Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 162 163 164 165

#4076 2019. 08. 13. - 18h28

Árnyék gárda
Inveth
Jamon barátja
Inveth
...
Üzenetek: 14 638

LilyanaRed írta:

Nekem az a fura, hogy a queen szettet még azokon a 'spoiler' képeken is rossz sorrendben rakták a karira. Mármint, csak engem zavar, hogy ott a bevágás a kari lába között?
Ha a felsőt az alsó mögé rakják normálisan néz ki, nem úgy, mintha becsípte volna valahol a fehérnemű :'D

Nem, nem csak téged zavar :D
Hoztam volna jobb képeket, de sajnos csak ilyeneket találtam. Meg furcsa, hogy a zöld szetteknél ugyan az a korona és a hangulat :|

Megjegyzés: Most jutott eszembe, hogy tavaly Polluval hasonló famit akartunk, mint a Blobbyathan :D

Utolsó módosítás: Inveth (2019. 08. 13. - 18h37)

https://66.media.tumblr.com/3b97333571f44e0b1d6ec1f5bdb2bd8e/tumblr_pj0z0baxaf1vy8fcno2_540.gif

Kijelentkezve

#4077 2019. 08. 13. - 19h14

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 879

https://kepkuldes.com/images/61435412f04547e63d4bff022eee185e.jpg

Lily
Nekem is fura volt, de őszintén nem lepődtem meg rajta. :'D A rétegzéssel mindig is voltak problémák, emlékszem az egyik hajnál volt még egy korábbi eseménynél, hogy nagyon furán rétegezték össze a ruhákkal. Illetve a Valentin napi ruha (a Leiftanos) meg zsigerből úgy van kialakítva, hogy a ruha szoknyarésze valahogy nekem nagyon érdekesen áll a kari lábán, mintha abból nőne ki. XD Nem tudom, de igazából örülök, hogy itt most legalább csak rosszul lett rétegezve a spoiler képeken, és nem néz ki amúgy is furán.

Kauxi
Szívesen! :3
Nekem alapból nem tetszik ez a haj, pedig amúgy az ezüst változat még nem is rossz, de a legtöbb szín esetében olyan, mintha a karakter belelógatta volna a tarkóját valami más színű festékesdobozba. ^^"

Inv
Én is pont erre gondoltam, amikor megláttam a famit! :D Tökre hasonlít az Occamyra. *.* Persze vannak különbségek, mert nem csőrös meg nincsenek szárnyai (legalábbis konkrét szárnyai, de azok a kis tollkinövés félék elmennek akár annak is), de valahogy mégis hozza azt a "kígyó-sárkány" stílust, amire már nagyon régóta várok. Olyannyira, hogy még a színébe csempészett sárgás-rózsaszínes árnyalat sem tántorít el tőle, főleg így, hogy leginkább a lila dominál. :D

https://kepkuldes.com/images/a252cc21ecb99bfbabc17314da7857ac.png

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

#4078 2019. 08. 13. - 19h23

Árnyék gárda
Kauxi
Tündérek cinkosa
Kauxi
...
Üzenetek: 1 207

Az ombrés/kétszínű hajakkal mindig csak a baj van >~< (kivéve a Báthory esetében, ott szép összeállítások vannak ^^) Mindenkinek másmilyen a színízlése, elég lenne, hogy totál egyszínűre csinálnának mindent. Akkor könnyebben lehetne kombinálni. A kalózos szett kabátkájából egyenesen kihagyták egy fekete verziót, aminek én nem nagyon örülök.

https://imgur.com/BMpKOkb.gif

Kijelentkezve

#4079 2019. 08. 13. - 19h28

Árnyék gárda
M4y
Tövises rózsa
M4y
...
Üzenetek: 5 326

Üdv! két színű vörös hajból csak 1 szín van? Én csak annyit találtam. /static/img/forum/smilies/yikes.png

https://i.pinimg.com/originals/3e/f3/d7/3ef3d71a85ca0fde8e8223855431602f.gif

Kijelentkezve

#4080 2019. 08. 13. - 19h31

Abszint gárda
Miro-san500
Tanuló őrző
Miro-san500
...
Üzenetek: 193

Hali.

A képek amiket Inveth osztott meg azokról nekem is ugyanez a véleményem.
Tényleg kicsit furán néz ki a szoknya gondolom kevésszer nyomták meg az "előre" gombot a ruhás szekrényben.^^"

Miro -chan

Kijelentkezve

#4081 2019. 08. 13. - 19h31

Abszint gárda
SilverCrow
A gárda járőre
SilverCrow
...
Üzenetek: 6 760

https://i.imgur.com/02084oZ.png

Üdv mindenkinek!

Nagy nehezen én is nekikezdtem az eventnek, mára sikerült kigyűjteni a kalózos szett minden darabját, így az első feladatot teljesítettem. Sajnos a legtöbb ruhát nem abban a színben sikerült megszerezni, amiben szerettem volna, így valószínű, hogy a butikban fogok költekezni.

A második feladatnál a minijáték nem tűnik nehéznek, ezért nem áll szándékomban rögöt költeni rá, azt meghagyom majd a ruhákra és a hátterekre.

A másik két szettet látva kitettek magukért a méhecskék, legalább is számomra mindegyik összeállítás tetszetős.
Először kicsit furcsálltam a sellő bőrszínt, de végül megbékéltem vele.

Az alkímiás játékban szerezhető familiárist is sikerült szemügyre vennem.
Végre hasznát is vehetjük a két kis szerencsétlen halacskának. Mire nem képes egy kis alkímia? :D
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem emlékeztet a Magikarp pokémon fejlődésére.

https://i.imgur.com/A2bM25U.png

Utolsó módosítás: SilverCrow (2019. 08. 13. - 19h31)

https://i.imgur.com/TKxWXDL.gif

Bejelentkezve

#4082 2019. 08. 13. - 19h51

Árnyék gárda
Kauxi
Tündérek cinkosa
Kauxi
...
Üzenetek: 1 207

Amúgy a háttérképeket be lehet szerezni a butikon kívül máshol is?
Mert ha nem, most azonnal megveszem a mélytengeri háttért.

https://imgur.com/BMpKOkb.gif

Kijelentkezve

#4083 2019. 08. 13. - 22h09

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...
Üzenetek: 3 728

Szerintem nem, még egy játékos sem talált /static/img/forum/smilies/hmm.png (és a feladatokban sem dzerepelt, hogy esetleg kéne háttér is).

Bejelentkezve

#4084 2019. 08. 14. - 11h13

Obszidián gárda
hajni205
Legyőzte a Dahut
hajni205
...
Üzenetek: 2 921

A nyári esemény familiárisa mintha megegyezne ezzel a lénnyel

π

Ketzalkóatl (mai azték névírással Quetzalcóatl, magyarul: Tollaskígyó), az azték mitológiában a tudás és tanulás istene, az első istenpár harmadszülött fia. Sok megjelenési formája volt, de legfontosabb jelentéseként a természet erejét szimbolizálta: az összetekeredett tollas kígyó felemelkedik a földről, farka vizet ér, vihart és port kavar, mielőtt esőt hozna. Ő volt az emberiség teremtője, továbbá a Kelet (égtáj) ura, egy megjelenése a Vénusz hajnalcsillag volt. Ikertestvére Xolotl, a balszerencse istene.

∆ S H ♥️ L H J ∆

https://i.imgur.com/yvPJeQ8.jpg

Kijelentkezve

#4085 2019. 08. 14. - 19h40

Árnyék gárda
Szentcyke
Tanuló őrző
Szentcyke
...
Üzenetek: 188

Halihó! /static/img/forum/smilies/smile.png

Először is, egy kicsit sajnálom, hogy a régebbi öltözeteket nem lehet megvenni, de se baj, kevesebb pénzt költök /static/img/forum/smilies/roll.png

Az első szett nem az én világom és nem is hiszem, hogy fogok tudni mit hasznosítani belőle, de sose tudhatom /static/img/forum/smilies/big_smile.png

A hajós játék nem olyan nehéz, de az első 2 menet nem sikerült, de biztos bele fogok jönni /static/img/forum/smilies/big_smile.png

A sellős szett az tényleg várható volt. A haj az még elmegy, egy-egy árnyalatban tetszik, de biztos nem azt fogja hozni majd, ami tetszene, kiegészítők elviselhetőek /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Familiárisról megtaláltam mennyi a szerencséje és az energiája felnőtt korában... Lehet, hogy a nyuszimat le fogom váltani, de fáj a szívem megválni tőle  /static/img/forum/smilies/sad.png  /static/img/forum/smilies/lol.png 

A harmadik szett pedig az ami tényleg nekem való, kivéve azt a szemet. Ez az a szett, amit több változatban is ha lehet, akkor biztos meg fogok venni és el is fog fogyni a pénzem /static/img/forum/smilies/lol.png
/static/img/forum/smilies/lol.png  /static/img/forum/smilies/lol.png  /static/img/forum/smilies/lol.png  /static/img/forum/smilies/lol.png

Utolsó módosítás: Szentcyke (2019. 08. 14. - 19h43)

Kijelentkezve

#4086 2019. 08. 14. - 21h12

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...

Az a fami... Olyan, mint az unikornis korábbról. Azt hiszem a famik egy új szintjét értük el ezekkel a 170/ animált. Az előző lehetett teszt is, mert az élelme nem drágult, de nekem az a tippem, hogy az ilyenek biza drágábbak lesznek.

(mondjuk a cég itt rontotta el, hogy kb minden kisebb nagyobb eventre legendást osztogattak, így azoknak sincs igazán értékük, mert mindenki birtokol párat...)

Szentcyke: a hatmadik szett valóban gyönyörű, de az első (általad választott) után már rögben mérik az árát, mondjuk én is bevásároltam belőle /static/img/forum/smilies/big_smile.png

MÁS: aki esetleg nem vitte ki első nap az első küldetést... Khm, hozza nektek a cuccokat? Francián viszem és nem akarom kirögözni, viszont első nap 2 cuccot nem hozott. Ma volt 120 energiája + 2 nagy +2 kis poti és SEMMI.
Az oké, hogy most mégsem találhatunk több variánst, de hogy az alap feladatig sem hozza ki az furi, csak még nem tudom, hogy bug-e. Valaki?

Bejelentkezve

#4087 2019. 08. 14. - 22h04

Obszidián gárda
Szejka
A gárda hivatalnoka
Szejka
...
Üzenetek: 1 520

LilyanaRed írta:

MÁS: aki esetleg nem vitte ki első nap az első küldetést... Khm, hozza nektek a cuccokat? Francián viszem és nem akarom kirögözni, viszont első nap 2 cuccot nem hozott. Ma volt 120 energiája + 2 nagy +2 kis poti és SEMMI.
Az oké, hogy most mégsem találhatunk több variánst, de hogy az alap feladatig sem hozza ki az furi, csak még nem tudom, hogy bug-e. Valaki?

Ha arra gondolsz, hogy a még birtokodban nem lévő darabokat hozni fogja-e, igen. Nekem (is) egy kis időbe telt, mire meghozta a hiányzókat, de nem maradtam nélkülük.

Utolsó módosítás: Szejka (2019. 08. 14. - 22h04)

https://i.pinimg.com/originals/ac/27/99/ac27991aa4507594b8da818dea744598.gif

Kijelentkezve

#4088 2019. 08. 14. - 22h53

Árnyék gárda
Szentcyke
Tanuló őrző
Szentcyke
...
Üzenetek: 188

LilyanaRed írta:

Szentcyke: a hatmadik szett valóban gyönyörű, de az első (általad választott) után már rögben mérik az árát, mondjuk én is bevásároltam belőle /static/img/forum/smilies/big_smile.png

.................................. OKÉ
Akkor ez az event már most el is keserített köszönöm szépen. Még jó, hogy írtam... És szabad megkérdeznem, hogy mi mennyibe fáj?

Utolsó módosítás: Szentcyke (2019. 08. 14. - 22h53)

Kijelentkezve

#4089 2019. 08. 14. - 23h12

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Polluxia
...
Üzenetek: 4 879

https://kepkuldes.com/images/61435412f04547e63d4bff022eee185e.jpg

Szentcyke

Aura: 70 rög
Kupák: 75 rög
Szem: 60 rög
Szoknya: 75 rög
Köpeny: 140 rög
Fölső: 100 rög
Korona: 130 rög
Sia (haj): 120 rög

770 rög összesen, ha valaki a szabadon választható mellé szeretne még egy teljes Kelyhek Királynője szettet.

Mondjuk szerintem figyelembe véve, hogy most 3 szettet is kaptunk, abból kettő maanáért is beszerezhető, és egyik sem bankos, ez a 770 rög ár a plusz Királynős szettért úgy, hogy egy alapból ingyen van még teljesen korrekt. ^^

https://kepkuldes.com/images/a252cc21ecb99bfbabc17314da7857ac.png

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

#4090 2019. 08. 15. - 00h01

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Ŀucifer
...
Üzenetek: 33 777

Biám írta:

hogy egy alapból ingyen van még teljesen korrekt. ^^
És tegyük hozzá, hogy darabonként, ízlés szerint választhatod ki a neked leginkább tetsző kiegészítőt, így amennyiben nem tervezel több változatot beszerezni belőle, nem szorulsz arra, hogy mindenképp költs; abból fakadóan, hogy a kiválasztott szettárnyalat nem tartalmazta (ami valljuk be egy gyakori jelenség, tehát erre mindenképp odafigyeltek most).

Biztos vagyok benne, hogy a Méhecskék tudták, hogy amennyiben kizárólag ajándék szettként teszik be, akkor igen sokan élnének a lehetőséggel (amúgy is, de tudjuk jól hogy akadnak, akik csak a szett szépsége miatt rendelnek, nem feltétlen azért, mert más céljuk volna a röggel egyébként), mégsem így cselekedtek. Hagyták, hogy egy csepp kis nyári esemény alkalmán három szettre is szert tehessünk, nem kell rá költeni sem. Most pedig vessük össze ezt az előző, 2019-es Zenei eseménnyel.

Én személy szerint nem értem a csalódottság okát mindezek fényében (főleg úgy, hogy a harmadik szettet sokan gondolkodás nélkül Bankosnak titulálták volna az eddigiek alapján).
Értékelem, hogy ingyen darabokra is szert tehettem célzottabban kiválasztva (még úgy is, hogy többször is megtréfált az oldal, így a kelyhekből egy zöldet szereztem be a kívánt szín helyett, véletlenül), így valóban nem kellett túlaggódnom, bár tény és való, hogy körülbelül 4 színvariációt szereztem be mindenből (kimondottan a ruha részletre gondolok).

https://cdn.discordapp.com/attachments/415638018116943894/611985937655922698/Krisna-Signature-by-Lucifer.gif

Kijelentkezve

#4091 2019. 08. 15. - 18h13

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 855

Most újra megerősítettetek abban, hogy türelmesnek kell lennem és nem kirögözni mindent. :') Már erősen fentem a fogam azokra a képdarabkákra, de látva a Királynős szett színeit már tudom, hogy az ingyenesen kívül fogok még venni... muszáj, na. Szóval spórolhatom arra a rögeimet.
Egyébként, tényleg örülhetünk, hogy most bőkezűek voltak és igazából megszerezhető minhárom szett anélkül, hogy valós pénzt költenénk. Ha nem is hozza megfelelő színben a famink a kalózos/sellős darabokat, butikban megvehető, az igaz, hogy ezesetben költeni kell... de piacon is megtalálhatjuk sokkal olcsóbban. Szerintem semmi ok nincsen a panaszra. ^^

Egyébként, amint megláttam a Kelyhek Királynője szettet, az első, ami eszembe jutott, az Delphi Orákuluma a görög mitológiából. Egyszerűen képtelen vagyok másra asszociálni. Örülök neki, hogy össze tudtak hozni valami ilyen szépet. ♥

Valaki meg tudja mutatni, hogy ennek a sellős hajnak milyen a hófehér árnyalata? Az oldalon, amin nézni szoktam, még nem láttam fent. Előre félek, milyen lehet...

Csak ezt az árnyalatot találtam, de nekem nem ez kell /static/img/forum/smilies/lol.png

UP.: Lily elküldte, szóval megvan, köszi. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
ÉS egyébként kellemes csalódás lett a vége.^^

Kijelentkezve

#4092 2019. 08. 15. - 21h04

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...

Hoppá! Most tért haza a ciralak 160 + 100 energia a HQ-ba kiküldetések utolsójáról és egy kalózos nyakláncot hozott (az eventtel már végeztem ugye). Ezek szerint valóban bent vannak ezek a darabok csak extra ritkák.

Bejelentkezve

#4093 2019. 08. 15. - 21h10

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 855

LilyanaRed írta:

Hoppá! Most tért haza a ciralak 160 + 100 energia a HQ-ba kiküldetések utolsójáról és egy kalózos nyakláncot hozott (az eventtel már végeztem ugye). Ezek szerint valóban bent vannak ezek a darabok csak extra ritkák.

Végül is a kiírás szerint lehet találni... valószínűleg egyszerűen eléggé lecsökkentették az esélyét. Ami sokaknak bosszantó lehet, de ha úgy vesszük... még rengeteg idő vissza van az eseményből. Azalatt összejöhet pár cucc, ha az ember türelmes. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Szerintem amúgy felesleges is ennyi hátralevő idővel energiaitalozni, de ezt mindenki maga dönti el...
Ennek ellenére azért, ahogy a támogatásban is írtam, utána kérdeztem az adminnál. Lehet, hogy a panaszok miatt kicsit javítanak az esélyeken a Méhek... Bár én így sem vagyok elégedetlen. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#4094 2019. 08. 15. - 23h20

Árnyék gárda
Nightwing
Sargousetek cinkosa
Nightwing
...
Üzenetek: 4 948

De hiányolom a sivatagos szettet (a batyusat)... Nem annyira tetszik maga a szett, viszont egy-két szemet szívesen beszereznék még. Jól emlékszek, hogy tavaly sem volt a butikban, ugye? /static/img/forum/smilies/hmm.png

https://bit.ly/2J14see

Kijelentkezve

#4095 2019. 08. 16. - 13h20

Árnyék gárda
Nightgoddes
A gárda főhadnagya
Nightgoddes
...
Üzenetek: 10 288

Nightwing írta:

De hiányolom a sivatagos szettet (a batyusat)... Nem annyira tetszik maga a szett, viszont egy-két szemet szívesen beszereznék még. Jól emlékszek, hogy tavaly sem volt a butikban, ugye? /static/img/forum/smilies/hmm.png
Nem volt butikban, de nekem van néhány megmaradt batyum, ha akarod, megkaphatod őket.

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/8dd5be32-f7a4-4d4e-8dc6-2cd9b83dd3b1/dd3bo9m-7d577f00-49ab-4235-991f-75c51c64b669.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzhkZDViZTMyLWY3YTQtNGQ0ZS04ZGM2LTJjZDliODNkZDNiMVwvZGQzYm85bS03ZDU3N2YwMC00OWFiLTQyMzUtOTkxZi03NWM1MWM2NGI2NjkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.UQeDewwVa7-4ATRt7o3GYJ_mRUSI4WZo8VIcwNAi2-U

Kijelentkezve

#4096 2019. 08. 16. - 16h54

Árnyék gárda
Nightwing
Sargousetek cinkosa
Nightwing
...
Üzenetek: 4 948

Nightgoddes írta:

Nightwing írta:

Nem volt butikban, de nekem van néhány megmaradt batyum, ha akarod, megkaphatod őket.
awww, ari vagy, de sajnos nem hiszem, h sok esélye van, hogy nyitok egy zöld szemet /static/img/forum/smilies/hmm.png Azért köszi :3

https://bit.ly/2J14see

Kijelentkezve

#4097 2019. 08. 16. - 21h17

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...

Ha lehetne eladni... Van olyan szerk: 15(! ,megnéztem) színben szemem és 2 zöld, amiket sosem fogok használni (egy clean up alkalmazással lerejtem a cuccaim zömét).
Én a Spring Faery-t hiányolom, a kék szett (meg a fekete...) majdnem teljesen megvannak és van pár hajam is onnan de a barna... Azért fáj a szívem.

Jó lenne, ha a cég tartana valamikor a jövőben egy olyan eseményt, mint csj-n anno a nyári butik. Ha rögös lenne minden ilyen 'ritka szett' akkor elég nagy + bevétel lenne szerintem.
(tekintettel arra, hogy most már kezdenek kivonni bizonyos szetteket pl salty surfer) de jönnek újabb játékosok, akik lemaradtak ezekről (meg itt vagyok én is pl aki bepályázna) biztosan sokan lecsapnának egy ilyen lehetőségre... /static/img/forum/smilies/big_smile.png)

Utolsó módosítás: LilyanaRed (2019. 08. 16. - 21h18)

Bejelentkezve

#4098 2019. 08. 16. - 22h25

Árnyék gárda
Menon
Újonc
Menon
...
Üzenetek: 70

LilyanaRed írta:

Jó lenne, ha a cég tartana valamikor a jövőben egy olyan eseményt, mint csj-n anno a nyári butik. Ha rögös lenne minden ilyen 'ritka szett' akkor elég nagy + bevétel lenne szerintem.
(tekintettel arra, hogy most már kezdenek kivonni bizonyos szetteket pl salty surfer) de jönnek újabb játékosok, akik lemaradtak ezekről (meg itt vagyok én is pl aki bepályázna) biztosan sokan lecsapnának egy ilyen lehetőségre... /static/img/forum/smilies/big_smile.png)

Nagyon jó ötlet lenne! /static/img/forum/smilies/big_smile.png Bár én inkáb a maana árakra hajazok inkább, (nem szeretnék sokat költeni az ilyenekre). Sok féle szett volt az évek alatt és vannak olyanok, amikre sokakanak fáj a foguk. Nekem is a napokban volt az egy éves regisztrációm, úgyhogy nem annyira sok minden van még a ruhatáramban...

^^~Menon

Bejelentkezve

#4099 2019. 08. 16. - 22h34

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Ŀucifer
...
Üzenetek: 33 777

Ezt a témát igen gyakran és sokszor átnyálaztuk már. Ha be is hoznák (ezt nem látom lehetetlennek, egyáltalán), abban szinte biztos vagyok, hogy kizárólag rögért cserébe volna elérhető, elvégre tökéletesen tisztában lennének azzal, hogy milyen körülmények között lehetett volna beszerezni. Ráadásul valamennyi (tehát nem az összes, valami 'okból' akadnak kivételek) régebbi, akár exkluzív szett szintén csak rögért vehető.

Ezzel kapcsolatban még tavaly (vagy még az év elején?) tettem is fel egy kérdést, mert meglehetősen 'randomnak' tűnt, mely régi szett kapható meg rögért, melyik rögért és maanáért egyaránt (ezen kérdéseim célpontjai kifejezetten a régebbi, exkluzív szettek voltak - tehát ezek 'rendszertelen' butikos ára keltette fel a figyelmem).

Természetesen nincs ezekkel baj. Spekulálgatni lehet. :')

Utolsó módosítás: Ŀucifer (2019. 08. 16. - 22h36)

https://cdn.discordapp.com/attachments/415638018116943894/611985937655922698/Krisna-Signature-by-Lucifer.gif

Kijelentkezve

#4100 2019. 08. 16. - 23h23

Árnyék gárda
LilyanaRed
A familiárisok barátja
LilyanaRed
...

Mintha rémlene is, hogy a hw-s 'hófehérke' szettről lett volna szó konkrétan, korábban ő volt 'a rögös' szett, majd simán maana-ért is adták (míg másokat egyszerűen kivesznek, és nemhogy maana-ért / rögért de sehogy sem hozzák vissza, ilyen nagy visszahozásnál szerintem csak ábránd lenne a maana ár, pontosan azért, amit Lucifer írt.)
Szóval az a beszélgetés rémlik nekem is korábbról - hogy pont ebben a topicban vagy a támogatásban is volt - e írva erről arra már nem emlékszem. Talán hw körül jött fel legutóbb...?

Viszont jó hír a mostani event kapcsán, hogy ma (pedig 90 energia még bent van) eddig egy csizmát és egy Elizabeth hajat is hozott a macska, bár úgy tűnik a sellős jóval ritkábban jön - szóval adogat szépen a játék, mikor kedve szottyan.
(francián most tartok annál a szettnél és 3 nap alatt eddig 2 dolgot hozott az ottani macsek, az egyik mondjuk a hófehér Pizinoé aminek jó ára lesz később :3)

Bejelentkezve

Oldalak : 1 ... 162 163 164 165