Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4

#76 2018. 04. 17. - 14h20

Obszidián gárda
Avalien
A gárda hivatalnoka
Avalien
...
Üzenetek: 1 391

Avalien

https://i.imgur.com/aUbZxH6.png

Kijelentkezve

#77 2018. 06. 29. - 21h29

Árnyék gárda
Darlena
Újonc
Darlena
...
Üzenetek: 61

A név, amin szólíthatunk:
Darlena, Darl, Lena. Vagy a valódi nevemen, már aki tudja. /static/img/forum/smilies/smile.png

Miért ezt a nevet választottad?
Igazából én nevek terén sosem vagyok túl kreatív. Általában mindig valahogy a saját nevemmel variálok (illetve van egy név, amit nagyon régóta használok, sok helyere avval regisztrálok, nem tudom miért). Viszont most változatosságot akartam, ezért ami eszembe jutott. A Darlena pedig számomra különleges, ez az egyik kedvenc női nevem. Ennek pedig az az oka, hogy régebben/néha mostanság is írok, és az első "igazi" karakteremnek a Darlena nevet adtam.

Nem:
lány

Kor:
15

Foglalkozás:
Tanuló

Horoszkóp:
Bak.

Hol vagy a legtöbbet?
Otthon.

Mi az, ami mindig veled van?
Telefon, fülhallgató.

Mennyit internetezel?
Nagyon sokat...

Sokat telefonálsz?
Nem, szinte soha. Nem szeretek.

Milyen ember vagy?
Szerintem én úgy összességében egy jó ember vagyok. Kedves, őszinte...

Van barátod/barátnőd?
Nincs.

Hiszel a fiú-lány barátságban?
Igen.

Szerinted létezik szerelem első látásra?
Nem. Abban hiszek, hogy van olyan, mikor valaki meglát valakit, és érzi, hogy meg kell ismernie, hogy egyszerűen muszáj. De a szerelem első látásban nem.

Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni?
Beszélem az angolt és a magyart (meglepő). Tanulok németül, illetve régen tanultam horvátul. Egyszer szeretnék koreaiul és spanyolul tanulni (főleg a spanyolt), de mindig van valami, szóval nem tudom, hogy valaha össze fog-e jönni.

Mi az életcélod?
Boldognak lenni. Talán. Tudom, ez nagyon közönséges életcél, de igazából bármi is lesz, csak legyen meg a boldogság az életemben.

Szereted megtervezni az életed?
Én szeretek mindent megtervezni, de sosem a terv szerint jön össze semmi.

Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az?
Talán a kedvenc színészem, Ian Somerhalder, vagy pedig a kedvenc színésznőim egyike (Nina Dobrev, Holland Roden, Ashley Benson, stb.)

Mit szeretsz?
Rengeteg dolgot szeretek. Szeretem az állatokat, a sorozatokat, a könyveket. Szeretek reggel korán kelni (de csak akkor, ha nem valami program/suli miatt kelek fel). Ami a legjobb, hogy emellett nagyon szeretek későn, hajnalban lefeküdni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Szeretem a kávét és az energiaitalt.

Mit nem szeretsz?
Nem szeretem a rasszizmust, az előítéletes, felszínes embereket. Nem szeretem a mű embereket (érthetjük alatta a vakolatnyi sminket, stb.). Nem szeretem, ha valaki minden szóban helyesírási hibát vét. A szűk látáskörű embereket.

Sokat olvasol?
Attól függ. Néha igen, néha pedig fél évig nem is nyúlok könyvhöz. Ez sok mindentől függ. Van amikor elkezdek olvasni, de annyira unalmas a könyv, hogy egyszerűen elveszi a kedvemet az olvasástól, és utána hosszú ideig nem olvasok.

Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel?
Nem szoktam nézni híreket, a világ legfontosabb eseményeivel sem vagyok általában tisztában.

Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled?
Nem szeretem a filmeket, de a sorozatokat annál inkább. A kedvenc sorozatom a Teen Wolf, TVD, PLL, The 100, The Originals, Riverdale, stb.

Milyen fajta zenét kedvelsz? Belinkelsz egyet?
Főleg kpop, de a rockot és a rapet is szeretem. Igazából mást is szívesen meghallgatok, nagyon nyitott vagyok mindenre. https://www.youtube.com/watch?v=IHNzOHi8sJs

Nézel youtube videósokat?
Egyre kevésbé. Magyarokat szinte már nem is, néhány angolt nézek. De ritkán.

Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz?
Starity, Sorozatbarát, Youtube, Moly, Gyakorikérdések

Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen?
Imádok utazni. Szívesen ellátogatnék Spanyolországba, legfőképp Madridbe, de sok más spanyol városba is. Esetleg Dél-Koreába, Argentínába... sok helyet szívesen meglátogatnék. /static/img/forum/smilies/smile.png

Szereted a mangákat/animéket?
Nem igazán.

Játszol számítógépes játékokkal?
Most már nem igazán, régen többet játszottam.

Hogy találtál rá az Eldaryára?
Ha jól emlékszem, akkor az egyik barátnőm említette még régebben ezt a játékot.

Melyik gárda tagja vagy? Szerinted oda illő vagy?
Árnyék gárda, és igazából, fogalmam sincs. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Miért szereted Eldaryát? Ki a kedvenced?
Igazából, nem tudom. Mármint annyit még nem játszottam vele. Régen regisztráltam, akkor valamennyit játszottam, és most egy év után tértem vissza. Szeretem az ilyesmi játékokat, igazából. Anno a Csábításból jeles szerettette meg velem. Egyelőre még nincs kedvencem.

Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben?
Fogalmam sincs. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Sokat fórumozol?
Itt még nem. Jelenleg próbálok rászokni a fórumozásra itt is. De egyébként csupán egy oldal van, ahol rendszeresen szoktam fórumozni. Nem vagyok nagy fórumozó.

Vannak itteni barátaid?
Még nincsenek. Majd szeretnék, csak ugye alapból keveset játszottam eddig, és ezáltal eszembe se jutott, hogy barátokat szerezzek.

Szeretsz itt barátkozni?
Mindenhol szeretek barátkozni. Remélem majd itt is találok néhány emberkét. /static/img/forum/smilies/smile.png

Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket fogadnál szívesen?
Még senkivel se leveleztem itt. Normál hangvételű leveleket, flegmaság és bunkóság nélkül.

Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak?
A Csábításból jelessel játszottam. De ott is csak időszakosan, amikor kedvem volt. Épp most tértem volna vissza rá, de ez az újítás lehetetlenné teszi a normális játékot, szóval... Mással nem nagyon játszom.

Mit csinálsz most?
Jelen pillanatban éppen vakaródzok. Imádom, hogy kint az udvaron, az egyik másodpercről a másikra feltűnik egy millió szúnyog, és akkor rohanhatok be, mert megőrülök.

Mire vágysz most?
Jegesteára.

Mit viselsz most?
Pizsamaként egy rózsaszín-lila rövidnadrágot, és egy lila masnis pólót.

Mit ettél utoljára?
Hamburger.

Szerinted mi a legnagyobb butaság a világon?
Rengeteg butaság van, igazából nem jut eszembe semmi. De elég bekapcsolni a híreket, és rögtön annyi "de miért?" kérdés jut eszembe...

Szerinted mi a legjobb dolog a világon?
Fogalmam sincs. Ilyeneken nem nagyon szoktam gondolkodni.

Szerinted mi a legrosszabb dolog a világon?
Gyilkosság és egyéb bűncselekmények. Illetve az állatkínzás, állatkísérletek a kozmetikai cégek által, illetve az, hogy az emberek természetesnek veszik az érző lények levadászását.

„My mother, if she knew what I've done, who I am. She raised me to be better. To be good. And all I do is hurt people.
I'm a monster.”

Kijelentkezve

#78 2018. 08. 02. - 15h29

Abszint gárda
Akira11
A gárda katonája
Akira11
...
Üzenetek: 439

Akira,Kira,Miara

Nos, a legjobb barátnőmnek Kira volt a neve mielőtt meghalt.Mielőtt bárki felnőttre gondolna, Kira korombeli volt. Ezért lett a felhasználónevem Akira11.

Nem:

Kor:
14

Foglalkozás: Diák

Horoszkóp:Skorpió

Hol vagy a legtöbbet?
A közeli könyvtárban és suliban.

A naplóm és egy karkötő amit a legjobb barátnőmtől kaptam,telefon

Mennyit internetezel?
Nem túl sokat, a szabadidőmet olvasással,rajzolással,zenehallgatással és blog írással töltöm /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Sokat telefonálsz?
Nem

Milyen ember vagy?
Egy jó embernek tartom magam,kedves és őszinte(ami sokaknak nem tetszik)

Van barátod/barátnőd?
Nincs

Igen

Nem.

Angol,Japán és Német. Ezeken már tudok beszélni és Spanyolul szeretnék még megtanulni.

Mi az életcélod?
Szeretnék mestercukrásszá  válni és hogy a szüleim büszkék legyenek rám,bármit is űzök. Itthon is rengeteget sütök.

Mit szeretsz?
Könyveket olvasni,sorozatokat nézni,túrázni,sütni, íjászkodni és karatézni.

Mit nem szeretsz?
Ha valaki a külső alapján ítéli meg az embereket, a téves következtetéseket és a rosszakaró,undok embereket.

Sokat olvasol?
Rengeteget /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Nem túl sűrűn, de igen.

Azt hiszem félvér otaku vagyok /static/img/forum/smilies/wink.png

Őszintén? Fogalmam sincs xD Azt hiszem hirdetésben láttam meg.

Abszint gárda és szerintem igen,a legjobb gárdába kerültem.Rengeteget megyek túrázni és szeretek a szabadban lenni, valamint a Gárda nagyon hangulatos /static/img/forum/smilies/smile.png

Sok a lehetősé,szép a grafika  és a karakterek személyisége miatt szeretem. Ezarel kicsit magamra emlékeztet... /static/img/forum/smilies/smile.png Ha épp kijátszottad e legújabb epizódot akkor ha van kedved fórumozhatsz,cseveghetsz az itteni barátaiddal(ha vannak),megváltoztathatod a karaktere külsejét, szezonkor pedig az eventek foglalkoztatnak.

Lance-el, Ezarellel és Nevrával főként. De mindenkit szívesen megismernék.

Sokat fórumozol?
Amikor  elkezdtem a játékot, egyáltalán nem fórumoztam...nem akartam idegenekkel beszélgetni. De az utóbbi másfél évben  igyekeztem aktívan részt venni a gárdafórum dolgaiban.  Beleestem abba a hibába, hogy előre ítélkeztem a tagokról, mindössze azért mert a valóságban már sokan szúrtak hátba.

Vannak itteni barátaid?
Igen, elég sok^^

Szeretsz itt barátkozni?
Igen /static/img/forum/smilies/smile.png

Igen. Bármilyen pozitív, barátkozó szándékú levelet szívesen fogadok.

Utolsó módosítás: Akira11 (2018. 08. 02. - 15h30)

https://orig00.deviantart.net/c919/f/2018/215/1/8/oie_vvhxoli2xo4r_by_rumista-dcj3paj.gif

Kijelentkezve

#79 2018. 12. 30. - 19h32

Árnyék gárda
HoXiaoChenn
Most érkezett
HoXiaoChenn
...
Üzenetek: 5

HoXi, Chen, Csengettyű (xDDD)
Egyszer az egyik barátnőm elküldött nekem egy rövidke viccet, ami nagyon megtetszett nekem, és mégjobban a benneszereplő Ho Xiao Pen név, ami szerintem egyben egy jól csengő és egy vicces név, és átformáztam a végét Chen-re, mivel ez az igazi nevem rövidítése.^^
Nem:
Lány vagyok, milyen meglepő xdd
Kor:
Na igen ez az a dolog amit még utálok...xd
14
Foglalkozás:
egy ritka rossz diákxD
Horoszkóp:
Szűz
Hol vagy a legtöbbet?
Otthon, és az ágyamban.
A telefonom
Mennyit internetezel?
Szabadidőmben rengeteget.
Sokat telefonálsz?
Nem.. Nagyon nem szeretek telefonálni.
Milyen ember vagy?
makacs ~ fösvény ~ vajszívű ~ kedves ~ gonosz ~ lustaa ~ érzékeny ~ kissé naiv ~ furcsa
Van barátod/barátnőd?
Nem, nincs.
Iggeen, de a legjobb barátságokban már nem.
Nem, max vonzódás csak.
Fuu.. Hát ugye magyarul beszélek.xdd Angol nyelvet folyamatosan tanulok, román nyelvet is kötelezően, de nem érdekel engem.:'D
Koreaiul mindenképp szeretnék majd tanulni.^^
Mi az életcélod?
Talán az, hogy meglegyen mindenem az életben, amire szükségem lesz.
Igen, már meg van tervezve, csak megvalósítani is meg kéne.^^
Johnny Depp, Shawn Mendes, Jeon Jungkook
Mit szeretsz?
aludni, és enni. Szeretem a sült krumplit. Meg a vízipipát. 
Mit nem szeretsz?
A jelenlegi sulimat, környezetemet, tanáraimat, osztálytársaimat, évfolyamtársaimat.. Nem szeretem ha megmondják mit csináljak. Ha leordibálják a fejem apró dolgokon..
Sokat olvasol?
Egyáltalán nem. Csak azt, ami felkelti az érdeklődésem.^^ Abból meg kevés dolog olvasható.xD
Én úgy hiszem, hogy teljesen tisztában vagyok minden fontosabb dologgal.
Sorozatokat nem nézek, de filmeket néha.. Kedvenc filmeim közé tartozik az 'Életre Valók' 'Démonok Között' filmek, 'Rossz Anyák'.. talán ennyi.
Rengeteg fajta zenét hallgatok.. De amiket igazán kedvelek, azok az inkább nyugisabb számok.(aesthetic)
Linkelek isss.^.^
cavetown - Pigeon
Igen, inkább akik ismeretterjesztő videókat készítenek.
Nincs öt, de amiket a legtöbbször látogatok, az az Eldarya, Csábításból Jeles és a Youtube
Szeretek a kilátás miatt is. Amerika és Dél-Korea.
Régen néztem animét, meg olvastam is mangát, de ma már nem.
Nem, de szívesen játszanék.
A rokonszerver hirdette.^^
Árnyék , és szerintem a három közül leginkább oda.^^
Mert ilyen jól össze van rakva az egész, és egyrészt amiért ilyen szép a fantasy világa. Kedvencem talán Króm.
Leiftannal.
Sokat fórumozol?
Most kezdtem el, de szeretnék sokat fórumozni.
Vannak itteni barátaid?
Egy kivételével nincsenek.
Szeretsz itt barátkozni?
Igen.:3
Persze. Ami baráti szándékú, mindet szívesen fogadom.:]
Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak?
Igen, játszom, de más típusút nem ismerek.
Mit csinálsz most?
Ülök, és zenét hallgatok xd
Mire vágysz most?
egy gyors kiruccanásra a barátaimmal.
Mit viselsz most?
Jelenleg pizsibe vagyok.::D
Mit ettél utoljára?
Nápolyit. xdd

Az előítélkezés.
Ha van egy személy, akinek bármit elmondhatsz.
Rasszizmus, környezetszennyezés és terrorizmus.

Utolsó módosítás: HoXiaoChenn (2018. 12. 30. - 20h12)

https://i.pinimg.com/564x/58/9a/e7/589ae76acac11bb572c01049204a3fa7.jpg

Kijelentkezve

#80 2019. 02. 04. - 22h20

Abszint gárda
VideoMacii
Most érkezett
VideoMacii
...
Üzenetek: 6

A név, amin szólíthatunk: Ted, Teddy

Miért ezt a nevet választottad? Becenevem, mindenfelé ezt használom

Nem: Eredetileg nő, viszont ez még változni fog(talán)

Kor: Jelenleg 16 (02line)

Foglalkozás: Tanuló,később programozó

Horoszkóp: Mérleg

Hol vagy a legtöbbet? Iskolában valamint a szobámban

Mi az, ami mindig veled van? Telefon, gyújtó

Mennyit internetezel? Napi 15-20 órát körülbelül

Sokat telefonálsz? Viszonylag igen

Milyen ember vagy? Visszahúzódó és unalmas

Van barátod/barátnőd? Volt, de elég is volt a szerelemből

Hiszel a fiú-lány barátságban? Igen^^

Szerinted létezik szerelem első látásra? Nem, maximum csak vonzalom, de szerelem nem

Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni? Angolul viszonylag jól tudok, sajnos kötelező németet is tanulnom, viszont itthon tanulok koreait és egy ideje a spanyollal is ismerkedem. Szeretnék még tanulgatni kínait is valamint franciát.

Mi az életcélod? Kimászni az iskola ablakán (ezt komolyan mondom, rajta van a bakancslistámon xd)

Szereted megtervezni az életed? Csak bizonyos esetekben

Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az? Lee Felix*w*

Mit szeretsz? Írni, rajzolni, olvasni, aludni, zenét hallgatni és videókat nézni

Mit nem szeretsz? Az iskolát, a magyar tanárom, a német tanárom, a németet, a magyart, a Magyarországi politikai rendszert és még nagyon nagyon sok mindent xd

Sokat olvasol? Viszonylag igen, bár manapság inkább csak online

Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel? Naponta hallgatok híreket, általában tájékozott vagyok

Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled? Kedvemtől függ, inkább fantasykat és ázsiai drámákat nézek

Milyen fajta zenét kedvelsz? Belinkelsz egyet? Eléggé furcsa ízlésem van, de imádom a K-popot és a rockot^^

Nézel youtube videósokat? Keveset nézek, de őket nagyon sokat #ninjon #pingvin

Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz? Tumblr, Pinterest, Instagram, Wattpad, Facebook

Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen? Igen, Ázsiába^^

Szereted a mangákat/animéket? Régen szerettem, mára már nem nagyon kötnek le(kivételek persze lehetnek)

Játszol számítógépes játékokkal? Sajnos nem jó a gépem hozzá, így csak nézni tudom őket, de nagyon szeretek
játszani(kedvenc játékaim: adatlapomon)

Hogy találtál rá az Eldaryára? Még anno 2015 körül a CsJn, de csak 2017ben kezdtem el normálisan játszani

Melyik gárda tagja vagy? Szerinted oda illő vagy? Abszint, és igen, ugyanis imádom az alkímát^^

Miért szereted Eldaryát? Ki a kedvenced? Fogalmam sincs, csak szeretem. Ezarel és Nevra

Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben? Hiába Eza a szívem választottja, szívesebben
találkoznék Nevrával

Sokat fórumozol? Eddig egyáltalán nem csináltam, de szeretném elkezdeni

Vannak itteni barátaid? Nincsenek

Szeretsz itt barátkozni? Mindenhol szeretek, csak nem tudok xd

Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket fogadnál szívesen? Persze^^ A téma mindegy, csak tudjunk jól elbeszélgetni

Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak? Nálam ez ilyen "mivel nem?" típus, mindennel játszom amivel találkozok xd Jelenleg rendszeresen játszok: Howrse, Lady Popular

Mit csinálsz most? Lassan készülök aludni xd

Mire vágysz most? 20-30-40 órányi alvásra

Mit viselsz most? Pizsomát xd

Mit ettél utoljára? Kukoricát*3*

Szerinted mi a legnagyobb butaság a világon? A különböző vizsgák, a tananyagok mennyisége

Szerinted mi a legjobb dolog a világon? Az ágyak és a zene

Szerinted mi a legrosszabb dolog a világon? Az emberek

https://pa1.narvii.com/6350/a9680958374f37e38d880f2dea2a26b572fc52cd_hq.gif

Kijelentkezve

#81 2019. 02. 05. - 19h37

Abszint gárda
Ashysea
Zöldfülű
Ashysea
...
Üzenetek: 141

Ashysea

https://i.imgur.com/A232FmR.gif

Kijelentkezve

#82 2019. 02. 06. - 22h57

Abszint gárda
SilverCrow
A gárda járőre
SilverCrow
...
Üzenetek: 5 896

https://i.imgur.com/02084oZ.png

Mivel a legutóbbi bemutatkozás óta egy nagy változáson mentem keresztül mind stílusilag mind névileg, ezért úgy gondoltam szerkesztek egy újabbat.

Silver

Azért váltottam nevet, mert kb. 180°-os fordulatot vett az életem a regisztrációm óta, és úgy gondoltam, hogy ez a név jobban illik majd a karakteremhez.
A névötlet az Accel World című animéből született meg.

Nem:
nő nemű humanoid életforma

Kor:
21 év

Foglalkozás:
Tanuló (leendő titkár)

Horoszkóp:
Oroszlán (Halak aszcendens)

Hol vagy a legtöbbet?
A napjaim felét az iskolában töltöm, a maradék időmben pedig itthon pihenem ki a nap fáradalmait.

Ide sok mindent fel tudnék sorolni, de a legfontosabb holmik, amiket mindig magamnál hordok az a pénztárca, mobil, igazolványok, buszbérlet, házkulcs és egy pár kozmetikai termék.

Mennyit internetezel?
Amennyit az időm enged

Sokat telefonálsz?
Telefonhívások tekintetében elég keveset telefonálok, naponta max 2 hívást kezdeményezek.

Milyen ember vagy?
megbízható - megértő - kissé antiszoc, de amúgy kedves - engedékeny - kompromisszum képes - általában őszinte - lázadó szellemű - anarchista

Van barátod/barátnőd?
Igen, van

Persze, mindig is voltak és lesznek fiú barátaim. Szerintem azt, hogy kivel barátkozunk nem a nemük határozza meg, hanem a ember személyisége.

Eddig ez nekem sosem jött be, szóval nem hiszem, hogy létezne ilyesmi.

Általános óta németet tanultam, amit sajnos nem használok rendszeresen, így a tudásom is kopott az idők során.
Jelenleg angolt tanulok az iskolában, bár nem lenne rossz, ha az angol tanár tanítana is nekünk valamit végre.

Mi az életcélod?
Hm... ez egy jó kérdés, bár ha egyszerűen akarok fogalmazni, leginkább boldog szeretnék lenni, de ha lesz egy számomra kedvező lehetőség, amit az élet elém sodort, akkor kapok az alkalmon.

Igaz, meg van a napi rutinom, ám általában nem szoktam megtervezni a dolgaimat, inkább hagyom, hogy sodorjon az ár.

Ha tehetném szívesen találkoznék pár kedvenc bandám énekeseivel. Pl. Corey Taylor, Tatiana Shmaylyuk, Siklós Örs,
Alissa White, Szalay Csongor, Áron András (Apey)... stb.

Mit szeretsz?
Párom | rózsák | illatgyertya | füstölő | anime | Japán | irodalom | fültágító | gitározni | fantasy | rock és metál zene | goth stílus | fekete/fehér/vörös/kék színek | hörcsögök | csoki | az ablakon keresztül nézni ahogy esik | energiaital | könyvek | színjátszás | csipke | koncertek | beöltözni | Halloween | változatosság | álarcok | bálba menni | kiöltözni | koktélok | openingek | steampunk | francia krémes | fotózni | kockás ingek | határozottság

Mit nem szeretsz?
hazugságok | kétszínűség | ha alábecsülnek | képmutatás | göndör haj (magamon) |  erős szagok | várakozás | tömegközlekedés | ha irányítani akarnak | meleg párás időjárás | nagy tömeg | plázacicák | ha nem kapok választ valamire | egyhangúság | igazságtalanság | előítéletek | lassú internet | áskálódás | zacskó zörgés | csámcsogás | ha valaki emo-nak néz | a metál koncerteken ujjongó tinilányokat | dohányfüst | gyerekek | ha valaki túlságosan udvarias | bájcsevej

Sokat olvasol?
Mostanában mondhatni igen, bár nem könyveket, hanem híreket és egyéb érdekességeket.

Nagyjából képben vagyok a gazdasági és politikai hírekkel.

Filmezni elég ritkán szoktam, de leginkább a fantasy/dráma/akciófilm/sci-fi filmeket részesítem előnyben.
Sorozatok közül a humoros amerikaiakat pl. Így jártam anyátokkal, Agymenők...stb, és a krimiket pl. Poirot, Mrs Marple... stb.

Általában rock illetve metál zenéket szoktam hallgatni, ami meghatározza a stílusom is, viszont nem vetem meg a többi zenei stílust sem, de azért a mulatós nem tartozik a kedvenceim közé.

Íme az egyik kedvencem

Általában ha nagyon nincs mit csinálnom, akkor megesik igen.

facebook - Eldarya - Csábításból jeles - Youtube - Instagram

Mivel bejárós vagyok ezért nap mint nap több, mint 50 km-t utazom az iskoláig, majd vissza, ami egy idő után elég fárasztó tud lenni.
Egyébkét pedig ha másik szemszögből nézem szeretek utazgatni, leginkább Velencébe, Párizsba, Münchenbe, Tokyoba és Londonba szeretnék eljutni.

Az animéket kedvelem, egy jó párat láttam már az évek során. A mangákért viszont már nem vagyok oda annyira, mivel jobban szeretem a mozgó képvilágot.

Nem igazán, bár van egy ami eléggé felkeltette az érdeklődésemet.

Azt hiszem egy internetes hirdetés formájában, bár nem tudom pontosan, hiszen ez se most volt.

Az Abszint gárdába tartozom. Eleinte az Árnyék gárdába szerettem volna kerülni, mivel az valamiért közelebb áll hozzám, de az élet nem így hozta. Egyébként szerintem jó kis közösség a miénk.

A történet az, ami először megfogott, mostanában pedig a piacozás és a fórumozás is a képbe jött.
Kedvenceim:
▸ Chrome
▸ Nevra
▸ Leiftan
▸ Ewelein

Ha választani kellene a kedvenceim közül, akkor Chrome-val.

Sokat fórumozol?
Mostanában elég sokat.

Vannak itteni barátaid?
Persze, nem is 1 <3

Szeretsz itt barátkozni?
Igen, bár nem emiatt regisztráltam az oldalra, hanem a játék miatt.

Kezdetekben kizárólag a piac miatt leveleztem másokkal, mostanában barátkozás/ismerkedés céljából is levelezek.

Az Eldarya-n kívül a Csábításból jelessel játszok, és több facebookos vagy messengeres játékkal. Általában a fantasy jellegű szerepjátékos vagy randijátékok ragadják meg a figyelmem, bár a hétköznapi szókeresőkkel és stb-vel is elvagyok.

Mit csinálsz most?
Jelenleg ezt a bemutatkozást írom.

Mire vágysz most?
Egy kis édességre, illetve sok-sok alvásra.

Mit viselsz most?
Szürke testhez simuló farmer, fekete bandás felső (Slipknot, .5: The Gray Chapter), fekete bandás pulcsi (Suicide Silence).
A többit nem hiszem, hogy részleteznem kellene.

Mit ettél utoljára?
Egy általam készített szendvicset.

Ha valaki nem képes befogni a száját amikor kell és észre sem veszi, hogy teljesen lejártaja magát mások előtt, illetve hazudni magadról másoknak és egy valótlan képet kialakítani.

Ha tisztelnek az emberek és megbecsülik a munkámat, illetve új élményeket szerezni a szeretteimmel.

kegyetlen emberi sorsok - természeti katasztrófák - gyilkosság

https://i.imgur.com/A2bM25U.png

Utolsó módosítás: SilverCrow (2019. 06. 10. - 13h18)

https://i.imgur.com/TKxWXDL.gif

Kijelentkezve

#83 2019. 02. 20. - 13h26

Árnyék gárda
Kittina18
Tündérek cinkosa
Kittina18
...
Üzenetek: 1 099

Kitti

Kittinek hívnak, aztán amikor betöltöttem a 18at, azóta az lett a szerencseszámom.

Nem:

Kor:
19

Foglalkozás:
Tanuló(lovász)

Horoszkóp:
Bak

Hol vagy a legtöbbet?
Uszoda, lovarda, otthon

Szerencse karkötőm amit még anyától kaptam 18ik szülinapomra.

Mennyit internetezel?
Sokat. /static/img/forum/smilies/roll.png /static/img/forum/smilies/lol.png

Sokat telefonálsz?
Nem annyira, inkább smsezni szoktam.

Milyen ember vagy?
Viszonylag nyugodt és segítőkész

Van barátod/barátnőd?
Sajnos már nincs...

Igen.

Igen.

Beszélek: angol, horvát
Szeretnék: spanyol, olasz

Mi az életcélod?
1) saját lovardát nyitni
2) idegenvezető lenni

Nem igazán. Szeretem a spontán dolgokat.

Ian Somerhalder és Ryan Gosling ♥

Mit szeretsz?
Könyveket, írás, kutyámat és a lovamat, pihenni, kint ülni a kertben és hallgatni a madarak csiripelését.

Mit nem szeretsz?
Kétszínű és hazug embereket.

Sokat olvasol?
Rengeteget

Ha éppen nincsen semmi a TV-ben akkor háttérzajként szokott menni a TV2n a Tények.

Rengeteget.^^ Kedvenc sorozatom a Riverdale, kedvenc filmem pedig Séta a napfényben.

Milyen fajta zenét kedvelsz?
Könnyű rock, pop zene

Hébe-hóba, de nem vagyok fanatikus rajongó.

Eldarya, bookline, kréta napló, suli honlapja, jövendő egyetemem oldala

Imádok és nagy álmom, hogy eljuthassak Görögországba.

Köztesek számomra. Elkezdtem megbarátkozni velük.

Párral igen. Leginkább a LOL amivel játszani szoktam.

Már nem is tudom melyik oldalon voltam fent amikor feldobta hirdetésnek, én pedig megnéztem és beleszerettem a játékba. (de CSJ-ről is ajánlották páran amikor még fent voltam ott)

Árnyék gárda vagyokés a személyiségemből adódóan a legjobb helyre kerültem.^^

Azért szeretem, mert ez más mint a CSJ, felnőttesebb játék, idősebbek játszanak rajta, mint a CSJ-n, tetszik maga a történet, és természetesen az én szívem csücske Nevra baba. ♥

NEVRAAA ♥

Sokat fórumozol?
Mióta végre elértem a megfelelő szintet azóta le sem lehet lőni engem. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Nagyon szeretek fórumozni, mert rettentő jó a társaság.

Vannak itteni barátaid?
2 nap alatt nagyon sok barátra tettem szert akik mindenben segítenek amiben csak tudnak, nyugodtan fordulhatok hozzájuk bizalommal és ezért örök hálám üldözi őket, köszönöm, hogy befogadtatok. ♥

Szeretsz itt barátkozni?
Előző válaszból ítélve igen, talán ez az egyik legjobb dolog a fórumban, hogy nagyszerű emberekre leltem, és habár még csak a saját gárdámon belül kezdtem el barátkozni, de reménykedek, hogy a többiekkel is hamar megtalálom a hangot.^^

Igen, nagyon szívesen beszélgetek privátban is, hiszen vannak olyan témák amiket egy kötött beszélgetésnél nem tudnánk jól kivesézni, szeretek levelet írni és kapni, szeretek részletesen magyarázni, kérdezni, erre pedig szerintem a privát üzenet a legmegfelelőbb módja, de természetesen drágák a fórumról sem szabadultok meg tőlem. /static/img/forum/smilies/tongue.png

Még régebben játszottam CSJ-n, de aztán nagyon meguntam, túl gyerekesnek tartottam a karakterünket és ezért inkább ott hagytam. Leginkább telefonra letöltős játékokkal szoktam még játszani a szabadidőmben.

Mit csinálsz most?
Most éppen meleg teát iszom, beszélgetek fórumon és üzenetben és várom, hogy a bankszámlámra jöjjön pénz, reménykedek még a póniban. /static/img/forum/smilies/lol.png

Mire vágysz most?
Pónira. /static/img/forum/smilies/lol.png Viccet félretéve, ha a játékra gondolok akkor arra, hogy az én karakterem is egyszer olyan csinos legyen, mint a többieké, és nekem is legyen egy erősebb famim nem csak ez a drága korkó akit amúgy nagyon szeretek, de lássuk be, egy legendással vagy epikussal többre megyek. /static/img/forum/smilies/roll.png
Ha a való életre gondolok akkor az a fő célom, hogy jövőre megszerezzem a lovász szakmát.

Mit viselsz most?
Mivel betegeskedek ezért még mindig pizsamában fekszek az ágyban.

Mit ettél utoljára?
Paprikás rántottát, paradicsommal.

Azt hinni, hogy te magad tökéletes vagy és mindenkiben a rosszat keresni, mielőtt megnéznéd, hogy lehet te vagy a hibás egy adott helyzetben.

Erre egyenlőre még nem tudom a választ. /static/img/forum/smilies/roll.png

A szennyeződés. Személy szerint öko vagyok és nagyon nehezen bírom elviselni azt, hogy az ember tönkre teszi a természetet, állatfajok halnak ki, erdőket pusztítanak, vékonyodik az ózon réteg, az északi sarkon alig van már jég, és ezek mind-mind az ember hibája.›‹

csodás bannert köszönöm szépen Kyara-nak!♥
https://i.imgur.com/HQK6WDL.gif

Kijelentkezve

#84 2019. 03. 02. - 18h23

Abszint gárda
MINNIIKAA
Tanuló őrző
MINNIIKAA
...
Üzenetek: 160

Minika, teljesen természetesen.

Igazából egy cicám neve inspirálta.

Nem:
De, nő

Kor:
Még mindig Barokk

Foglalkozás:
Diák, profi fangirl

Horoszkóp:
Rákocska, és nagyon illik is rám

Hol vagy a legtöbbet?
Iskola területén, illetve a kanapé jobb sarkánál.

Személyes iratok, korrektor

Mennyit internetezel?
Túlon túl sokat.

Sokat telefonálsz?
Csak ha nagyon muszály, mer' utálok telefonálni.

Milyen ember vagy?
Tyúkeszű, macskabolond, introvertált, zöld szemű, türelmes, krumpli, nehéz ezt mind összefoglalni

Van barátod/barátnőd?
Nincs, a valentin-napot pedig a macskámmal töltöm.

Talán.

Talán.

Magyarul beszélek, írok, olvasok majdnem folyékonyan. Angolul tudok nagyjából, németül tanulok, inkább kevesebb sikerrel. Japánul is tanulgatok.

Mi az életcélod?
"Ez egy nagyon jó kérdés."

Nagyoooon, de sosem úgy alakul semmi ahogy akarom.
Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az? Japán együttesek, vagy néhány K-Pop előadó, mint Hyuna, Blackpink tagok, stb...

Mit szeretsz?
Kiélni a lustaságomat, zenét hallgatni, sorozatozni, macskákkal lógni, filmet nézni...

Mit nem szeretsz?
Szorongani, hallgatni valaki hazugságait, bőgni...

Sokat olvasol?
Relative igen.

Nézek, olvasok is szóval úgy gondolom igen.

Imádom a fantasy és sci-fi filmeket,főleg a Gyűrűk urát. Emellett szerintem a francia filmek szerintem zseniálisak, de a magyar humor se áll tőlem nagyon messze. Sorozatokból már inkább az animáltak felé húzok pl: Family Guy,South Park, Adventure Time, Rick és Morty. Meg animéket is nézek.

Sok-sok fajtát, igazából a japán és koreai együttesek mellett nagyon rá vagyok kapva a lofi-hiphopra, a popra, folkra, stb.

Muzsika

Manapság ki nem? Nézem Miharu Channelt, Nabut, Carnort, Vidmant is nagyon szerettem. Külföldiek közül elkötelezett Shoe0nHead és Hunter Avallone feliratkozó vagyok.

V Live,Csj,Eldarya,Visszaszámlálás a nyári szünetig, Tumblr

Igen, jelen pillanatban Egerszalók a szívem vágya, de a távoli jövőben szívesen kimennék Kelet-Ázsiába.

Naná! Akatsuki no Yona, Death Note,Attack on Titan, Kamisama Hajimemashite és még sorolhatnám mikhez nőttem nagyon hozzá.

Még szép.

Miharu Channelen keresztül találtam rá az akkor még francia szerverre, regisztráltam, majd érkezett a magyar szerver és itt maradtam meg véglegesen.

Abszintos vagyok és igen, ez az én gárdám.

Alapból otome rajongó vagyok, de az Eldarya nagyon egyedi játék, és nagyon szórakoztató is. Leiftanos vagyok szerény személyem szerint.

Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben? Kero. Egyértelmű.

Sokat fórumozol?
Eeeh.

Vannak itteni barátaid?
Vannak szerencsére, ha el is hanyagolom időhiány miatt szegényt.

Szeretsz itt barátkozni?
Igen, igazából itt totál kedves emberekkel találkoztam eddig.

Szívesen levelezek, mind baráti mind üzleti üzeneteket szívesen fogadok.

Otomék,de szinte bármi amivel el lehet ütni az időt.

Mit csinálsz most?
Na, vajon mit?

Mire vágysz most?
Egy párkapcsolatra, pénzre, egy stabil barátságra, időre, egy hosszú utazásra, néhány könyvre...Tetszik ez a kérdés.

Mit viselsz most?
Macinaci, garbó. Átlagos hétvégi szerelés.

Mit ettél utoljára?
Perecet.

Pff, túl sok ilyen dolog van.

Szeretni és szeretve lenni. woow klisé

Elveszteni valakit, elbúcsúzni.

Kijelentkezve

#85 2019. 03. 02. - 20h05

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 621

https://i.imgur.com/DuGLr7k.png?1

Random kedvet kaptam egy second kitöltésre...

https://i.imgur.com/qoWhNHF.png

Kijelentkezve

#86 2019. 03. 03. - 01h23

Árnyék gárda
Zirailah
Legyőzte a Dahut
Zirailah
...
Üzenetek: 2 560

https://i.imgur.com/MIIPhJ7.png

Ha már itt tengetem a napjaimat, hadd díszelegjen rólam itt is valami. ^^

https://i.imgur.com/wsA48Zh.png

Utolsó módosítás: Zirailah (2019. 03. 03. - 01h26)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/3fd8e9ed-4b00-4e26-95ed-d69014253ff0/dd5w41i-8ebb8e28-12a6-485e-abd3-69ce4b40df40.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzNmZDhlOWVkLTRiMDAtNGUyNi05NWVkLWQ2OTAxNDI1M2ZmMFwvZGQ1dzQxaS04ZWJiOGUyOC0xMmE2LTQ4NWUtYWJkMy02OWNlNGI0MGRmNDAuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.JAhcOMHgQ7qDKDHCcyVt5bb22RId5GIin3NGkqOGea0

Kijelentkezve

#87 2019. 03. 03. - 13h55

Abszint gárda
Queen19
A gárda katonája
Queen19
...
Üzenetek: 628

https://i.imgur.com/r1VCfxM.png
Hát ha már felfedeztem, hogy létezik ez a topik, kitöltöm én is, 'cause why not. Egyébként pont egy éve töltötöttem ki egy hasonlót Cs.J.-n, kíváncsi leszek a különbségekre, majd visszaolvasva.

Ez lennék én

https://i.imgur.com/7EwgS6W.png

https://i.imgur.com/qzlu6TG.jpg

Kijelentkezve

#88 2019. 05. 06. - 10h58

Abszint gárda
Park_Minseo
Legyőzött egy tyúkot
Park_Minseo
...
Üzenetek: 938

Sziasztok!
Csatlakozom én is a kitöltők sorába ^^

Minseo, Min, vagy kitalálhatsz bármit, hallgatni fogok rá. /static/img/forum/smilies/tongue.png

Akartam, hogy nekem is legyen koreai nevem, mert miért ne, így sok keresgélés után ezt választottam, mert ez tetszett meg.

Nem:

Kor:
24 /static/img/forum/smilies/sad.png

Foglalkozás:
Vezető vagyok egy ruhaboltban.

Horoszkóp:
Bak

Hol vagy a legtöbbet?
Munkahelyemen vagy otthon.

Telefon, fülhallgató, pénztárca, bérlet, karkötő, nyaklánc, hajgumi, egy kis túlélő csomag női dolgokkal, gyógyszerrel meg ilyenekkel xD

Mennyit internetezel?
Ha dolgozom, akkor naponta max. 1 órára futja, ha pedig szabadnapos vagyok, akkor szinte egész nap.

Sokat telefonálsz?
Nem, nem szeretek telefonálni.

Milyen ember vagy?
Hmm. Magamat rettentő kedves, megértő és együttérző embernek mondanám, aki szinte sosem idegeskedik és sosem húzza fel magát semmin, szóval eléggé nyugodt természetem van. Kissé zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg mások előtt és nehezen ismerkedek, inkább csendes megfigyelő szeretek lenni. És... nem is tudom. Hosszan tudnám magam jellemezni, meg hát nyilván mindenki másmilyennek lát.

Van barátod/barátnőd?
Van, már több, mint 2 éve ^^

Igen.

Igen.

Tanultam angolul és németül, de egyik se megy annyira, mint kéne. Megérteni még csak-csak megértem, de beszélni nem tudom, bár az is igaz, hogy gimi óta egyik nyelvet se használtam. Valamint tanultam 3 évig koreaiul tanfolyamon, abból sikerült megcsinálnom az alapszintű nyelvvizsgát, de azt is abba kellett hagynom munka miatt. Viszont egyelőre magánúton tanulgatom otthon, szeretném folyékonyan megtanulni a jövőben.
Ezenkívül még érdekel a kínai és a finn nyelv is, de nem hiszem, hogy lesz ezekre időm bármikor is.

Mi az életcélod?
Két nagy életcélom van. Az egyik, hogy kiutazhassak egyszer Dél-Koreába, a másik pedig, hogy szeretném egyszer publikálni egy regényemet, novellámat vagy bármilyen alkotásomat. Ezeken kívül kisebb kitűzött céljaim vannak, amiket hamar teljesíteni tudok. Szeretem az apró örömöket az életben.

Nem. Inkább kisebb lépésekben haladok, mert bármikor bármi közbejöhet, vagy megváltozhat a véleményem. De természetesen szeretnék családot alapítani és megöregedni, de ezen kívül nem sok mindent terveztem meg előre.

Bármelyik koreai hírességnek örülnék, de leginkább Hyunseungnak vagy Jonghyunnak, habár ez utóbbi már nem lehetséges. T_T Mindketten nagy szerepet töltenek be az életemben, az ő zenéjükön nőttem fel, és jó lenne ezt személyesen megköszönni.

Mit szeretsz?
A gyümölcsös tortát, túrós tésztát, az epret. Sorozatot nézni, írni, olvasni, utazni, csak úgy céltalanul sétálni.

Mit nem szeretsz?
Sajtot reszelni. Ha esik az eső, és beázik a cipőm. A vásárlókat, akik nemhogy zárás előtt pár perccel jönnek vásárolni, de nem tudják, mit akarnak venni és nekem kell kitalálnom a gondolataikat, mert nem képeseket egy értelmes mondatot kinyögni.

Sokat olvasol?
Csak szeretnék sokat olvasni. Nincs szabadidőm /static/img/forum/smilies/sad.png

So-so. A legtöbb minden úgyis szembejön velem vagy hallom másoktól, akarva-akaratlanul.

Rengeteget, már ha időm engedi. Nagyon szeretem a krimiket, thrillereket, bűnügyi sorozatokat, filmeket, az akciókat. Néha becsúszik egy-két romantikus is, ha olyan kedvem van, de azoktól sokszor rosszul vagyok. Főként koreai sorozatokat nézek, például nagy kedvenceim a Return, Liar game, The K2 és még sorolhatnám. De imádom még a Trónok harcát, a Megtorlót, és a Vikingeket is.

Elég vegyes az ízlésem, hallgatok koreai zenét, rockot, rapet, szóval éppen azt, amihez kedvem van. De főként a koreai pop (kpop) áll a szívemhez közel immár 9 éve. Tudom, sokan úgy vannak a kpoppal, hogy hú, a vágottszemű kínaiak, de ettől el kell tekinteni. Én mindig úgy hallgatok dalokat, hogy először nem nézem az előadót, csak hallgatom és próbálom átérezni. Olyan mindegy, ki adja elő, úgyis a hangzása, a mondandója fog megtetszeni.
És akkor itt is hagyom a kedvenc számomat, amit mindenkinek kötelező látnia, hallania. Nyugodj békében, Jonghyun T_T

Igen. Hollywood hírügynökséget meg hormonmentest.

Facebook, Eldarya, a blogom, sorozatbarát, google. XD

Igen, és bárhová, ahol csendes és nyugodt a környék. Amúgy Dél-Koreába.^^

Nem igazán. Olvastam, és láttam is párat, de nem fogtak meg sajnos.

Néha. Jelenleg az aion nevű játékkal játszom.

Csaábításból jelesen keresztül. Unatkoztam és akartam valamivel játszani, valahogy rákattintottam az oldalra és gondoltam kipróbálom. Aztán itt maradtam xD

Abszint gárda, és igen.

Tetszik ez a fantáziavilág, amiben a különböző lények együtt élnek, és hogy valahogy mégis kapcsolatban vannak az emberekkel. Ilyen megoldással eddig még nem találkoztam, és ez nagyon megfogott benne. Nevra és Karenn a kedvenceim /static/img/forum/smilies/smile.png

Hm... Igazából bárkivel szívesen összefutnék, de bevallom, valamiért úgy gondolom, egyikükkel se jönnék ki jól. xD De ha mindenképp kell valakit mondanom, akkor Ezarelt választom. Szerintem folyton szívatnánk és oltogatnánk egymást. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Sokat fórumozol?
Csak az elmúlt napokban, mert szabadságon vagyok.

Vannak itteni barátaid?
Még nem.

Szeretsz itt barátkozni?
Két nap tapasztalattal erről még nem tudok nyilatkozni sajnos.

Nincs vele gondom, és bárki megkereshet baráti üzenetekkel, vagy amivel szeretne.

Csak CSJ-vel, más játékok nem fogtak meg, meg hát az a fránya időhiány...

Mit csinálsz most?
Fekszem az ágyban, zenét hallgatok, próbálom kiélvezni a szabadnapomat és éppen ezeket a sorokat pötyögöm.

Mire vágysz most?
Egy nagy kád forró vízre, jó időre, egy nagy adag tortára és szeretnék hazautazni vidékre.

Mit viselsz most?
A pizsimet. Póló plusz rövidnaci.

Mit ettél utoljára?
Kókuszgolyót.

Kihasználás, manipulálás, hazugságok. És még sorolhatnám.

Hogy van gyümölcsös torta. Hogy szabadon gondolkodhatunk, utazhatunk. Ha megbecsülnek és tisztelnek, szeretnek és elfogadnak annak, aki vagy.

Az erőszak, a gyilkosság. Ebből is sok van. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.gifer.com/DdTT.gif

Kijelentkezve

#89 2019. 06. 09. - 23h25

Obszidián gárda
Kauri
Zöldfülű
Kauri
...
Üzenetek: 134

Sziasztok!

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

Utolsó módosítás: Kauri (2019. 06. 10. - 00h21)

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4