Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 5 6 7

#151 2019. 08. 01. - 19h08

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 26 635

Hali!

Volna itt is pár új topic javaslatom, amik ide mehetnek akkor, hamár művészes részleg nem lesz:

- Adatlapszerkesztés: sokan szeretnének rendes adatlapot, csak nem tudnak esetleg csinálni, vagy nincs idejük rá, azok itt tudnának kérni a szerkesztőktől, hasonlóan mehetne, mint a banneres

- Háttérsztoris: Szinte ugyanaz, mint a felső, csak a karakterekhez kérhetnek az íróktól hosszabb-rövidebb leírásokat.

Ezekhez persze kéne jelentkező is, aki vállalja, hogy csinálja a kéréseket, a másodikban teljes mértékben benne lennék, és az elsőben is, ha kell még munkaerő.

Ezeken felül, lenne még egy: Toplista. Több téma, és rangsor, például legjobb minijáték, legtöbb item, ilyesmik, persze nem csak a legjobbat, hanem a legjobb 3-5-10 játékost tüntetném fel itt. Ha valaki elért egy eredményt, amivel oda kerülne, ott jelzi és igazolja is, majd a megfelelő helyre oda is kerül a neve.

+Itt is felvetem ezt: A társoldalon van egy nagyon jól működő dolog, egy spoileres csevegő, ahol spoilerablakba rakva a leírtakat, lehet beszélni azokról az epizódokról, amik itt még spoilertilalom alá esnének. Mivel még sokáig le leszünk maradva, és utána is jól tudna jönni egy hely, ahol picit szabadabban tudnánk kibeszélni az epizódot, nem úgy, mint a vendégkönyvben, szintén jó lenne, az elképesztő mennyiségű teóriáink megosztásáról nem is beszélve.

És egy újabb ötlet: Minijátékos topic, azaz egy hely, ahol a sikereinket, teljes szerencsétlenségünket meg tudjuk osztani a többiekkel, esetleg tippeket adni, és persze az alkimiásnak is lenne ez, vagy annak akár egy saját topicja is lehetne.

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 08. 04. - 07h34)

Kijelentkezve

#152 2019. 09. 02. - 15h10

Árnyék gárda
Menon
Tanuló őrző
Menon
...
Üzenetek: 236

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan témájú topikot nyitni, ahol az Eldaryás kiszemeltjeinkről beszélgethetünk szabadon. Például, hogy mi tetszik bennük vagy fanartok megosztása stb. És ezt természetesen az Ismerkedő sarokba gondoltam.

Ez az ötlet onnan jött, hogy belebotlottam a Francia fórumon egy ilyesmi beszélgetősarokba és gondoltam, hogy miért ne lehetne a Magyar szerveren is ilyen. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

És lehetne hasonló neve is, mint a külföldinek, csak magyarosítva. Pl.: ... rajongói klubja/rajongói köre/rajongó tábora

^^~Menon

Kijelentkezve

#153 2019. 09. 02. - 15h23

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 973

Menon írta:

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan témájú topikot nyitni, ahol az Eldaryás kiszemeltjeinkről beszélgethetünk szabadon. Például, hogy mi tetszik bennük vagy fanartok megosztása stb. És ezt természetesen az Ismerkedő sarokba gondoltam.

Ez az ötlet onnan jött, hogy belebotlottam a Francia fórumon egy ilyesmi beszélgetősarokba és gondoltam, hogy miért ne lehetne a Magyar szerveren is ilyen. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

És lehetne hasonló neve is, mint a külföldinek, csak magyarosítva. Pl.: ... rajongói klubja/rajongói köre/rajongó tábora

Szia!
Habár nem ilyen címmel, de vannak topikok egy-egy szereplőhöz kapcsolódóan, ami tökéletes felületet nyújt ezen dolgok kibeszélésre. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Bejelentkezve

#154 2019. 09. 02. - 15h59

Árnyék gárda
Menon
Tanuló őrző
Menon
...
Üzenetek: 236

Lyah írta:

Szia!
Habár nem ilyen címmel, de vannak topikok egy-egy szereplőhöz kapcsolódóan, ami tökéletes felületet nyújt ezen dolgok kibeszélésre. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Bocsánat, ezt még nem fedeztem fel.
Nem tudom, hogy miért kerülte el a figyelmem.
Elnézést! /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Menon (2019. 09. 02. - 16h02)

^^~Menon

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 5 6 7