolványom, és egy jegyzet fűzet, amibe a történeteimet írom. /static/img/forum/smilies/smile.png
Mennyit internetezel? Sokat.
Sokat telefonálsz? Nem.
Milyen ember vagy? Kedves, szeretek ismerkedni,de néha elő jön egy kis félénkség is. Jó hallgatóság vagyok, megértő, barátságot,de néha tudok ideges lenni.
Van barátod/barátnőd? Van.
Hiszel a fiú-lány barátságban? Igen. Nekem van egy fiú barátom, akivel lassan 14 éve ismerjük egymást.
Szerinted létezik szerelem első látásra? Nem hittem, de a párommal még is valahogy úgy indult a kapcsolatunk. Szóval ez az igen és nem. Bonyolult, sokat kéne írnom, hogy kifejtsem.
Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni? Német nyelven beszélek, meg egy keveset angolul. Amit szeretnék majd tanulni, az olasz, és a japán.
Mi az életcélod? Most még sok minden, de az egyik nagy az, hogy saját vállalkozásom legyen. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Szereted megtervezni az életed? Valamikor igen, valamikor nem. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Sok dologtól függ. XD Kedvtől, és időtől.
Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az? Az egyik már nem él, Hachiko az akita inu kutya. Imádom a történetét. És mondjuk még Katy Perry, és Jennifer Aniston.

Mit szeretsz? A sok nyúlat amik vannak nekünk. A két cicámat. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Olvasni, filmezni, moziba járni, futni, sétálni, írni, és táncolni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Mit nem szeretsz? A céklát és a répát! XD Ha valaki nem a szemembe mondja ha valami baja van velem.Nem szeretem ha az emberek más embereket piszkálnak ok nélkül.
Sokat olvasol? Régen sok könyvet olvastam, most leginkább online olvasok.
Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel? Nem szoktam nagyon híreket nézni. Néha elcsípek egy két dolgot, de ha valami nagy van, azt úgy is mindenki tudja.
Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled? Sokat filmezek, van hogy naponta, és többet is. Szinte minden műfaj jöhet. /static/img/forum/smilies/smile.png Sorozat már kevésbé, abból válogatós vagyok.
Milyen fajta zenét kedvelsz? Belinkelsz egyet? Szinte mindegyiket. De nem mindig nézek utána az ujjaknak. https://www.youtube.com/watch?v=VYgAPEUAibg
Nézel youtube videósokat? Ritkán.
Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz? YouTube, Eldarya, Csj, Wattpad, Indavideó.
Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen? Szeretek. Nagyon is. Sok helyre szeretnék eljutni, például Japánba, és Ciprus.
Szereted a mangákat/animéket? Igen imádom őket. Olvasom, és nézem is őket. Naruto mangám van.
Játszol számítógépes játékokkal?Igen

Hogy találtál rá az Eldaryára? Láttam Csj-n, de más oldalakon is bejött hirdetésképp.
Melyik gárda tagja vagy? Szerinted oda illő vagy? Abszint gárdában vagyok tag. Nagyon szeretek ott lenni! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Miért szereted Eldaryát? Ki a kedvenced? Mindig is imádtam az ilyen varázsos, más világos életet, ezért tetszett meg. Kedvencem Nevra.
Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben? Nevra egyértelmű. De ha lehetne mondjuk lányok közül, akkor Ewelin. Nagyon jó fej.
Sokat fórumozol? Nem épp.
Vannak itteni barátaid? Igen vannak.
Szeretsz itt barátkozni? Igen, jó a közösség. /static/img/forum/smilies/smile.png
Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket fogadnál szívesen? Szívesen, igen. Mindig válaszolok.
Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak? Nem. Régen igen, de már nem nagyon szoktam. Akkor például a Howrse amit anno nagyon szerettem.

Mit csinálsz most? Filmezni készülök a kisebbik macskámmal./static/img/forum/smilies/big_smile.png
Mire vágysz most? Egy cézár salátára.
Mit viselsz most? Egy rövid kényelmes itthoni sárga nadrágot, és egy egyszerű fekete pólót.
Mit ettél utoljára? Carbonarát.

Szerinted mi a legnagyobb butaság a világon? Hosszú lenne elmondani. XD
Szerinted mi a legjobb dolog a világon? Béke, szeretett.
Szerinted mi a legrosszabb dolog a világon? Környezett szennyezés.

Aki érdekesnek talált, nyugodtan bejelölhet /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Utolsó módosítás: UchihaNana (2020. 07. 24. - 20h00)

Kijelentkezve

#113 2020. 07. 24. - 22h40

Árnyék gárda
Nightwing
Lélekdoktor
Nightwing
...
Üzenetek: 6 336

https://i.imgur.com/hCcCMMJ.png

Katana

Utolsó módosítás: Nightwing (2020. 07. 25. - 01h29)

https://bit.ly/3kBV7dS

Kijelentkezve

#114 2020. 08. 02. - 21h05

Árnyék gárda
Zirailah
Lángok őrzője
Zirailah
...
Üzenetek: 3 836

https://i.imgur.com/GPwtG1d.png

Ideje volt egy frisebb kitöltésnek. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Zirailah

https://i.imgur.com/4fr3fV0.png

Utolsó módosítás: Zirailah (2020. 08. 02. - 21h17)

https://i.imgur.com/GH2jO2k.gif

Kijelentkezve

#115 2020. 08. 03. - 09h46

Abszint gárda
KuroHana
Legyőzött egy tyúkot
KuroHana
...
Üzenetek: 836

Hana

Gyakran használtam ezt a nevet, mikor még többet játszottam, annak idején, mikor regisztráltam.

Nem:

Kor:
22

Foglalkozás:
Egyetemi tanuló, Keleti nyelvek és kultúrák: kínai specializáció szakon

Horoszkóp:
Oroszlán

Hol vagy a legtöbbet?
Otthon és az egyetemen

Telefonom, fülhallgató (néha 2), irataim, töltőim, kulcsaim és az esernyőm

Mennyit internetezel?
Többet, mint egészséges volna.

Sokat telefonálsz?
Ritkán, de akkor esélyes, hogy hosszú ideig.

Milyen ember vagy?
Zárkózott, de barátságos

Van barátod/barátnőd?
Nincs

Igen, sokszor könnyebben jövök ki a fiúkkal, mint a lányokkal.

Szeretném hinni.

Angol (b2 szinten), orosz (de már nem sokra emlékszem) és kínai

Mi az életcélod?
Ellátogatni egy távol-keleti országba és lediplomázni.

Régebben próbáltam, mára felhagytam vele.

Nincs olyan, akivel úgy igazán szívesen találkoznék.

Sokat olvasol?
Mangát igen (néha fanfiction-t), de könyv esetén nehezen találok olyat, ami megfogna.

Ritkán, de a fontosabb híreket reggelente hallom a rádióból.

Nem igazán. Thai bl drámákat szoktam leginkább nézni. Nincs kedvencem.

Kpop, azon kívül a 60-as évektől a kora 2000-es évek zenéiből szoktam amerikai vagy európai dalokat hallgatni.

Nézel Youtube videósokat?
Néhányat, de inkább csak külföldieket.

Eldarya, Facebook, Youtube, Mangago, Neptun

Attól függ hová és mivel. Az autós utakat szeretem, de ha hosszabb útra kell menni, ahol a járművön kell aludni azt nem igazán. Görög- és Olaszország, Kína, Japán, Korea

Régebben sok animét néztem, mára nem igen találok olyat, ami az ízlésemnek megfelelne. Mangát mai napig olvasok.

Igen, bár nem sokkal.

Reklám blokkban és csábításból jelesen gyakran láttam.

Abszint. Kezdetben nem úgy éreztem, de úgy tűnik jobban ismert a játék, mint én magam.

Mindig is szerettem a fantasy témát, így könnyen bevonzott.
Huang Hua

Huang Hua, mert nagyon tetszik a személyisége.

Sokat fórumozol?
Nem rég kezdtem bele.

Vannak itteni barátaid?
Igen, de csak olyanok, akiket a való életben is ismerek.

Szeretsz itt barátkozni?
Még nem igen próbáltam, de ha valaki érdekesnek talál szívesen beszélek vele.

Persze, bármilyen levelet szívesen fogadok, de ne várd, hogy én írjak neked először.

Régebben több mmorpg-t próbáltam, de kevés tartott tovább 2 óra próbánál. Fontos, hogy a sztori le tudjon kötni, bár a jó grafikát se vetem meg.

Mit csinálsz most?
A kérdésekre válaszolok, chatelek és zenét hallgatok.

Mire vágysz most?
Ne legyen ma a jelenlegi hőfoknál melegebb.

Mit viselsz most?
Egy színátmenetes rövid ruhát.

Mit ettél utoljára?
Kakaós csigát.

A tudatlanság és figyelmetlenség.

Barátok és család.

Az emberi butaság.

I will redeem my past actions, even if I know, they will never forgive me.

Kijelentkezve

#116 2020. 10. 30. - 13h59

Obszidián gárda
Jenifer11
Most érkezett
Jenifer11
...
Üzenetek: 7

Sziasztok! Nem vagyok egy teljesen "friss" játékos, de eddig még sosem volt igazán bátorságom akár a bemutatkozásom megváltoztatni, akár a fórumra írni. Ma valamiért mégis úgy döntöttem, hogy megtöröm a jeget, szóval itt vannak a válaszaim:

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

❤︎ a gyönyörű bannerért örök hála Harmatnak ❤︎

https://i.imgur.com/shbTKMu.gif

Kijelentkezve

#117 2020. 11. 16. - 10h27

Abszint gárda
Harmat
A gárda gyalogosa
Harmat
...
Üzenetek: 2 235

https://i.imgur.com/JBfdgI2.png

Itt volt az ideje ,hogy kitöltsem.'^^

Harmat

https://i.imgur.com/JBfdgI2.png

Utolsó módosítás: Harmat (2020. 11. 16. - 10h32)

https://i.imgur.com/gorr1fR.gif

Kijelentkezve

#118 2020. 12. 22. - 20h21

Abszint gárda
pereszke
Újonc
pereszke
...
Üzenetek: 56

https://i.imgur.com/7usKWlK.png

A NÉV, AMIN SZÓLÍTHATUNK:
pereszke vagy Réka

MIÉRT EZT A NEVET VÁLASZTOTTAD?
azért mert nagyon szeretem a természetet, és szerettem volna egy gomba vagy növény nevét felhasználónévnek. a másik pedig a saját nevem.

NEM:  
lány

KOR:  
20 év

FOGLALKOZÁS:  
egyetemen tanulok, biológia-földrajz tanárnak

HOROSZKÓP:  
oroszlán (szűz aszcendens)

HOL VAGY A LEGTÖBBET?    
most a szobámban.
mikor egyetemen vagyok, a koliban

MI AZ, AMI MINDIG VELED VAN?    
A telefonom. ezen kívül más dolgot nem tudok biztosra mondani, mert valamit mindig ott hagyok ahol nem kéne. /static/img/forum/smilies/roll.png bár azért amik az esetek nagy többségében mindig velem vannak az szőlőcukor, pénztárca, inzulin, vércukormérő, fülhallgató, és mostmár szemüveget is kénytelen vagyok állandóan hordani

MENNYIT INTERNETEZEL?  
Viszonylag sokat, de ha valami vagy inkább valaki leköt, akkor abszolút nem hiányzik.
Viszont amikor itthon vagyok szinte egész nap képes vagyok internetezni.

SOKAT TELEFONÁLSZ?    
Anyával és apával viszonylag sokat mikor a koliban vagyok, meg a kórházat és a háziorvost is gyakrabban hívom mostanság. A barátnőmmel pedig ritkán tudok telefonálni, de akkor órákig.
Azt hiszem ez összességében nem számít annyira kevésnek.

MILYEN EMBER VAGY?  
INFP a személyiségtípusom.
Sokat álmodozom, nehezen kapom fel a vizet, és elsírom magam ha ideges, szomorú vagy nagyon boldog vagyok. Kicsit ügyetlen szoktam lenni, és sajnos mindig mindent az utolsó pillanatra hagyok.

VAN BARÁTOD/BARÁTNŐD?
Van barátnőm, most december 07.-én lett 5 éve hogy összejöttünk. ♡

HISZEL A FIÚ-LÁNY BARÁTSÁGBAN?  
igen

SZERINTED LÉTEZIK SZERELEM ELSŐ LÁTÁSRA?  
Jól hangzana, de szerintem sincs vonzalmon kívül több.
Sokkal varázslatosabb úgy szerelembe esni, hogy megismered a másikat.

MILYEN NYELVEKET BESZÉLSZ / SZERETNÉL MEGTANULNI?  
Örülök hogy magyarul beszélek. /static/img/forum/smilies/roll.png Idegennyelvekben nem vagyok valami jó. Eddig tanultam franciát és angolt, de lever a víz ha használnom kell valamelyiket.
De a spanyol egészen tetszik.

MI AZ ÉLETCÉLOD?  
Hogy boldogan öregedjek meg a párom mellett, és tartalmasan teljenek el az éveink.
És szeretnék jó tanár lenni, mellette pedig kipróbálni a paleontológiát.

SZERETED MEGTERVEZNI AZ ÉLETED?
Sokat álmodozom a jövőről, és néha ilyen szempontból szeretek előre tervezgetni. De egyébként egy napomon is nehezemre esik beosztani rendesen a teendőimet. Ha meg is tervezem, a kivitelezéssel mindig gondban vagyok.

HA TEHETNÉD, TALÁLKOZHATNÁL VALAMELYIK HÍRESSÉGGEL, KI LENNE AZ?    
Nem tudom, talán Péter Szabó Szilvivel szívesen találkoznék.

MIT SZERETSZ?  
| barátnőm | dinoszauruszok | növények | földrajz | aranyos dolgok | hímzés | biológia | nyár | álmodozni | festmények | mediterrán idő | washi tape-k és matricák | túrázás | állatvilág | indie stílus | gombák | fényfüzérek | paleontológia | vulkánok | édességek | gyűjtögetni | a családom | snack levesek és zacskós tészták | nyugalom | énekelni | fantasy | jó hangulat |
jó sok dolog van igazából

MIT NEM SZERETSZ?    
| környezetszennyezés | egyedüllét | állatfajok kiírtása és állatkínzás | matematika | igazságtalanságok | hideg idő | farmer nadrágok | félni | sötétség | betegségek | előítéletek |

SOKAT OLVASOL?  
Régen sokat olvastam, mostmár kicsit ritkábban akadnak könyvek a kezem ügyébe. De a romantikus, fantasy és kaland történetek mindig érdekelnek.
pl. Licia Troisi - Sárkánylány, Rachel Hawkins - Hex Hall

GYAKRAN NÉZEL/OLVASOL HÍREKET? TISZTÁBAN VAGY A VILÁG FONTOSABB ESEMÉNYEIVEL?    
Szerintem viszonylag gyakran, elég kíváncsi szoktam lenni.
Bár némelyik inkább csak arra jó hogy az ember felbosszantsa magát rajta, vagy rettegést keltsen.

SOK FILMET/SOROZATOT NÉZEL? HA IGEN, MELY FILMEKET/SOROZATOKAT KEDVELED?    
Régen rengetek filmet néztem, volt amit napi rendszerességgel, de már nem nézek olyan sokat.
Főleg a romantikus vígjátékokat, fantasy, kaland és mesefilmeket szeretem.
Átejtve, Végtelen történet, Szökőhév, Életrevalók, stb.

MILYEN FAJTA ZENÉT KEDVELSZ? BELINKELSZ EGYET?  
Főleg indie stílusú zenéket szoktam hallgatni, de kevés olyan előadó van akinek több számát is rendszeresen hallgatom. ^^”

csak egy pár dal

NÉZEL YOUTUBE VIDEÓSOKAT?  
Néha szoktam, de olyankor egymás után jó sok videót meg tudok nézni.
linh truong, dianachamomile, The Forest Mori, z o s c r e a t i o n s, Audrie Storm, ZSHOW time, Jordan Clark, SytheX, Annie Tarasova, tinyplant, stb…

MELYIK AZ AZ ÖT INTERNETES OLDAL, AMIT A LEGTÖBBSZÖR LÁTOGATSZ?    
Messenger, Eldarya, Instagram, Pinterest, Ms.Teams (azt hiszem, bár lenne még több is)

SZERETSZ UTAZNI? HA IGEN HOVA MENNÉL SZÍVESEN?
Van egy pár hely amit szívesen megnéznék életem során hogyha lenne rá lehetőségem. /static/img/forum/smilies/roll.png
Többek között Costa Rica, Marokkó, a Szahara, Japán, Görögország, Olaszországban Verona és a Vezúv érdekelne. :3

SZERETED A MANGÁKAT/ANIMÉKET?  
Mangát nem igazán szoktam olvasni, de az animéket szeretem. Bár azt sem nézek túlságosan gyakran.
Kedvencem például a Sailor Moon, Sekaiichi, Lovely complex és a Haikyuu!.

JÁTSZOL SZÁMÍTÓGÉPES JÁTÉKOKKAL?
Számítógépes játékok közül csak a Star Stable az amivel viszonylag gyakran játszom. De néha az Alicia Onlinera is fellépek és régen Simseztem.
Emellett szeretem nézni mikor a barátnőm a Life is Strange-el játszik.

HOGY TALÁLTÁL RÁ AZ ELDARYÁRA?  
Évekkel ezelőtt még a Csábításból jeles fórumán vártam a csevegőben a magyar megjelenést, most újra viszont a párom hozta meg hozzá a kedvemet. :3

MELYIK GÁRDA TAGJA VAGY? SZERINTED ODA ILLŐ VAGY?    
Az Abszint gárdában vagyok, és nagyon örülök is neki hogy ide kerültem. Úgy érzem ebbe a gárdába illek leginkább.

MIÉRT SZERETED ELDARYÁT? KI A KEDVENCED?
Szeretem a fantasy történeteket és tetszenek a játékban lévő ruhák. Összességében tetszik a játék stílusa.
Huh nagyon nehéz kedvenc karaktert mondani, szinte az összes karaktert szeretem. De talán a kedvenceim Ethel, Elliot, Huang Hua, Ykhar, Ewelin és Cameria.

MELYIK ELDARYÁS KARAKTERREL TALÁLKOZNÁL A LEGSZÍVESEBBEN ÉLŐBEN?    
Huang Huával és Twyldával

SOKAT FÓRUMOZOL?
Mostanában viszonylag gyakran olvasgatom a fórumot.

VANNAK ITTENI BARÁTAID?  
Van pár ember akikkel beszélgetek. :”)

SZERETSZ ITT BARÁTKOZNI?    
Régen nagyon benne voltam ebben az internetes barátkozásban, mostanra viszont kissé kijöttem a gyakorlatból. /static/img/forum/smilies/roll.png

SZÍVESEN LEVELEZEL ITT ELDARYÁN? IGEN/NEM? MILYEN LEVELEKET FOGADNÁL SZÍVESEN?  
Szívesen levelezek, és igyekszem válaszolni. Viszont előfordulhat hogy valamire később válaszolok, mivel könnyen bele tudok kavarodni a levelekbe az üzletelés és az oldal megújulásának együttese miatt.

JÁTSZOL MÉG MÁS INTERNETES JÁTÉKKAL AZ ELDARYÁN KÍVÜL? HA IGEN, MIVEL? MILYEN TÍPUSÚ JÁTÉKOK FOGLALKOZTATNAK?    
Régebben játszottam még az Elvenarral ami hasonló stílusra, néha most is fellépek még.
Telefonon az Animal Crossing: Pocket Camppal szoktam játszani és a Neko Atsumeval. A számítógépeseket pedig fentebb említettem már. :3

MIT CSINÁLSZ MOST?
Írom ezt a kérdéssort, de mivel lassan egy hete szöszmötölök vele, közben elég sok mindent csináltam már. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
De mondjuk azt hogy zenét hallgatok mellette.

MIRE VÁGYSZ MOST?
A barátnőm ölelésére, és egy kis elszántságra hogy nekiüljek matekot tanulni. Meg nem jönne rosszul plusz pár óra egy napban, hogy mindenre elég idő legyen. /static/img/forum/smilies/roll.png

MIT VISELSZ MOST?  
egy Jurassic Parkos pólót, és virágmintás nadrágot

MIT ETTÉL UTOLJÁRA?
Grillezett gombát tejszínes hússal, és bodza szörpöt.

SZERINTED MI A LEGNAGYOBB BUTASÁG A VILÁGON?
| környezetszennyezés | annak letagadása vagy teljes figyelmen kívül hagyása hogy a Föld pusztul | állatkínzás | elítélni, kirekeszteni, lenézni más embereket a különbözőségeik miatt pl. rasszizmus, homofóbia, antiszemitizmus, stb. |

SZERINTED MI A LEGJOBB DOLOG A VILÁGON?  
| megtalálni azt az embert, aki a másik feled | szeretet | önmegvalósítás | boldogság | természet szépsége | összefogás egy jó cél érdekében | segíteni azoknak, akik rászorulnak | szabadság érzése |

SZERINTED MI A LEGROSSZABB DOLOG A VILÁGON?
| betegségek | az emberek rosszindulata és érdektelensége | igazságtalanságok | háborúk | hogy egy nap csak 24 órából áll |

https://i.imgur.com/nnVVAH1.png

⋆. ☽˚。⋆.https://i.imgur.com/Voxv7tm.png❀⋆ ˚。⋆
https://i.imgur.com/VyUjRA7.jpg

Kijelentkezve

#119 2020. 12. 27. - 15h51

Obszidián gárda
ʀɪᴛᴜ
Unikornisok cinkosa
ʀɪᴛᴜ
...
Üzenetek: 386

Én lennék az Ritu