Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 4 ... 139

#26 2017. 02. 27. - 21h22

Obszidián gárda
Sisyka
A gárda katonája
Sisyka
...
Üzenetek: 491

Rachel írta:

Sisyka írta:

Rachel írta:

Sisyka írta:

Jajj lányok, de sajnálom ezt, hogy nem lehet kirakni a piacra a batyus dolgokat. Nekem van vörös és szőke Mimim is, igazán odaadnám nektek, vagy cserélném veletek, egy másik batyus cuccra, nekem nem lenne lényeg, de szivesen odaadnám nektek. Én nem hordom őket. /static/img/forum/smilies/sad.png

A vörös mimit elcserélném veled, ha lehetne xD

Nem tudom milyen holmijaid vannak, amik batyukból hullottak, de egy rózsás cuccnak [legyen az fejre, lábra vagy karra], még örülnék is. /static/img/forum/smilies/tongue.png Mehet a csere? xDDD Vagy adnál egy kevés purrokártyát és már meg is egyeztünk! /static/img/forum/smilies/lol.png

Rengeteg rózsás vállvértem van, ebből szívesen cserélnék veled xD
Nos fejben meg is történt a csere, kár, hogy valójában nem lehet. /static/img/forum/smilies/lol.png

Igen, sajnos csak ez az egyetlen egy [végül is, a legfontosabb] bökkenő. /static/img/forum/smilies/lol.png

Kijelentkezve

#27 2017. 02. 27. - 22h45

Obszidián gárda
Kazeouki
Zöldfülű
Kazeouki
...
Üzenetek: 125

Sziasztok!
Tök jó, hogy ez a topic is megnyílt! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Nekem eleinte nem nagyon tetszettek a nyerhető holmik, bár a Juliette hajacska nagyon szép /static/img/forum/smilies/big_smile.png És a legendás haj sem csúnya (Nem tudom hogy írják a nevét /static/img/forum/smilies/tongue.png)...

Sokszor csalódás amit ad, de nekem mondjuk már összegyűlt 725 purrókártya de az még nem elég egy Juliettre sem...

Mondjuk nagyon boldog voltam amikor a legelső általam nyitott epic batyuban egy minaloo volt /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Ha érdekel hogy nekem eddig mi van meg:

Kijelentkezve

#28 2017. 02. 27. - 22h56

Abszint gárda
BarberaBae
Tanuló őrző
BarberaBae
...
Üzenetek: 244

Kazeouki írta:

Sziasztok!
Tök jó, hogy ez a topic is megnyílt! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Nekem eleinte nem nagyon tetszettek a nyerhető holmik, bár a Juliette hajacska nagyon szép /static/img/forum/smilies/big_smile.png És a legendás haj sem csúnya (Nem tudom hogy írják a nevét /static/img/forum/smilies/tongue.png)...

Sokszor csalódás amit ad, de nekem mondjuk már összegyűlt 725 purrókártya de az még nem elég egy Juliettre sem...

Mondjuk nagyon boldog voltam amikor a legelső általam nyitott epic batyuban egy minaloo volt /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Nane, tökre szerencsés vagy pedig!
Én ahányszor nyitottam epikus batyut, egyszer sem adott szárnyat. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Neked meg 2 is van, méghozzá a piros még tetszik is  /static/img/forum/smilies/roll.png
Na meg azt a szőke Juliette hajat el is csórnám szives örömest tőled. XDD
(Meg még egy csomó dolgot, amit most megláttam nálad.) Éés pont ilyenkor rossz, hogy nem lehet eladni a batyuból kapott cuccokat. *sad*

Jé! Most látom csak, nekem is pont olyan kristályvirágos nyakláncom van, pacsi. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
(Amúgy ha jól tudom, akkor Alizée-nek nevezik a legendás hajat^^)

Kijelentkezve

#29 2017. 02. 28. - 00h10

Obszidián gárda
Kazeouki
Zöldfülű
Kazeouki
...

BarberaBae írta:

Kazeouki írta:

Sziasztok!

Nane, tökre szerencsés vagy pedig!
Én ahányszor nyitottam epikus batyut, egyszer sem adott szárnyat. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Neked meg 2 is van, méghozzá a piros még tetszik is  /static/img/forum/smilies/roll.png
Na meg azt a szőke Juliette hajat el is csórnám szives örömest tőled. XDD
(Meg még egy csomó dolgot, amit most megláttam nálad.) Éés pont ilyenkor rossz, hogy nem lehet eladni a batyuból kapott cuccokat. *sad*

Jé! Most látom csak, nekem is pont olyan kristályvirágos nyakláncom van, pacsi. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
(Amúgy ha jól tudom, akkor Alizée-nek nevezik a legendás hajat^^)

Aaahj olyan szívesen eladnám neked T.T valójában engem még egy kicsit zavarnak is a mindenféle színű hajak mert én csak egy színre vagyok ráállva (narancs) és az eltérők kicsit beindítják az OCDm /static/img/forum/smilies/tongue.png de nem vészes asszem kibírom xD

Valóban Alizée a neve csak nem voltam biztos benne hogy írják ugyhogy köszi /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#30 2017. 02. 28. - 06h26

Árnyék gárda
Inveth
Jamon barátja
Inveth
...
Üzenetek: 14 722

Kazeouki írta:

Sziasztok!

Sír miattad a lelkem!.....
3 Juliette?Nekem 1 db sincs!>.<

Nekem csak ezek vannak meg

Utolsó módosítás: Inveth (2017. 02. 28. - 06h27)

https://i.imgur.com/yKqXBKR.png?1

Kijelentkezve

#31 2017. 02. 28. - 07h53

Obszidián gárda
Kazeouki
Zöldfülű
Kazeouki
...

Ho, a mai batyuban purro kártya volt! Így már van elég egy Juliettere /static/img/forum/smilies/big_smile.png

De lehet inkább Alizéere kéne gyűjtenem, annak kisebb a valószínűsége hogy szerzek a közel jövőben.

Ti mit gondoltok?

Kijelentkezve

#32 2017. 02. 28. - 08h11

Árnyék gárda
Rachel
A familiárisok barátja
Rachel
...
Üzenetek: 3 199

Kazeouki írta:

Ho, a mai batyuban purro kártya volt! Így már van elég egy Juliettere /static/img/forum/smilies/big_smile.png

De lehet inkább Alizéere kéne gyűjtenem, annak kisebb a valószínűsége hogy szerzek a közel jövőben.

Ti mit gondoltok?

Hát Alizéát biztos ritkábban szereznél, mint Juliettet. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Nekem ma valami kétszínű kesztyű volt a batyumba.  /static/img/forum/smilies/roll.png nem hinném, hogy használni fogom...

Hálás köszönet MinJi-nek ezért a király bannerért!
https://imgur.com/8gXWZaE.gif

Kijelentkezve

#33 2017. 02. 28. - 09h08

Obszidián gárda
Sisyka
A gárda katonája
Sisyka
...

Inveth írta:

Kazeouki írta:

Sziasztok!

Óóóó, a harisnyát és a lila rózsás lábdiszt azért venném. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#34 2017. 02. 28. - 10h04

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 738

Sisyka írta:

Jajj lányok, de sajnálom ezt, hogy nem lehet kirakni a piacra a batyus dolgokat. Nekem van vörös és szőke Mimim is, igazán odaadnám nektek, vagy cserélném veletek, egy másik batyus cuccra, nekem nem lenne lényeg, de szivesen odaadnám nektek. Én nem hordom őket. /static/img/forum/smilies/sad.png

Aliz, milyen hajat szeretnél? Csak nem Alizée? És a szárny? Piros lenne, vagy melyiket szeretnéd? /static/img/forum/smilies/smile.png

Pont azok kellenek nekem amik neked vannak! /static/img/forum/smilies/tongue.png Fekete szárny vagy piros Juliette.

https://i.imgur.com/zMPT9WW.gif

Kijelentkezve

#35 2017. 02. 28. - 10h28

Obszidián gárda
Sisyka
A gárda katonája
Sisyka
...

Aliz írta:

Sisyka írta:

Aliz, milyen hajat szeretnél? Csak nem Alizée? És a szárny? Piros lenne, vagy melyiket szeretnéd? /static/img/forum/smilies/smile.png

Pont azok kellenek nekem amik neked vannak! /static/img/forum/smilies/tongue.png Fekete szárny vagy piros Juliette.

A fekete szárnyat semmi pénzért nem adnám, megküzdöttem én azért. /static/img/forum/smilies/lol.png Drága volt! /static/img/forum/smilies/big_smile.png És még mindig az, főleg nekem. (: De a Juliette a tiéd. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Hogyhogy nem piros szárnyat akarsz? Tele vagy piros szinű cuccokkal biztos össze tudnád pároztatni egész sok cuccoddal. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Utolsó módosítás: Sisyka (2017. 02. 28. - 10h29)

Kijelentkezve

#36 2017. 02. 28. - 10h30

Árnyék gárda
Aliz
Legyőzte a Dahut
Aliz
...
Üzenetek: 2 738

Sisyka írta:

Aliz írta:

Sisyka írta:

A fekete szárnyat semmi pénzért nem adnám, megküzdöttem én azért. /static/img/forum/smilies/lol.png Drága volt! /static/img/forum/smilies/big_smile.png És még mindig az, főleg nekem. (: De a Juliette a tiéd. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Hogyhogy nem piros szárnyat akarsz? Tele vagy piros szinű cuccokkal biztos össze tudnád pároztatni egész sok cuccoddal. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Alapból a fekete a kedvencem és a piros túl rikító, nem tetszik. A fehérrel meg az gondom hogy a rózsaszínnel van párosítva.

https://i.imgur.com/zMPT9WW.gif

Kijelentkezve

#37 2017. 02. 28. - 10h32

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Pancso
...
Üzenetek: 5 126

Eléggé agyaltam ki-e nyissam a mai batyut de megtettem, igaz költöttem rá 24 maanát. *.* Most valami értelmeset kaptam legalább /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Bár energiaitalnak jobban örültem volna, ez is jobb mint a semmi.
Ez volt benne:
FAIRY ARMY SISAK
//www.eldarya.hu/static/img/item/player//icon/bb16f853f1100d203c43878bdd073a5b~1476200036.png

https://66.media.tumblr.com/5c97c342fc48fc21e99eb6e9c33f610c/tumblr_ps0j0rQtrH1x3q5eqo1_1280.gif

Kijelentkezve

#38 2017. 02. 28. - 10h41

Obszidián gárda
Sisyka
A gárda katonája
Sisyka
...

@Aliz: Nekem az a kis vége nem tetszik a szárnyaknak, ami egyébként nem mindegyiknél feketének kéne, hogy legyen? Nekem az annyira fura... Mondjuk egy fehérnél nem biztos, hogy jól nézne ki, de a pirosnál, lilánál, rózsaszinnél, kéknél tuti sokkal jobban nézne ki úgy. A feketénél legalább ott is olyan. /static/img/forum/smilies/lol.png

@Pancso: Gratulálok, szép kis darab, jól illik a jelenlegi öltözetedhez. /static/img/forum/smilies/wink.png

Kijelentkezve

#39 2017. 02. 28. - 10h46

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Pancso
...

Sisyka írta:

@Pancso: Gratulálok, szép kis darab, jól illik a jelenlegi öltözetedhez. /static/img/forum/smilies/wink.png

Nagyon szépen köszönöm ^^ /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://66.media.tumblr.com/5c97c342fc48fc21e99eb6e9c33f610c/tumblr_ps0j0rQtrH1x3q5eqo1_1280.gif

Kijelentkezve

#40 2017. 02. 28. - 11h08

Abszint gárda
BarberaBae
Tanuló őrző
BarberaBae
...

Inveth írta:

Kazeouki írta:

Sziasztok!
Tök jó, hogy ez a topic is megnyílt! :D Nekem eleinte nem nagyon tetszettek a nyerhető holmik, bár a Juliette hajacska nagyon szép :D És a legendás haj sem csúnya (Nem tudom hogy írják a nevét :P)...

Mondjuk nagyon boldog voltam amikor a legelső általam nyitott epic batyuban egy minaloo volt :D

Hm... én nekem 3 alap hajszín tetszik leginkább. Szőke, vörös, na meg persze a narancssárga /avagy a természetes vörös/.

Megj.:

Egyébként: Inveth, avagy Kitti, na azt a vörös Mimi hajat pontosan még nem szereztem meg. Most úúgy elcserélném valamiért, heh. :D

Nade kinyitottam a tegnapi batyumat, és hát ezt kaptam:
Külső kép linkje
Nem is tudom, hogy ennek most ürölnöm kéne-e vagy sem :/

Kijelentkezve

#41 2017. 02. 28. - 13h49

Obszidián gárda
Kazeouki
Zöldfülű
Kazeouki
...

Pancso írta:

Eléggé agyaltam ki-e nyissam a mai batyut de megtettem, igaz költöttem rá 24 maanát. *.* Most valami értelmeset kaptam legalább /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Ez volt benne:
FAIRY ARMY SISAK
//www.eldarya.hu/static/img/item/player//icon/bb16f853f1100d203c43878bdd073a5b~1476200036.png

Aaaa nagyon szép!! Nekem csak a zöldek jöttek ebből /static/img/forum/smilies/sad.png T.T

Kijelentkezve

#42 2017. 02. 28. - 15h15

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Pancso
...

Kazeouki írta:

Pancso írta:

Ez volt benne:
FAIRY ARMY SISAK

Aaaa nagyon szép!! Nekem csak a zöldek jöttek ebből /static/img/forum/smilies/sad.png T.T

Oh :c én nagyon örültem mikor megláttam, hogy rózsaszín ezt a színt még tudom használni, a zöldet már nem tudtam volna.
Ezen kívül a kéknek, a fehérnek és a feketének örültem volna még.
Remélem hamarosan neked is sikerül kifognod valamilyen jó színt ^^

Kijelentkezve

#43 2017. 02. 28. - 15h33

Abszint gárda
Silera
Tündérek cinkosa
Silera
...
Üzenetek: 1 125

Valaki járt már úgy mint én? Egyik nap akadozott a játék kinyitottam a batyut de még most se tudom mit kaptam. Viszont a mai napit esélytelen megszerezni túl sok alapanyogom nincs meg.

Kijelentkezve

#44 2017. 02. 28. - 16h10

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 655

Silera írta:

Valaki járt már úgy mint én? Egyik nap akadozott a játék kinyitottam a batyut de még most se tudom mit kaptam. Viszont a mai napit esélytelen megszerezni túl sok alapanyogom nincs meg.
Nem lehet, hogy rögöt vagy energiaitalt? Csak éppen laggolt a játék és nem töltötte be- velem már fordult elő ilyen. Ki-belépés, illetve frissítés után nézz körül alaposan a készletedben és a gardróbodban is, vagy az Aranyrögeid számánál. :) Biztos meglesz.

Utolsó módosítás: Xetta (2017. 02. 28. - 16h11)

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#45 2017. 02. 28. - 16h23

Árnyék gárda
Inveth
Jamon barátja
Inveth
...
Üzenetek: 14 722

BarberaBae írta:

Inveth írta:

Kazeouki írta:

Sziasztok!

Hm... én nekem 3 alap hajszín tetszik leginkább. Szőke, vörös, na meg persze a narancssárga /avagy a természetes vörös/.

Megj.:

Egyébként: Inveth, avagy Kitti, na azt a vörös Mimi hajat pontosan még nem szereztem meg. Most úúgy elcserélném valamiért, heh. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Nade kinyitottam a tegnapi batyumat, és hát ezt kaptam:
http://i.imgur.com/Ci2FCGa.png
Nem is tudom, hogy ennek most ürölnöm kéne-e vagy sem /static/img/forum/smilies/hmm.png

Egy kicsit off téma,szóval ez spoilerbe megy!

Ha van Alizée-d akkor szívesen cserélek!Igaz nem lehetséges xD

Nya jött ma 30x kártya.Már van 350 xD

Utolsó módosítás: Inveth (2017. 02. 28. - 16h32)

https://i.imgur.com/yKqXBKR.png?1

Kijelentkezve

#46 2017. 02. 28. - 16h30

Abszint gárda
Silera
Tündérek cinkosa
Silera
...
Üzenetek: 1 125

Xetta írta:

Silera írta:

Nem lehet, hogy rögöt vagy energiaitalt? Csak éppen laggolt a játék és nem töltötte be- velem már fordult elő ilyen. Ki-belépés, illetve frissítés után nézz körül alaposan a készletedben és a gardróbodban is, vagy az Aranyrögeid számánál. /static/img/forum/smilies/smile.png Biztos meglesz.

Tényleg rög volt, köszi! Pont akkor költöttem így nem vettem észre.

Kijelentkezve

#47 2017. 02. 28. - 16h33

Abszint gárda
BarberaBae
Tanuló őrző
BarberaBae
...

Inveth írta:

Egy kicsit off téma,szóval ez spoilerbe megy!

Ha van Alizée-d akkor szívesen cserélek!Igaz nem lehetséges xD

Szerintem is a fekete inkább^^

Jajj már XD pont nincs Alizée-m. Ámbár tudtam volna venni kártyákból, én mégis a szárnyat választottam.
Nem is tudom... nekem inkább az jött/jön be, mint az a haj. (Mondom ezt most, holott csak egyszer volt a karakteremen az a fehér szárny /static/img/forum/smilies/lol.png )

Utolsó módosítás: BarberaBae (2017. 02. 28. - 16h34)

Kijelentkezve

#48 2017. 02. 28. - 17h02

Abszint gárda
Kradrika
Legyőzött egy tyúkot
Kradrika
...
Üzenetek: 706

Ma szenvedtem egy sort, hogy összeszedjem a hozzávalókat, azonban végül nem is érte meg, mert egy szürke Mimivel dobott meg a batyu. Én hajakat csak narancssárgás színben gyűjtöm, viszont olyan színben már van, mivel a kigyűlt kártyákból az első dolgom volt azt megvenni, szóval igazából nekem felesleges amit ma nyitottam ^^'

https://i.imgur.com/Pgxufn3.png

Kijelentkezve

#49 2017. 02. 28. - 22h06

Obszidián gárda
Kazeouki
Zöldfülű
Kazeouki
...

Kradrika írta:

Ma szenvedtem egy sort, hogy összeszedjem a hozzávalókat, azonban végül nem is érte meg, mert egy szürke Mimivel dobott meg a batyu. Én hajakat csak narancssárgás színben gyűjtöm, viszont olyan színben már van, mivel a kigyűlt kártyákból az első dolgom volt azt megvenni, szóval igazából nekem felesleges amit ma nyitottam ^^'

Én is ugyanazt a fajta narancs hajakat gyűjtöm /static/img/forum/smilies/big_smile.png Már csak kevés kell, hogy mindegyik fajtábólmeglegyen

Kijelentkezve

#50 2017. 03. 01. - 08h58

Abszint gárda
Celeste
Unikornisok cinkosa
Celeste
...
Üzenetek: 282

Én mostanában nagyon szerencsétlen vagyok. Szinte folyamatosan rögöt nyitok...

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 4 ... 139