Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4

#51 2017. 07. 28. - 18h03

Fiatal újonc
lucicskapinki
...
Üzenetek: 11

A név, amin szólíthatunk: Luci

Miért ezt a nevet választottad? A nevem becézése.

Nem: Lány

Kor: 13

Foglalkozás: Tanuló

Horoszkóp: Szűz

Hol vagy a legtöbbet? Balett órán

Mi az, ami mindig veled van? Telóm

Mennyit internetezel? Változó

Sokat telefonálsz? Igen

Van barátod/barátnőd? Nincs

Hiszel a fiú-lány barátságban? Nem igen.

Szerinted létezik szerelem első látásra? Persze

Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni? Angolt tanulok, franciát akarok tanulni.

Mi az életcélod? Híres balettművésznek lenni.

Szereted megtervezni az életed? Is-is

Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az? Pártay Lilla

Mit szeretsz? A vega dolgokat.
Mit nem szeretsz? A húst.

Sokat olvasol? Is-is

Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb
eseményeivel? Igen, híradót nézek apuval.

Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled? Csak filmeket nézek, sorozatot nem. Romantikus.

Milyen fajta zenét kedvelsz? Belinkelsz egyet?
Selena Gomez, Justin Bieber. ( Ne bántsatok :c )
https://www.youtube.com/watch?v=EgT_us6AsDg

Nézel youtube videósokat? Nem vagyok fan, ami érdekes videónak tűnik azt nézem meg.

Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen? Igen. Párizsba. A Párizsi Operába.

Szereted a mangákat/animéket? Nem vagyok otaku, de nézem őket.

Sokat fórumozol? Majd fogok sokat!

Vannak itteni barátaid? Még nincsenek, remélem lesznek.

Szeretsz itt barátkozni? Igen.

Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket
fogadnál szívesen? Igen. Barátságos.

Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Igen, Eldarya, CsJ, AnticLove

Mit csinálsz most? Eldarya

Mire vágysz most? Főszerepet kapni egy előadáson. ( Balett )

Mit viselsz most? Ruhát.

Mit ettél utoljára? Gyümi salátát

Szerinted mi a legnagyobb butaság a világon? Lenézni a művészetet.
Szerinted mi a legjobb dolog a világon? Balett.
Szerinted mi a legrosszabb dolog a világon? Megerőszakolás.

https://kephost.com/images/2017/07/31/Nevtelen82775.png

Kijelentkezve

#52 2017. 08. 09. - 16h43

Unikornisok cinkosa
Lovee
...
Üzenetek: 357

A név, amin szólíthatunk:
Lovee

Miért ezt a nevet választottad?
Ez jutott eszembe legelőször XD

Nem: Nő

Kor:13

Foglalkozás:
Tanuló

Horoszkóp:
Bika

Hol vagy a legtöbbet?
Otthon

Mi az, ami mindig veled van?
A fülhallgatóm

Mennyit internetezel?
Ööööööö... kifejezetten túl sokat.

Sokat telefonálsz?
Nem

Milyen ember vagy?
Nyitott, általában magabiztos

Van barátod/barátnőd?
Nincs

Hiszel a fiú-lány barátságban?
Igen. Bár tény, hogy annyira nem állnak közel hozzám a fiú barátaim.

Szerinted létezik szerelem első látásra?
Nem. Szerintem először csak megkedvelsz valakit, ha meglátod, és ha jobban megismerted, akkor szeretsz bele igazán.

Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni?
Ausztriában élek, szóval viszonylag jól tudok németül és az angol is egész szépen megy. Jövőre meg még jön hozzá a francia. De még rengeteg más nyelvet is megszeretnék tanulni.

Mi az életcélod?
Egy boldog és teljes életet szeretnék, ennél pontosabban még nem igazán tudom.

Szereted megtervezni az életed?
Szeretem elképzelni, hogy mi lenne ha. De ez nem igazán tervezés.

Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az?
Nem is tudom... Talán Ellen DeGeneres? Vagy esetleg Pete Wentz?

Mit szeretsz?
A zenét, a humort, a barátaimat, a családomat, A PIZZÁT!

Mit nem szeretsz?
Ha a bátyám piszkál

Sokat olvasol?
Nem. Szeretek olvasni, de nehéz olyat találnom, ami úgy igazán leköt.

Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel?
Néha szembejön egy-egy hír, de általában csak a legfontosabbakról tudok

Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled?
A sorozatokat annyira nem szeretem, mint a filmeket, filmekből meg vígjátékokat szoktam nézni (Nász-Ajánlat, Galaxis őrzői stb)

Igazából mindent szeretek, kivéve a nagyon nyálas, nagyon fájdalmas dalokat.

Ezek most a kedvenceim:

https://www.youtube.com/watch?v=-MsvER1dpjM

https://www.youtube.com/watch?v=2VTxYQL2SbA

https://www.youtube.com/watch?v=A1OqtIqzScI

Nézel youtube videósokat?
Igen, de a legtöbb nem magyar

Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz?
Eldarya, Csábítsásból jeles, YouTube, Upjers, Wattpad

Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen?
Nem annyira

Szereted a mangákat/animéket?
Van néhány, amit szeretek, pl Death Note, Ouran Highschool Host Club

Játszol számítógépes játékokkal?
Szoktam Sims4-ezni

Hogy találtál rá az Eldaryára?
A CsJ hirdette

Melyik gárda tagja vagy? Szerinted oda illő vagy?
Abszint. Nem tudom, nem hiszem

Miért szereted Eldaryát? Ki a kedvenced?
Mert én alakíthatom a történetet. Nevra a kedvencem.

Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben?
Nevrával. Végre lenne egy srác, akit érdeklek

Sokat fórumozol?
Nem

Vannak itteni barátaid?
Nincsenek

Szeretsz itt barátkozni?
Még nem nagyon barátkoztam senkivel

Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket fogadnál szívesen?
Igen. 

Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak?
Csábításból Jeles, Kapi Hospital és My Sunny Resort. Még van egy halom felhasználói fiókom, de csak ezeket használom.

Mit csinálsz most?
Ülök

Mire vágysz most?
Egy nagy adag fagyira...

Mit viselsz most?
Pizsamát...Délután háromnegyed ötkor...

Mit ettél utoljára?
Kekszet

Szerinted mi a legnagyobb butaság a világon?
kitaszítani valakit, csak mert más

Szerinted mi a legjobb dolog a világon?
A pizza... és a szeretet

Szerinted mi a legrosszabb dolog a világon?
Igazságtalanság

https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/2015-08/31/17/enhanced/webdr05/anigif_enhanced-16522-1441056382-7.gif

Kijelentkezve

#53 2017. 08. 16. - 21h53

Árnyék gárda
Fujimi2003
Most érkezett
Fujimi2003
...
Üzenetek: 3

Fujimi3003-chan

https://www.kephost.com/images/2018/03/30/Banner.jpg

Kijelentkezve

#54 2017. 08. 17. - 00h00

Árnyék gárda
MinJi
A gárda katonája
MinJi
...
Üzenetek: 475

[spoiler='

https://1.bp.blogspot.com/-NjhSqPhifGk/WZSr8NlEQ3I/AAAAAAAAEfw/mxi__1tC0_guh-zglW0kvuU2-tieyBHaQCLcBGAs/s1600/minji.png
']

MinJi, MinJi-chan, MinJi dongsaeng/unnie, Minie, MinJi-san, vagy ahogy szeretnétek. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ezt a nevet még egy unniemtól kaptam. Az egész onnan jött, hogy volt egy koreai név generátor, de nekem nem tetszett, ami kijött, ezért mondta, hogy használjam azt, ami neki jött ki, mert a kpopban a számomra legkedvesebb személy neve JiMin és ha a szótagokat felcseréljük, akkor MinJi. Sok helyen ezt a nevet használom már. /static/img/forum/smilies/smile.png

Nem:
Én egy nő nemű egyed vagyok, de jobban örültem volna, ha fiúnak születek.

Kor:
Jelenleg 16 éves vagyok és a következő esztendő januárjában töltöm a 17-et.

Foglalkozás:
Megfogtok lepődni... Neem, nem utcaseprő, diák. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Horoszkóp:
(kecske)bak

Hol vagy a legtöbbet?
Természetesen itthon a plüsseimmel, de szeptember első napjától ez megfog változni. Sajnos. :c

A remény, hogy elüt egy autó és megha... Természetesen a telefonom, a bérletem, meg 1 vagy 2 hajgumi és egy gyűrű(a bátyámtól kaptam, de nem az benne a különleges).

Mennyit internetezel?
Hát elég sokat. Általában elvagyok az én kis világomban, beszélgetek a barátnőimmel, animézek, meg kódokat tanulok.

Sokat telefonálsz?
Nem, nagyon keveset. Telefonálás közben sose tudom úgy átgondolni és megfogalmazni a dolgokat. Na meg interneten sokkal egyszerűbb szerintem.

Milyen ember vagy?
Egy gyáva és gyenge alak. Félénk vagyok és nehezen tudok másokkal barátkozni, beszélgetni, hozzám meg senki se jön beszélgetni, szóval antiszociális is kicsit. Csak nagyon, de nagyon kevés társaságban vagyok képes feloldódni. Eléggé önbizalomhiányos is vagyok meg nincs elég akaraterőm semmihez. Nem tudok változtatni a dolgokon a gyengeségem miatt és mert könnyen feladom. Eközben pedig számos hibát ejtek. Mindig döntenünk kell az életben, de én mindig is féltem a döntésektől, inkább maradok passzív. Viszont ha a sors úgy hozza, akkor kiállok az igazam mellett.
Régen másokra voltam mérges, miközben én magam vagyok a hiba. Ezek mellett még ami jellemző rám: makacs, lusta és kedvtelen. Néha ugyan próbálok segíteni másoknak, vagy biztatni, de az én félénk természetemmel mindenki egy rakás szerencsétlenségnek lát.

Van barátod/barátnőd?
Az mi? Valami új pokémon? /static/img/forum/smilies/big_smile.png Még életemben nem voltam szerelmes, nem hogy barátom legyen. /static/img/forum/smilies/smile.png

Igen, mert én szoktam fiúkkal beszélgetni, meg van is egy tök jó fiú barátom, de még sincs úgy semmi.

Egyszer volt udvarlóm... Egy másodpercre se látott, és hát persze, hogy megtudta a nevem, mert az osztálytársamnak köszöntem oda (akkor látott meg) ők meg nevezetesen haverok. Próbáltam kíméletes lenni, meg adni neki esélyt, de egy idő után nagyon nem volt szimpi. Olyan jellemtelen volt...

Magyarul azt hiszem tudok. Amit muszáj lenne megtanulnom, de nem megy, azaz angol, viszont ha túl leszek rajta, akkor szeretnék csak alapszinten megpróbálkozni a japánnal és a koreai nyelvvel.

Mi az életcélod?
Hát igazából nem igazán van. De talán meghalni... Mert az tudom, hogy biztos sikerülni fog. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Utálom, mert sosem lehet tudni, hogy mi történhet bármelyik pillanatban. Autóbaleset, meg úgy nagyjából akármi. Ha meg az akármi bekövetkezik, akkor egyrészt az ember csalódott, kezdheti elölről és újra kell gondolnia a terveit. De felesleges, mert mindig minden mozgásban van, szóval az életünket sosem ralhatjuk teljesen.

Hát, ha lenne tolmács, vagy tudnék koreaiul, akkor vagy 2ne1 ex-tagja, Park Bom lenne az, vagy a BTS-ből Park JiMin.

Mit szeretsz?
Szeretem azt a kevés barátomat, akik velem vannak. * a plüsseimet * zenét hallgatni * animézni * szerkeszteni * táncolni egy bizonyos társaságban * vér, sötét dolgok, démonok * kpop * Japán és Korea hagyományait, tradicionális ruháikat * fantázia világokat * de amit mindennél jobban szeretek, azaz alvás

Mit nem szeretsz?
A testvéremet és a hozzá hasonlatos bunkó, öntelt * iskola * ha nem adnak normális választ a kérdésemre * ha valamire kíváncsi vagyok, de direkt húzzák az agyam * ha mindig csak káromkodnak * apukám viselkedését * ha felébresztenek * és még sok minden mást

Sokat olvasol?
Animézés közben mindig olvasom a magyar feliratot és mangákat is szoktam néha, de amúgy nem igazán.

Hát nem olyan hű, de gyakran, de azért van, amit szoktam figyelni, meg mikor anya nézi a híradót én is szoktam hallani ezt-azt, de persze vannak, amiknek utána is olvasok.

Régen rengeteg "CSI: Miami helyszínelők"-et néztem és a "Gyilkos Elmék"-et, de manapság csak animéket. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Tudom, elég együgyűnek hangzik, ez van. /static/img/forum/smilies/smile.png

Általában kpopot hallgatok, vagy nightcoret, de gyakran előfordul egy kis Skillet is és BVB.

Néha szoktam, ha olyan kedvem van, vagy egy csatornán megtetszik valami. Például gameplay csatornákon egy-egy végigjátszás, ha már nekem nincs rá lehetőségem.

Facebook, youtube, indavideo, eldarya, blogger

Szeretek/szeretnék utazni, azonban egy bizonyos hibám miatt ez nekem nagyon megerőltető. Viszont szívesen mennék Koreába, Japánba, Londonba (akár nyelvtanulás szempontjából is), Olaszország, Amerika.

Hjaj, hát én azt se tudom, hogy azok micsodák... Amúgy kedvenceim közé tartozik a Kuroshitsuji, Death Note (ZSENIÁLIS!), Another, stb... Mangákra csak az utóbbi időben kezdek rákapni, mert kedvem van megnézni azt is, nem csak az animét.
Mivel elvesztettem a kis füzetem, ezért rájöttem, hogy így nem jó, szóval animaaddicts-re regisztráltam, ahol normálisan vezetem az eddig látott animéket és amiket jelenleg is nézek.

Régen játszottam, ma már erre nem igazán van lehetőségem, de szívesen játszanék néhány játékkal. /static/img/forum/smilies/smile.png *álmodozik*

Csábításból jelesen keresztül. Eredetileg előregisztrált játékos voltam, de nem sokkal azután, miután elkezdődött a játék, töröltem a karakterem és csináltam egy újat.

Árnyék gárda tagjaként tengetem Eldaryai napjaim és úgy érzem az árnyak mögül lesve és figyelve az ellenséget pont nekem való feladat.

Szeretem a hangulatát, a karakterünket meg... (bár a karakterünknél még én is jobb vagyok). Mindenesetre a familiárisos dolog nagyon aranyos és ötletes, illetve a piac nagyon tetszik meg maga a játék is, csak a buggok néha... Ha megvan a kód, akkor talán még néhányat én is megtudnék találni a betűk és számok halmazában. :'D A kedvencem eredetileg Nevra, de hamar megszerettem Valkyont. Nevrát is csak azért választottam, mert Ezarel valahogy alapjáraton nem jött be, Valky furcsa volt és az öltözködése is... Meg tényleg tipikusan a hú de izmos karakter lett, amit mindenki lát is. De én a jellemét szerettem. Olyan hű, de kedvenc nincs, de idővel biztos lesz. ^^

Egyikkel se. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Egy ember mégiscsak komplexebb, mint amilyennek egy másik ember le tudja írni. Ráadásul még a játék elején vagyunk. Nem igazán érzem, hogy bárkit is igazán ismernék.

Sokat fórumozol?
Mostanában többet, mint általában, de ha jön az iskola ez elég ritkás dolog lesz. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Vannak itteni barátaid?
Vannak olyanok is, akiket élőben is ismerek és olyanok is, akiket itt ismertem meg. Egy unnie kivételesen kedves a számomra. /static/img/forum/smilies/smile.png

Szeretsz itt barátkozni?
Nekem abszolút mindegy hol barátkozom, néha az is csoda, hogy sikerül.

Nekem mindegy hol levelezem. Messengeren is eltudok lenni, meg itt is. Az ember számít, nem az, hogy honnan írja azt az üzenetet. Szóval semleges. (egész jól kikerülöm a válaszokat ._. /static/img/forum/smilies/lol.png) Baráttól szívesen fogadok szinte bármilyen levelet, meg azért üzleteléssel kapcsolatos leveleket szívesen fogadok, ha a helyzet úgy van.

Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak?
Jelenleg csak az Eldaryával játszom. Szeretnék mással is játszani, de az nem ilyen jellegű, nem internetes. Az mmo-kkal szoktam szemezgetni, de eddig a Metin-en kívül nem sikerült letölteni semmit a gépemre, mert túl nagy meg ilyenek és nem bírja. Metint meg már rég meguntam és letöröltem.

Mit csinálsz most?
Koptatom a billentyűzetet...

Mire vágysz most?
Az ágyamra meg egy kis zenére.

Mit viselsz most?
Egy csodaszép egyszerű, nagy felsőt és egy rövidnadrágot. Tehát tipikus otthoni viselet nyáron, gondolom senkit nem lepett meg.

Mit ettél utoljára?
Ez egy jó kérdés, de sajnos nem emlékszem.

Szerintem mindennek két oldala van, és a határvonal sosem egyenes elválasztó vonal, hanem el van mosódva. Ölni rossz. De senki nem tudja mi is a halál és hogy kéne kezelni. Néha a gyilkos rosszabbul jár, mint aki meghalt. Csakhogy nem biztos, hogy rosszul érzi magát aki meghalt meg nem tudom milyen legendák vannak. Én úgy vagyok vele hogy az életünk felett csak a sors, a véletlen, vagy mi magunk dönthetünk, de más nem. Ettől függetlenül mi a bűn? Ez bűnös, ha valaki azért lop, mert éhezik? Vagy az a bűnös, aki miatt éhezik?
Szerintem nem lehetne kiemelni egy adott dolgot, hogy az a legnagyobb butaság a világon. De persze szépeket lehet mondani.

Az élet.

Az élet. Igen, így tömören és röviden. Amúgy én sokszor nem tudom eldönteni hogy az élet jó, avagy rossz. Szóval vagy a legjobb, vagy a legrosszabb, vagy mindkettő, de olyan nincs, hogy egyik sem, mert ez az alap. (szerintem)
[/spoiler]

Utolsó módosítás: MinJi (2017. 08. 17. - 00h02)

https://imgur.com/Rw5Rxqs.gif

Kijelentkezve

#55 2017. 08. 22. - 09h47

Fiatal újonc
dorcii7
...
Üzenetek: 27

dorci

Ellenőrizve ✔ - 2017.08.23 23:15 - Doroko

Kijelentkezve

#56 2017. 08. 25. - 11h54

Obszidián gárda
Signe
A familiárisok barátja
WhiteWoolf
...
Üzenetek: 3 593

https://i.imgur.com/NxlYN2A.png

Hello, pár információ rólam ( nemrég módosítva):

Köszönöm, hogy végig olvastad!

https://i.imgur.com/b6e04c5.png

Utolsó módosítás: Signe (2019. 07. 31. - 23h54)

https://i.imgur.com/dF6Aucc.gif

Kijelentkezve

#57 2017. 08. 25. - 17h41

Árnyék gárda
Kauxi
Tündérek cinkosa
Kauxi
...
Üzenetek: 1 207

A név, amin szólíthatunk: Kauxi (szólíthattok "Kiki"-nek /static/img/forum/smilies/big_smile.png )
Miért ezt a nevet választottad? Csak "úgy" összeraktam a betűket.
Nem: Lány/Nő
Kor: 12
Foglalkozás: diák
Horoszkóp: Mérleg
Hol vagy a legtöbbet? iskolában /static/img/forum/smilies/sad.png
Mi az, ami mindig veled van? A szemüvegem /static/img/forum/smilies/smile.png
Mennyit internetezel? 1-2 órát naponta...
Sokat telefonálsz? Én inkább a messengeren chatelek /static/img/forum/smilies/wink.png
Milyen ember vagy? (Fehérbőrű XD) Kicsit félénk vagyok, de könnyen barátkozok, sokszor nem figyelek tanórán... mindegy... néhány témától hirtelen haragú leszek /static/img/forum/smilies/sad.png, a többit meg majd kitapasztaljátok!
Van barátod/barátnőd? Csak "haverjaim" vannak... /static/img/forum/smilies/sad.png
Hiszel a fiú-lány barátságban? Háát...
Szerinted létezik szerelem első látásra? Nem
Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni? magyar, német, angol
Mi az életcélod? Számítógépeken szeretnék 3D-s rajzfilmeket csinálni! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Szereted megtervezni az életed? Néha igen, néha nem
Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az? Dove Cameron /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Mit szeretsz? A koalákat, fantát, (egy fiút... /static/img/forum/smilies/big_smile.png ), az állatkertet, a csokit, a szőlőt, stb...
Mit nem szeretsz? Néhány osztálytársamat..., sütőtököt, Kötelező olvasmányokat, rosszul sikerült dolgozatokat, stb...
Sokat olvasol? Hát persze! /static/img/forum/smilies/smile.png Nemrég elkezdetm olvasni "A Fantázia birodalmának hercegnői" című könyvsorozatot, és a "Szent Johanna gimi" című könyvsorozat első részét nekmsokára kiolvasom! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel? Én magamtól soha nem néznék híradót,mert nagyon sok borzalmas dolog van benne, de mivel a nagymamám minden nap nézi, ezért én sem maradok ki a friss hírekből.
Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled? Rendszerint a Disney Channel sorozatait nézem, azok közül is a kedvencem a Miraculous Ladybug (Csodálatos Katicabogár)
Milyen fajta zenét kedvelsz? Belinkelsz egyet? Én a POP zenéket szeretem, itt van a "jelenlegi" kedvenc számom linkje: https://www.youtube.com/watch?v=QGJuMBdaqIw (Firework - Katy Perry)
Nézel youtube videósokat? Igen
Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz?  Eldarya, Csábításból jeles, YouTube, Honfoglaló, Kvízpart
Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen? (a Fertő-tó melletti) Familypark
Szereted a mangákat/animéket? Igen
Játszol számítógépes játékokkal? Igen (mintha most nem eggyel játszanék... /static/img/forum/smilies/smile.png )

Az üzenetem másik felét majd később küldöm el.

Moderátor által szerkesztve: Ne dupla posztolj!
Használd a módosítás gombot!

Ellenőrizve ✔ - 2017.08.25 22:09 - Doroko (Köszönöm annak, aki ellenőrzött helyettem. <3)

https://imgur.com/BMpKOkb.gif

Kijelentkezve

#58 2017. 08. 26. - 17h04

Árnyék gárda
Szilvy
Legyőzte a Dahut
Szilvy
...
Üzenetek: 2 970

Spoiler (A megtekintéshez kattints ide!)

Utolsó módosítás: Szilvy (2017. 08. 28. - 19h56)

Kijelentkezve

#59 2017. 08. 27. - 19h43

Obszidián gárda
Emyl
Tanuló őrző
Emyl
...
Üzenetek: 228

[spoiler="Külső kép linkje"]
A név, amin szólíthatunk: Emyl
Miért ezt a nevet választottad? Mer az Emylia foglalt volt
Nem:Lány
Kor:16
Foglalkozás: Szakgimibe járok, grafikusnak tanulok
Horoszkóp: Kos
Hol vagy a legtöbbet? Nyáron a szobámban, télen a suliban
Mi az, ami mindig veled van? A telefonom, nélküle sehova sem megyek
Mennyit internetezel? Sokat, minden nap, reggel, délután, este
Sokat telefonálsz? Nem
Milyen ember vagy? Barátságos, kedves, de nagyon hamar megbántanak és felidegesítenek
Van barátod/barátnőd? Van, de csak barátok vagyunk és sok barátnőm van
Hiszel a fiú-lány barátságban? Igen, nekem is van egy nagyon jó fiú barátom
Szerinted létezik szerelem első látásra? Igen, velem is ez történt
Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni? Angolul beszélek, de franciát szeretnék tanulni
Mi az életcélod? Gimi után egyetemre menni, azután meg ingatlanügynöknek mennék
Szereted megtervezni az életed? Nem, úgyse az van amit megtervezek
Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az? Grant Gustin és Dylan O'Brien

Mit szeretsz? Rajzolni, írni...
Mit nem szeretsz? Pörköltet, beképzelt embereket...
Sokat olvasol? Csak suli időszakban kaland könyveket
Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel? Igen, meg nem. Szoktam olvasni, de nem mindig
Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled? Minden nap. Sorozat: Grimm, The Flash, Supernatural, The 100... Film: Az útvesztő...
Nézel youtube videósokat?Nem
Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz? Facebook, Eldarya, Csábításból jeles, Youtube, Sorozatbarát
Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen? Igen szeretek. Franciaországba mennék
Szereted a mangákat/animéket? Igen nagyon
Játszol számítógépes játékokkal? Nem

Hogy találtál rá az Eldaryára? A Csábításból jeles beemoov oldalán
Melyik gárda tagja vagy? Szerinted oda illő vagy? Obszidián Gárda és igen odaillek
Miért szereted Eldaryát? Ki a kedvenced? Azért szeretem, mert jó a története és izgalmas. Ezarel a kedvencem olyan aranyos
Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben? Ezarellel
Sokat fórumozol? Nem, nemrég jöttem rá, hogy van ilyen
Vannak itteni barátaid? Egy-kettő
Szeretsz itt barátkozni? Igen
Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket fogadnál szívesen? Igen. Mindenfélét
Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak? Igen a Csábításból jelesen, engem az ilyenek foglalkoztatnak

Mit csinálsz most? Írom ezt és gondolkozom
Mire vágysz most? Egy jó, finom, frissítő koktélra
Mit viselsz most? Fekete cicanadágot, fekete pólóval
Mit ettél utoljára? Őszibarackos joghurtot

Szerinted mi a legnagyobb butaság a világon? Az amikor le van írva valami, de azért megkérdezi, hogy hogy van
Szerinted mi a legjobb dolog a világon? A barátság és a szeretet
[/spoiler][/center]Ellenőrizve ✔ - 2017.09.02 12:19 - Doroko

Utolsó módosítás: Emyl (2017. 08. 27. - 19h46)

https://media1.tenor.com/images/03b3108b9d1211958de64e3ec5a16f3d/tenor.gif?itemid=10893916

Kijelentkezve

#60 2017. 10. 20. - 12h58

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 855

[spoiler="
https://i.imgur.com/ir0gTnM.png
"]

Lyah az az álomnév, amit minden egyes magam kreálta történet főszereplőjének állítok be, többnyire saját személyiségemről mintázva – vagy inkább arról, amilyen lenni szeretnék. Szó mi szó, szeretek Lyah lenni, de igazából bárki hívhat a valódi nevemen is – Laura.

Ahogy már kifejtettem, nagyon sok helyen használom ezt a nevet, irományokban, játékokban… Hogy őszinte legyek, nem tudom, honnan jött először. Biztosan szerepelt valami könyvben, vagy filmben és nagyon megtetszett, de ilyenekre már nem emlékszem ^.^

Nem:

Kor:
19

Foglalkozás:
Jelenleg munkanélküli/kereső. Ami annyit takar, hogy jó okkal nem akartam egyelőre egyetemre menni, így most itthon ülök, és várom a novembert, hogy majd Svájcban próbálhassak szerencsét. Illetve, ha esetleg sikerül, akkor a Fal című új kvízműsorban.

Horoszkóp:
Rák (és elég sok minden igaz rám, amit róla írnak)

Hol vagy a legtöbbet?
Otthon >.<

Ami tuti-biztos, hogy mindig nálam van, bárhová is megyek, az a két gyűrűm. Kis arany darabok, az egyiket nagymamám halála után örököltem meg, a másikat pedig ballagásomra kaptam a másik mamámtól.

Mennyit internetezel?
Őőőő… sokat…. *fütty-fütty*

Sokat telefonálsz?
Átlagosan napi egyszer, anyum felhív, hogy mit hozzon a boltból, meg ilyenek /static/img/forum/smilies/smile.png

Milyen ember vagy?
Ez tényleg beugratós kérdés. Valaki vagy oldalakat tudna írni erről, vagy egy szót sem. Bár adatlapomra írt bemutatkozásban egész jól kifejtettem, de mégsem azt másolnám be ide. Kulcsszavak:
Ambivertált. Természetbarát. Kissé őrült. Kissé csendes. Mikor hogy… Türelmes. Kedves. Ha felbosszantod, nyers, rideg. Őszinte. Néha túl aggódó. Anyáskodó. Önmagát gyakran megkérdőjelező. Kreatív. Megfigyelő. Lusta. Érzékeny. Művészlélek.

Van barátod/barátnőd?
Jelenleg nincs, az utolsó barátom 7 éve volt. Igen, igen, az még a kisgyerek-szerelem kategória. És azóta miért nincs? Egyszerűen nem érzem szükségét. Még bőőőven ráérek vele.

Igen. Vicces, mert az előbb emlegetett barátom először tényleg csak a „barátom” volt. Aztán mindketten belezúgtunk a másikba. No de, ez egy rossz példa.
Mindig is jól kijöttem a fiúkkal barátként. Ott van például gimis osztálytársam, aki most a legjobb barátnőmmel jár. Imádom a hülyegyereket, de másképp nem tudnék rá gondolni, és feltehetőleg ő sem /static/img/forum/smilies/smile.png

Biztos vagyok benne. Bár én még nem tapasztaltam, de hiszek azoknak, akik állításuk szerint igen. Mindenki másként éli meg a szerelmet, és szerintem a szerelem tényleg lecsaphat váratlanul, aztán ugyanolyan gyorsan elmúlhat. Nem olyasmi, amit könnyen le lehetne írni, és skatulyába zárni. Így vagy úgy, de szerintem nem egy olyan hihetetlen dolog, hogy ne létezne.

Angolul beszélek, olaszul valamennyire. Ez utóbbit szeretném még jobban, valamint nagy álmom japánt is tanulni. Svájci munkámhoz kellene németet is tanulnom (túlzás, hogy szeretnék. Mondjuk ők valami kínai-németet beszélnek /static/img/forum/smilies/lol.png). Talán még a spanyol, ami érdekelne, meg egy kicsit a francia.

Mi az életcélod?
Hahahahahaha.
Épp abban az időszakban vagyok, hogy még nem tudom, mi az, amire feltenném az életemet. De azért vannak ilyesmik: egy nagy faház a hegyekben, sok-sok állattal körülvéve. Legyenek velem a legjobb barátaim és a családom. Ó, és nagyon szívesen írnék egy könyvet, meg nyitnék egy saját kávézót.

Nem igazán. Inkább a „Lesz, ami lesz” típus vagyok, ami természetesen nagyon sokszor hátrányt jelenthet. De azt is nagyon jól tudom, hogy ha előre megmondják, mi vár rám, akkor vagy félni fogok tőle, vagy túlságosan is izgatottan várom – mindkét esetben elfeledkezve a pillanatnyi teendőimről, vagy hogy azért tennem is kell valamit.

Bevallom, híresség témában nem vagyok a toppon. Persze, vannak kedvenc színészeim, íróim, satöbbi. De sosem fantáziáltam arról, hogy bármelyikükkel is találkozzak. De ha már amúgy is feltételes módról beszélünk, egy olyan szituációról, ami valójában sosem történhetne meg, akkor miért ne választhatnék már halott személyt?
Ezen elv alapján nagyon szívesen megismerném mondjuk Albert Einsteint /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Mit szeretsz?
Erre is rengeteg választ tudnék adni. De akkor kiválasztok párat:
Rántott hús. Állatok. Természet. Barátok. Család. Eper. Könyvek. Szerepjátékok. Túrázás. A laptopom. Utazás. Színjátszás. Vezetés. Jelmezek. Ékszerek. Kreativitás. Égbolt. UFO-k. Természetfeletti lények. Fantázia. Hosszú, kötött pulcsik. Tél. Éjszakai séták. Naplemente. Hegyek. Tenger. Eső. Matek. Irodalom. Nyelvtan. Történelem. Mitológia.

Mit nem szeretsz?
Főzelékek (kivéve borsó). Levéltetvek. Hazugságok. Tanulás. Csalás. Kánikula. Poloskák. Félreértések. Veszekedés. A saját korosztályom. Gyerekbutító mesék. Mikor valami nem úgy sikerül, ahogy szerettem volna.

Sokat olvasol?
Meglehetősen sokat. Most bőven van rá szabadidőm, ki is használom~

Háttérzajként szokott menni a híradó, míg gépezek, szóval többé-kevésbé tudom, mi megy a világban. Az érdeklődésem viszont már jelentősen kevesebb.

Szintén sokat. Néhány példát említve: Scrubs. Game of thrones. Sherlock. Attack on titan. Galaxis őrzői. Star wars.

Mindennemű zenét meghallgatok, de jószerével rock, pop, illetve klasszikusokat. (Gyakran film és sorozat soundtrackeket is). Teljesen véletlenszerűen itt van egy:

Az egyetlen, akinek a videóit rendszeresen követem, az Dancsó Péter. Sok kritikusa és sok imádója is van. Én egyszerűen csak szeretem a humorát és az életszemléletét, amennyire az a videókon keresztül tükröződik. Nem vagyok egy elvetemült fan, egyszerűen csak élvezem nézni, amit csinál.

Eldarya. Tumblr. Gmail. Facebook. Youtube.

Imádok utazni, már nagyon kicsi korom óta vittek mindenfele. Már akkor beleszerettem Olaszországba, így oda szívesen visszamennék. De nagyon szeretnék egy napon Japánba is ellátogatni, valamint Ausztráliában élnek rokonaim, akiknél már nagyon régen jártam, így oda is mennék megint.

Igen, már kábé 6-7 éves korom óta nézek animéket, változó intenzitással.

Szintén pozitív, a pc játékok is még igencsak fiatal koromban kerültek a kezeim közé /static/img/forum/smilies/smile.png 

Még francián kezdődött, egy barátnőm mondta, hogy olyasmi, mint a csj, csak fantasy formában. Természetesen egyből rárepültem, bár korlátozott „francia tudásom” miatt kezdetben nem volt olyan élvezhető. De amint megjelentek a nemzetközi verziók, előregisztráltam még négy másik szerveren is, biztos, ami biztos…

Obszidián. Szerettem volna ide kerülni, mert Valkyon volt a legszimpatikusabb srác. viszont a személyiségemet tekintve szerintem inkább Abszintos lennék.

Érdekel a történet, ami őszintén szólva, néha kicsit idegesítő. De maga az elképzelés tetszik, és a ruhákért egyszerűen oda vagyok. Kedvenc karakteremnek nem tudom, kit mondanék, talán Krómot.

Nagyon megnézném az Orákulumot testközelből…

Sokat fórumozol?
Egy időben sokat fórumoztam, de mikor már nem volt annyi időm rá, és elég sok mindenről lemaradtam, egyszerűen nem tudtam, nem is nagyon volt lelkierőm felvenni a fonalat (ez sokszor előfordul velem). Néha benézek, adnék-veszekbe, játékokhoz, satöbbi. Lehet, egy nap megint aktív leszek, ki tudja.

Vannak itteni barátaid?
Akad egy-kettő.

Szeretsz itt barátkozni?
Igen is meg nem is. Az online kapcsolatokban az az egyik baki, hogy a másik bármikor eltűnhet – és ebben én is pár helyen bűnös vagyok, bevallom. Viszont jó is egyben, hiszen olyan embereket ismerhetsz meg, akikkel alapvetően soha nem találkoznál.

Persze, bárhol jól esik, ha az emberre ráírnak. Akkor is örülni szoktam, ha valaki üzleti ügyben keres, és végre akad valami, amit keresek, vagy épp én segíthetek ki másokat egy eladással. De az is mindig jól esik, ha valaki csak úgy észreveszi, hasonló az érdeklődési körünk valamiben, és rám ír, hogy akkor beszéljünk egy könyvről/játékról, stb.

Ott van persze a Csábításból jeles, bár igaz, mostanság azt kicsit elhanyagoltam. Online játékok terén főleg az rpg-k érdekelnek, de jobban szeretem a pc játékokat.

Mit csinálsz most?
Kitöltöm a kérdőívet. Egyébként meg a kanapén ülök, macskával a lábamon, és időnként ránézek a Disney Magic Kingdomomra.

Mire vágysz most?
Egy tál rántott húsra.

Mit viselsz most?
Szürke rövidgatyát és egy fehér „Vote for Bob” pólót, amin rajta van Bob, a mókus.

Mit ettél utoljára?
Kinder tejszeletet.

Másokat okolni a saját hibáidért.

A szabadság.

Háborúk.

[/spoiler]

Utolsó módosítás: Lyah (2017. 10. 20. - 12h59)

Kijelentkezve

#61 2017. 10. 23. - 15h57

Obszidián gárda
Seregély
Zöldfülű
Seregély
...
Üzenetek: 145

Seregély

Kijelentkezve

#62 2017. 11. 22. - 22h59

Abszint gárda
Akira11
A gárda katonája
Akira11
...
Üzenetek: 462

Név amin szólìthattok: Akira, Kira

A nővérem japán neve Akira.

Nem: Lány

Kor: 13

Foglalkozás: tanuló

Horoszkóp: Skorpió

Hol vagy a legtöbbet?
A házunk melletti nagy nyugis dombon.

Mi van mindìg nálad?
Könyv, mp3 lejátszó, mèg több könyv

Milyen ember vagy?
Csöndes, visszafogott de barátságos.

Van-e barátod/barátnőd? Nincs

Hiszel a fiú-lány barátságban? Igen, mivel a legjobb barátom egy fiu.

Milyen nyelveken beszélsz/ tanulni szeretnél?
Magyar(logikus), Angol, Japán és Németül beszélek. Franciát szeretnèk tanulni.

BTS és EXO tagok, valamint a Nightwish-el.

Mit szeretsz?
Farkas/ Mitológia/ Démonok és vámpírok/ olvasás/ Hótigris/ Zene hallgatás/ Japán/ Német/ fekete

Mit nem szeretsz?
Ha becsapnak(sokszor volt már ra példa) / vásárlás(kivéve könyv) / BlackPink

Sokat olvasol?
Igen, rengeteget.

Rock, Metál. Linkelni nem fogok de itt a cìm: Nightwish-nemo

Igen. Már megint Kitty, Pinghorizon, Pamkutya, Top 5

Csábìtásból jeles, Eldarya, AnimeAddict, Indavideo, YouTube

Természetesen /static/img/forum/smilies/smile.png

Csj által.

Abszint gàrda. Ha azt nézzük hogy nagyon szeretek kìsérletezni és a növényeket is szeretem, akkor igen  itt a helyem ^^

Nos ezen még nem gondolkoztam...azthiszem azért mert szeretem a fantasy-s kalandos dolgokat.

Sokat fórumozol?
Amikor időm van rá.

Igazából a Gárdavezető srácokkal. Nevrával azért mert szeretem a vámpìrokat. Valkyonnal meg azért mert szeretek harcolni, legalább gyakorolnám a judo-t  és a karatét.Hát Ezrael a valóságaban...szép lenne, annyi munkám lenne xD

Vannak itteni barátaid?
Igen

Szeretsz itt barátkozni?
Szintén igen

Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel?
Csj, Howrse, Csgo, Clash Royale

https://i.imgur.com/f3jEX1C.gif

Kijelentkezve

#63 2018. 01. 02. - 23h06

Árnyék gárda
Biuskatünde
Zöldfülű
Biuskatünde
...
Üzenetek: 75

spoiler="
Sablon
"]
A név, amin szólíthatunk:Bius,Bianka
Miért ezt a nevet választottad? Mivel ez az igazi nevem és mindenhol ezt használom kivéve csj-n
Nem:nő
Kor:12
Foglalkozás:6.osztályos tanuló
Horoszkóp:nyilas
Hol vagy a legtöbbet?otthon, Iskolában
Mi az, ami mindig veled van? Telefon
Mennyit internetezel? Sokat
Sokat telefonálsz? Nem,nem is szoktam csak nagyon ritkán
Milyen ember vagy? Sokak szerint nagyon kedves,aranyos de néha rám jön az 5 perc akkor egy igazi syhopata vagyok de ne félj nem harapok
Van barátod/barátnőd? Nem
Hiszel a fiú-lány barátságban? Igen.Néha azon gondolkodom sokak szerint miért nem lehetne?Szerintem a fiú lány barátságból lesz szerelem
Szerinted létezik szerelem első látásra? Igen de nagyon ritkán
Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni? Elöször rendesen akkarom tudni az anyanyelvem utána pedig angolt tanulnék(tanulok)
Mi az életcélod? Sokat gondolkoztam de még nincs
Szereted megtervezni az életed? Igen de az a baj sose ugy sikerül ahogy akarom
Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az? Valaki van csak az a baj nem hireség hannem egy oldal íroja a neve amori

Mit szeretsz? Anime,édeség
Mit nem szeretsz? Savanyu dolgok és a hazug embereket
Sokat olvasol? Hát mondjuk igen
Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel? Minden nap olvasok
Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled? Igen,közésuli
Milyen fajta zenét kedvelsz? Belinkelsz egyet? https://youtu.be/X1LZYzGvcuE
Nézel youtube videósokat? Igen
Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz? Eldarya,eldarya segitségek,amori.hu más nincs
Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen? Nem de japánba el akarok jutni
Szereted a mangákat/animéket? Igen
Játszol számítógépes játékokkal? Igen

Hogy találtál rá az Eldaryára? A csábitásból jelesen fére nyomtam és láttam jönki egy új játékuk akár hiszitek akár nem a legeleje otta itt vagyok eldaryán csak más fiokal kezdtem
Melyik gárda tagja vagy? Szerinted oda illő vagy? Árnyék és igen
Miért szereted Eldaryát? Ki a kedvenced? Hm miért szerettem? Nemtudom talán ezrael miatt? /static/img/forum/smilies/smile.png
Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben? Ezrael és Miko
Sokat fórumozol? Igen de nem sokat irok
Vannak itteni barátaid? Nem de szeretnék
Szeretsz itt barátkozni? Nem szokttam de szeretnék barátkozni
Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket fogadnál szívesen? Szivesen leveleznék de még nemsikerült találnom olyan embert
Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak? A csábitésboljelesel az ilyen csábitosok

Mit csinálsz most? Aludni megyek és gépelek
Mire vágysz most? Azt hogy vissza menjek év elejére
Mit viselsz most? Pisamát
Mit ettél utoljára? Palacsinta

Szerinted mi a legnagyobb butaság a világon? A
Szerinted mi a legjobb dolog a világon? Az élet és az anime
Szerinted mi a legrosszabb dolog a világon? Hogy megölnek ártatlan embereket és megkinozák öket
[/spoiler]

http://www.kephost.com/images/2018/02/06/bius.gif

Kijelentkezve

#64 2018. 01. 03. - 00h12

Obszidián gárda
Shinryu
Fiatal újonc
Shinryu
...
Üzenetek: 19

Uhm hello

Utolsó módosítás: Shinryu (2018. 01. 05. - 18h05)

https://i.imgur.com/1N0hipc.png

Kijelentkezve

#65 2018. 01. 08. - 04h35

Árnyék gárda
Xanaa
Legyőzte a Dahut
Xanaa
...
Üzenetek: 2 932

Xanaa

Utolsó módosítás: Xanaa (2018. 01. 08. - 04h47)

http://i63.tinypic.com/3444bqv.png

Kijelentkezve

#66 2018. 01. 08. - 12h03

Abszint gárda
Neraya
Legyőzött egy tyúkot
Neraya
...
Üzenetek: 844

Neraya

Utolsó módosítás: Neraya (2018. 01. 08. - 12h04)

Kijelentkezve

#67 2018. 02. 05. - 10h46

Árnyék gárda
TKamilla
Manók cinkosa
TKamilla
...
Üzenetek: 7 133

TKamilla

Utolsó módosítás: TKamilla (2018. 02. 05. - 15h23)

https://orig00.deviantart.net/ae8e/f/2019/033/a/2/001_by_chykai-dcyo9dl.gif

Kijelentkezve

#68 2018. 03. 25. - 14h45

Obszidián gárda
Rahenys
Alkimista tanonc
Clary6969
...
Üzenetek: 16 582

Szerény személyem

Utolsó módosítás: Clary6969 (2018. 08. 04. - 10h21)

Kijelentkezve

#69 2018. 03. 25. - 15h17

Obszidián gárda
Adrianne
A gárda tüzére
Adrianne
...
Üzenetek: 4 441

Adrianne

https://i.imgur.com/idDLtwg.gif

Kijelentkezve

#70 2018. 03. 25. - 16h38

Árnyék gárda
Bogcsa
A gárda hivatalnoka
Bogcsa
...
Üzenetek: 1 687

Na ez elég hosszú lesz..

Utolsó módosítás: Bogcsa (2018. 03. 25. - 16h43)

https://kepkuldes.com/images/808490640fcd1754c9baeb956a931269.gif

Kijelentkezve

#71 2018. 04. 03. - 13h21

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...
Üzenetek: 3 728

nem is tudtam eddig erről a topicról

https://orig00.deviantart.net/dcc9/f/2018/079/7/3/divider_by_imperial_palace_d3g9nee_by_lilyanared-dc6gpxx.png
https://orig00.deviantart.net/ba34/f/2018/079/1/d/page_divider_by_lithiumharddrive_by_lilyanared-dc6gpmc.png
Lilyana Red

Lily (vagy LilyR)

2012 nyarán vettem fel, már nem emlékszem minek apropóján lettem épp Lilyana Red, előtte voltam Rumiko-chan és NiaHime is (devin, rajzos közösségekben) a Rumiko-chan nekem nagyon japános most már, kb 6-os voltam, mikor felvettem, a NiaHime meg pfft, cink lenne, ha hercegnőzném magam. Szerintem a Lily olyan álnév, ami akár igazi is lehetne.

Nem:
Nőőő
Kor:
23 u.u
Foglalkozás:
ex-egyetemista(?)
(nem indult a mesterszakom, így épp dolgozom, de ki tudja hogy lesz tovább)

Horoszkóp:
Vízöntő

Hol vagy a legtöbbet?
Otthon

Telefon :'D
Mennyit internetezel?
Mindig online vagyok.

Sokat telefonálsz?
Nem. Utálok telefonálni.

Milyen ember vagy?
Titokzatos /static/img/forum/smilies/roll.png

Van barátod/barátnőd?
Van (barátom /static/img/forum/smilies/big_smile.png)

Naná!

Méghozzá a legfurább helyeken jöhet elő.

Angol, francia, német (picit)
Animéknek és játékoknak köszönhetően a beszélt japánnal is ismerkedtem egy sort

Mi az életcélod?
Erre nehéz válaszolni.

Szeretném, legalább egy héttel előre - sajnos mostanában két-három napra előre sem tudok tervezni, mert vagy hívnak, vagy csak ígérik, hogy hívnak.

Az ér, ha a saját regényem egyik hírességével?

Mit szeretsz?
Beszélni!
Írni, olvasni, rajzolni.
A kék és az ezüst színkombót.

Mit nem szeretsz?
Vizsgázni.

Sokat olvasol?
Elég sokat.

Csak olvasok. Tévém nincs is /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Elég sokat.
Történelmi, dráma, horror, thriller, pszicho cuccok, cuki állatos filmek (dokumentumfilmek, ilyen animal planetes cukiságok).

Pop-poprock-altrock, mindenféle filmzenék :'D

ma ez megy ismétlésen (Marina And The Diamonds - Savages)

Kijelentkezve

#72 2018. 04. 03. - 16h42

Árnyék gárda
Helion
Valkűrök vezetője
Lutte
...
Üzenetek: 5 860

>A név, amin szólíthatunk
Lutte, vagy korábbi nevem Halbel. Valódi nevemre is hallgatok, feltéve ha tudod, haha.
>Miért ezt a nevet választottad?
Korábbi nevem egy elírásból született, (Bleach című animéből Halibel neve tetszett nagyon), míg a mostani egy francia szó, jelentése : harc, küzdelem. Nem mellesleg életem első komolyabban kidolgozott karakterének a neve, így sokat jelent számomra.
>Nem

>Kor
A választási jogomat idén kaptam meg
>Foglalkozás
Tanuló és időutazó
>Horoszkóp
Halak, de fogalmam sincs, hogy jó-e rám a horoszkópom jellemzése, nem követem.
>Hol vagy a legtöbbet?
Általában ahol nem kéne, vagy a szobámban, a kollégiumban
>Mi az, ami mindig veled van?
A mobilom, némi pénz, az irataim, valamint a végtagjaim.
>Mennyit internetezel?
Változó, épp amennyire szükségem van, vagy szabadidőm engedi.
>Sokat telefonálsz?
Napi 4-5 rövid beszélgetés soknak számít?
>Milyen ember vagy?
Őszintén megmondom, nem tudom. Ezt leginkább azok tudnák megmondani, akik már mélyrehatóbban beszélgettek velem.
>Van barátod/barátnőd?
Nnnnope
>Hiszel a fiú-lány barátságban?
Persze!
>Szerinted létezik szerelem első látásra?
Nagyban függ attól, milyen körülmények között történik meg az az "első látás"
>Milyen nyelveket beszélsz / szeretnél megtanulni?
Angolt és németet tanulok jelenleg, valamint volt már lehetőségem japánt és oroszt is tanulni. Szívesen nekiállnék a koreainak, a latinnak, és a spanyolnak is.
>Mi az életcélod?
Hát... Munka, férj, gyerekek? Nincs kifejezetten nagy életcélom, carpe diem.
>Szereted megtervezni az életed?
Nem, mivel nem szeretek csalódni, és általában a kitűzött céljaim (legtöbbször külső okok miatt) mindig meghiúsulnak.
>Ha tehetnéd, találkozhatnál valamelyik hírességgel, ki lenne az?
Haha, nem tudom, hogy erre lenne-e itt elég hely. Leginkább színészekkel szeretnék találkozni,(kettő közülük látható is az eddigi bannereimen), de lenne pár zenész is a sorban.
>Mit szeretsz?
Írni, olvasni, sütni, főzni. Szeretem új receptekkel kínozni a családom, ha nem jön be az élet, gondolkoztam, hogy nyitok egy cukrászdát c:
>Mit nem szeretsz?
Sok mindent, de ha másokat megbántanék a véleményemmel, hallgatok, mint a sír.
>Sokat olvasol?
Mondhatjuk. Fénykoromban heti 3 könyvet is elolvastam, mára már egyáltalán nincs ennyire időm.

>Gyakran nézel/olvasol híreket? Tisztában vagy a világ fontosabb eseményeivel?
Ha akarnám se tudnám elkerülni a világban történő eseményeket, mivel a csapból is ez folyik. Hozzátartozik, hogy némileg van is fogandóságom a legfrissebb hírekre, bár ezeket nem a híradókból tudom meg.
>Sok filmet/sorozatot nézel? Ha igen, mely filmeket/sorozatokat kedveled?
Szívesen kapcsolódok ki sorozatokat, filmeket nézve. A kedvenceimet szerintem leírtam az adatlapomra.
>Milyen fajta zenét kedvelsz? Belinkelsz egyet?
Szeretném magam zenei mindenevőnek nevezni, de az igazat megvallva, nem kifejezetten nekem készítik a "hörgős" zenéket. De szívesen hallgatok pop, könnyű rock, klasszikus, jazz, indie, alternative, ragtime, swing stílusban. De nincs is jobb ihletadó a filmet/sorozatok/játékok betétdalainál!

És hogy linkelek-e? Najó.

>Nézel youtube videósokat?
Régen nagyon sok Videómániát néztem, Vidmant, Pamkutyát, talán ennyi magyar videós munkáját követem. Mostanság leragadtam Life of Boris, Pewdiepie és Jacksepticeye videóinál. (feltéve, ha van időm és bomlasztható agysejtjeim)
>Melyik az az öt internetes oldal, amit a legtöbbször látogatsz?
Deviantart, Youtube, Facebook, Aliexpress, Libri
>Szeretsz utazni? Ha igen hova mennél szívesen?
Nyelvi osztályomnak köszönhetően már részt vehettem különböző kirándulásokon a környező európai országokban, így ezeket már mondhatni kipipáltam. Az USA-ba szívesen ellátogatnék, a Távol-Kelet országaiba is. Konkrét hely talán Prypyat és Csernobil lenne. Sokan azt hiszik, hogy viccelek, de tényleg elmennék oda.
>Szereted a mangákat/animéket?
Szerettem őket. Már közel sem fognak meg annyira, mint régen. Valamiért jobban szeretem az élőszereplős műveket. (nem, nem akarok live action-t nézni.) De azért örök kedvenc marad a Death Parade, és a Shingeki no Kyojin.
>Játszol számítógépes játékokkal?
Igen, leginkább a singelplayer játékokat kedvelem.

>Hogy találtál rá az Eldaryára?
Hirdetést láttam egy oldal szélén, és Nevra kacsintva invitált, hogy gyere, jó lesz! Valóban jó lett.
>Melyik gárda tagja vagy? Szerinted oda illő vagy?
Büszke Árnyékos vagyok. Szerintem megfelelő a gárdám, de kezdetben az Obszidiánba szerettem volna jutni. De ilyen ez a teszt.
>Miért szereted Eldaryát? Ki a kedvenced?
Sokkal komolyabbnak tartom ezt a játékot, mint a testvéroldalt. Talán már csak azért is jobban kedvelem, mert fantasy témájú. Kedvencem? Talán Leiftan és Ykhar.
>Melyik eldaryás karakterrel találkoznál a legszívesebben élőben?
Hát...? Ykhar, azt hiszem. c:
>Sokat fórumozol?
Utóbbi időben kezdtem el, de inkább csak a játékok között vagyok fellelhető.
>Vannak itteni barátaid?
Akadnak, de főleg azok, akiket személyesen is ismerek.
>Szeretsz itt barátkozni?
Kicsit visszás érzéseim vannak az online barátkozástól, de a legjobb barátnőmet is így ismertem meg, szóval miért ne?
>Szívesen levelezel itt Eldaryán? Igen/Nem? Milyen leveleket fogadnál szívesen?
Persze, bármikor beszélgetek bárkivel, de sajnos lámpalázas vagyok, így időbe telik, mire válaszolok is. c:
>Játszol még más internetes játékkal az Eldaryán kívül? Ha igen, mivel? Milyen típusú játékok foglalkoztatnak?
Csj? Inkább offline játékokat preferálok. Szeretem a lövöldözős és horrorjátékokat.

>Mit csinálsz most?
Siratom a tavaszi szünetet, és szünetet tartok egy történet írása közben.
>Mire vágysz most?
Egy korsó hideg barna sörre, egy szál Dunhill Switchre, és a barátaim társaságára.
>Mit viselsz most?
Zöld, bőujjú pulóver, fekete mackónadrág - fő a kényelem.
>Mit ettél utoljára?
Nem emlékszek, de finom volt.

https://i.imgur.com/lhlyZAv.gif

Kijelentkezve

#73 2018. 04. 17. - 14h20

Obszidián gárda
Avalien
A gárda hivatalnoka
Avalien
...
Üzenetek: 1 503

Avalien

https://i.imgur.com/aUbZxH6.png

Kijelentkezve

#74 2018. 06. 29. - 21h29

Árnyék gárda
Darlena
Újonc
Darlena
...
Üzenetek: 61

Darlena, Darl, Lena. Vagy a valódi nevemen, már aki tudja. /static/img/forum/smilies/smile.png

Igazából én nevek terén sosem vagyok túl kreatív. Általában mindig valahogy a saját nevemmel variálok (illetve van egy név, amit nagyon régóta használok, sok helyere avval regisztrálok, nem tudom miért). Viszont most változatosságot akartam, ezért ami eszembe jutott. A Darlena pedig számomra különleges, ez az egyik kedvenc női nevem. Ennek pedig az az oka, hogy régebben/néha mostanság is írok, és az első "igazi" karakteremnek a Darlena nevet adtam.

Nem:
lány

Kor:
15

Foglalkozás:
Tanuló

Horoszkóp:
Bak.

Hol vagy a legtöbbet?
Otthon.

Telefon, fülhallgató.

Mennyit internetezel?
Nagyon sokat...

Sokat telefonálsz?
Nem, szinte soha. Nem szeretek.

Milyen ember vagy?
Szerintem én úgy összességében egy jó ember vagyok. Kedves, őszinte...

Van barátod/barátnőd?
Nincs.

Igen.

Nem. Abban hiszek, hogy van olyan, mikor valaki meglát valakit, és érzi, hogy meg kell ismernie, hogy egyszerűen muszáj. De a szerelem első látásban nem.

Beszélem az angolt és a magyart (meglepő). Tanulok németül, illetve régen tanultam horvátul. Egyszer szeretnék koreaiul és spanyolul tanulni (főleg a spanyolt), de mindig van valami, szóval nem tudom, hogy valaha össze fog-e jönni.

Mi az életcélod?
Boldognak lenni. Talán. Tudom, ez nagyon közönséges életcél, de igazából bármi is lesz, csak legyen meg a boldogság az életemben.

Én szeretek mindent megtervezni, de sosem a terv szerint jön össze semmi.

Talán a kedvenc színészem, Ian Somerhalder, vagy pedig a kedvenc színésznőim egyike (Nina Dobrev, Holland Roden, Ashley Benson, stb.)

Mit szeretsz?
Rengeteg dolgot szeretek. Szeretem az állatokat, a sorozatokat, a könyveket. Szeretek reggel korán kelni (de csak akkor, ha nem valami program/suli miatt kelek fel). Ami a legjobb, hogy emellett nagyon szeretek későn, hajnalban lefeküdni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Szeretem a kávét és az energiaitalt.

Mit nem szeretsz?
Nem szeretem a rasszizmust, az előítéletes, felszínes embereket. Nem szeretem a mű embereket (érthetjük alatta a vakolatnyi sminket, stb.). Nem szeretem, ha valaki minden szóban helyesírási hibát vét. A szűk látáskörű embereket.

Sokat olvasol?
Attól függ. Néha igen, néha pedig fél évig nem is nyúlok könyvhöz. Ez sok mindentől függ. Van amikor elkezdek olvasni, de annyira unalmas a könyv, hogy egyszerűen elveszi a kedvemet az olvasástól, és utána hosszú ideig nem olvasok.

Nem szoktam nézni híreket, a világ legfontosabb eseményeivel sem vagyok általában tisztában.

Nem szeretem a filmeket, de a sorozatokat annál inkább. A kedvenc sorozatom a Teen Wolf, TVD, PLL, The 100, The Originals, Riverdale, stb.

Főleg kpop, de a rockot és a rapet is szeretem. Igazából mást is szívesen meghallgatok, nagyon nyitott vagyok mindenre. https://www.youtube.com/watch?v=IHNzOHi8sJs

Egyre kevésbé. Magyarokat szinte már nem is, néhány angolt nézek. De ritkán.

Starity, Sorozatbarát, Youtube, Moly, Gyakorikérdések

Imádok utazni. Szívesen ellátogatnék Spanyolországba, legfőképp Madridbe, de sok más spanyol városba is. Esetleg Dél-Koreába, Argentínába... sok helyet szívesen meglátogatnék. /static/img/forum/smilies/smile.png

Nem igazán.

Most már nem igazán, régen többet játszottam.

Ha jól emlékszem, akkor az egyik barátnőm említette még régebben ezt a játékot.

Árnyék gárda, és igazából, fogalmam sincs. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Igazából, nem tudom. Mármint annyit még nem játszottam vele. Régen regisztráltam, akkor valamennyit játszottam, és most egy év után tértem vissza. Szeretem az ilyesmi játékokat, igazából. Anno a Csábításból jeles szerettette meg velem. Egyelőre még nincs kedvencem.

Fogalmam sincs. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Sokat fórumozol?
Itt még nem. Jelenleg próbálok rászokni a fórumozásra itt is. De egyébként csupán egy oldal van, ahol rendszeresen szoktam fórumozni. Nem vagyok nagy fórumozó.

Vannak itteni barátaid?
Még nincsenek. Majd szeretnék, csak ugye alapból keveset játszottam eddig, és ezáltal eszembe se jutott, hogy barátokat szerezzek.

Szeretsz itt barátkozni?
Mindenhol szeretek barátkozni. Remélem majd itt is találok néhány emberkét. /static/img/forum/smilies/smile.png

Még senkivel se leveleztem itt. Normál hangvételű leveleket, flegmaság és bunkóság nélkül.

A Csábításból jelessel játszottam. De ott is csak időszakosan, amikor kedvem volt. Épp most tértem volna vissza rá, de ez az újítás lehetetlenné teszi a normális játékot, szóval... Mással nem nagyon játszom.

Mit csinálsz most?
Jelen pillanatban éppen vakaródzok. Imádom, hogy kint az udvaron, az egyik másodpercről a másikra feltűnik egy millió szúnyog, és akkor rohanhatok be, mert megőrülök.

Mire vágysz most?
Jegesteára.

Mit viselsz most?
Pizsamaként egy rózsaszín-lila rövidnadrágot, és egy lila masnis pólót.

Mit ettél utoljára?
Hamburger.

Rengeteg butaság van, igazából nem jut eszembe semmi. De elég bekapcsolni a híreket, és rögtön annyi "de miért?" kérdés jut eszembe...

Fogalmam sincs. Ilyeneken nem nagyon szoktam gondolkodni.

Gyilkosság és egyéb bűncselekmények. Illetve az állatkínzás, állatkísérletek a kozmetikai cégek által, illetve az, hogy az emberek természetesnek veszik az érző lények levadászását.

„My mother, if she knew what I've done, who I am. She raised me to be better. To be good. And all I do is hurt people.
I'm a monster.”

Kijelentkezve

#75 2018. 08. 02. - 15h29

Abszint gárda
Akira11
A gárda katonája
Akira11
...
Üzenetek: 462

Akira,Kira,Miara

Nos, a legjobb barátnőmnek Kira volt a neve mielőtt meghalt.Mielőtt bárki felnőttre gondolna, Kira korombeli volt. Ezért lett a felhasználónevem Akira11.

Nem:

Kor:
14

Foglalkozás: Diák

Horoszkóp:Skorpió

Hol vagy a legtöbbet?
A közeli könyvtárban és suliban.

A naplóm és egy karkötő amit a legjobb barátnőmtől kaptam,telefon

Mennyit internetezel?
Nem túl sokat, a szabadidőmet olvasással,rajzolással,zenehallgatással és blog írással töltöm /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Sokat telefonálsz?
Nem

Milyen ember vagy?
Egy jó embernek tartom magam,kedves és őszinte(ami sokaknak nem tetszik)

Van barátod/barátnőd?
Nincs

Igen

Nem.

Angol,Japán és Német. Ezeken már tudok beszélni és Spanyolul szeretnék még megtanulni.

Mi az életcélod?
Szeretnék mestercukrásszá  válni és hogy a szüleim büszkék legyenek rám,bármit is űzök. Itthon is rengeteget sütök.

Mit szeretsz?
Könyveket olvasni,sorozatokat nézni,túrázni,sütni, íjászkodni és karatézni.

Mit nem szeretsz?
Ha valaki a külső alapján ítéli meg az embereket, a téves következtetéseket és a rosszakaró,undok embereket.

Sokat olvasol?
Rengeteget /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Nem túl sűrűn, de igen.

Azt hiszem félvér otaku vagyok /static/img/forum/smilies/wink.png

Őszintén? Fogalmam sincs xD Azt hiszem hirdetésben láttam meg.

Abszint gárda és szerintem igen,a legjobb gárdába kerültem.Rengeteget megyek túrázni és szeretek a szabadban lenni, valamint a Gárda nagyon hangulatos /static/img/forum/smilies/smile.png

Sok a lehetősé,szép a grafika  és a karakterek személyisége miatt szeretem. Ezarel kicsit magamra emlékeztet... /static/img/forum/smilies/smile.png Ha épp kijátszottad e legújabb epizódot akkor ha van kedved fórumozhatsz,cseveghetsz az itteni barátaiddal(ha vannak),megváltoztathatod a karaktere külsejét, szezonkor pedig az eventek foglalkoztatnak.

Lance-el, Ezarellel és Nevrával főként. De mindenkit szívesen megismernék.

Sokat fórumozol?
Amikor  elkezdtem a játékot, egyáltalán nem fórumoztam...nem akartam idegenekkel beszélgetni. De az utóbbi másfél évben  igyekeztem aktívan részt venni a gárdafórum dolgaiban.  Beleestem abba a hibába, hogy előre ítélkeztem a tagokról, mindössze azért mert a valóságban már sokan szúrtak hátba.

Vannak itteni barátaid?
Igen, elég sok^^

Szeretsz itt barátkozni?
Igen /static/img/forum/smilies/smile.png

Igen. Bármilyen pozitív, barátkozó szándékú levelet szívesen fogadok.

Utolsó módosítás: Akira11 (2018. 08. 02. - 15h30)

https://i.imgur.com/f3jEX1C.gif

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4