Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 5 6 7

#151 2019. 08. 01. - 19h08

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 27 867

Hali!

Volna itt is pár új topic javaslatom, amik ide mehetnek akkor, hamár művészes részleg nem lesz:

- Adatlapszerkesztés: sokan szeretnének rendes adatlapot, csak nem tudnak esetleg csinálni, vagy nincs idejük rá, azok itt tudnának kérni a szerkesztőktől, hasonlóan mehetne, mint a banneres

- Háttérsztoris: Szinte ugyanaz, mint a felső, csak a karakterekhez kérhetnek az íróktól hosszabb-rövidebb leírásokat.

Ezekhez persze kéne jelentkező is, aki vállalja, hogy csinálja a kéréseket, a másodikban teljes mértékben benne lennék, és az elsőben is, ha kell még munkaerő.

Ezeken felül, lenne még egy: Toplista. Több téma, és rangsor, például legjobb minijáték, legtöbb item, ilyesmik, persze nem csak a legjobbat, hanem a legjobb 3-5-10 játékost tüntetném fel itt. Ha valaki elért egy eredményt, amivel oda kerülne, ott jelzi és igazolja is, majd a megfelelő helyre oda is kerül a neve.

+Itt is felvetem ezt: A társoldalon van egy nagyon jól működő dolog, egy spoileres csevegő, ahol spoilerablakba rakva a leírtakat, lehet beszélni azokról az epizódokról, amik itt még spoilertilalom alá esnének. Mivel még sokáig le leszünk maradva, és utána is jól tudna jönni egy hely, ahol picit szabadabban tudnánk kibeszélni az epizódot, nem úgy, mint a vendégkönyvben, szintén jó lenne, az elképesztő mennyiségű teóriáink megosztásáról nem is beszélve.

És egy újabb ötlet: Minijátékos topic, azaz egy hely, ahol a sikereinket, teljes szerencsétlenségünket meg tudjuk osztani a többiekkel, esetleg tippeket adni, és persze az alkimiásnak is lenne ez, vagy annak akár egy saját topicja is lehetne.

Utolsó módosítás: FräuleinWolfy (2019. 08. 04. - 07h34)

Tell me, where is Admin? For I much desire to speak with him.
https://i.imgur.com/RR3CYMg.gif

Bejelentkezve

#152 2019. 09. 02. - 15h10

Árnyék gárda
Menon
Tanuló őrző
Menon
...
Üzenetek: 243

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan témájú topikot nyitni, ahol az Eldaryás kiszemeltjeinkről beszélgethetünk szabadon. Például, hogy mi tetszik bennük vagy fanartok megosztása stb. És ezt természetesen az Ismerkedő sarokba gondoltam.

Ez az ötlet onnan jött, hogy belebotlottam a Francia fórumon egy ilyesmi beszélgetősarokba és gondoltam, hogy miért ne lehetne a Magyar szerveren is ilyen. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

És lehetne hasonló neve is, mint a külföldinek, csak magyarosítva. Pl.: ... rajongói klubja/rajongói köre/rajongó tábora

^^~Menon

Kijelentkezve

#153 2019. 09. 02. - 15h23

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 8 237

Menon írta:

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan témájú topikot nyitni, ahol az Eldaryás kiszemeltjeinkről beszélgethetünk szabadon. Például, hogy mi tetszik bennük vagy fanartok megosztása stb. És ezt természetesen az Ismerkedő sarokba gondoltam.

Ez az ötlet onnan jött, hogy belebotlottam a Francia fórumon egy ilyesmi beszélgetősarokba és gondoltam, hogy miért ne lehetne a Magyar szerveren is ilyen. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

És lehetne hasonló neve is, mint a külföldinek, csak magyarosítva. Pl.: ... rajongói klubja/rajongói köre/rajongó tábora

Szia!
Habár nem ilyen címmel, de vannak topikok egy-egy szereplőhöz kapcsolódóan, ami tökéletes felületet nyújt ezen dolgok kibeszélésre. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/9Zmc6MX.gif
A képeken saját rajzok szerepelnek.

Bejelentkezve

#154 2019. 09. 02. - 15h59

Árnyék gárda
Menon
Tanuló őrző
Menon
...
Üzenetek: 243

Lyah írta:

Szia!
Habár nem ilyen címmel, de vannak topikok egy-egy szereplőhöz kapcsolódóan, ami tökéletes felületet nyújt ezen dolgok kibeszélésre. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Bocsánat, ezt még nem fedeztem fel.
Nem tudom, hogy miért kerülte el a figyelmem.
Elnézést! /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Menon (2019. 09. 02. - 16h02)

^^~Menon

Kijelentkezve

#155 2019. 10. 17. - 21h13

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
FräuleinWolfy
...
Üzenetek: 27 867

Ahhoi!

Az elmúlt időszak történései hatására keletkezett egy újabb topic ötletem, miszerint kellene egy hely, ahol a játékosok és a csapat kulturált körülmények között meg tudnák vitatni, hogy az egyes szabályok pontosan mit is takarnak, itt természetesen bárki hozzászólhatna a dolgokhoz, hogy ő hogy látja, mit jelent az adott általános, vagy részleg szabály. Ez annyiból is jó lenne, hogy így javulni a jelenleg akár nemlétezőnek is tekinthető kommunikáció a csapat és a játékosok között, illetve így ha egy szabályt a játékosok nem úgy értelmeznek, mint ahogyan azt az alkotói szeretnék, sokkal könnyebb ezt kideríteni és pontosítani, azaz egy visszajelzés is tudna érkezni itt. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg félreértés és ebből eredő problémák, súrlódások elkerülhetőek lennének így.

Oh, és névnek a Lex Eldarya Hungaria nevet javaslom ehhez.

Tell me, where is Admin? For I much desire to speak with him.
https://i.imgur.com/RR3CYMg.gif

Bejelentkezve

#156 2019. 10. 17. - 21h35

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 10 241

Valóban, láthatólag többször nincs egyetértés moderátori és játékos oldalról egyaránt, sokszor elhamarkodott döntés születik, így valóban nem lenne rossz ötlet, ha lehetőség adódna egy olyan topikra, ahol kulturált módon meg lehetne vitatni a felmerülő problémákat. Én támogatom az ötletet!

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/ddfmnig-73d6d2b3-63b2-47e6-9155-56d427d68e04.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGRmbW5pZy03M2Q2ZDJiMy02M2IyLTQ3ZTYtOTE1NS01NmQ0MjdkNjhlMDQuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.wxKFx3M-O8xHs1V9-KzLRc2lLWtuLpYMqcMyRtKP2Wo

Kijelentkezve

#157 2019. 10. 17. - 21h56

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 919

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/smile.png

Az újonnan bevezetett spoileres szabály miatt bennem inkább egy olyan topik ötlet merült fel, ahol ki lehetne beszélni az eventek, epizódok és minden egyéb eseményt anélkül, hogy figyelmeztetőre számíthatnánk. Plusz ennek a lényege az lenne, hogy ennek hatására elkerüljünk - és szándékosan ne generáljunk - mindenféle vitát és félreértést, hisz azok a legtöbb esetben veszekedésbe torkollnak és onnan már nincs visszaút. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Másrészről meg a vitákkal csak rombolnánk a közösségi szellemet, nem építenénk (pedig inkább ezt kéne ♡) és az újonnan érkező játékosoktól (illetve az "öreg rókáktól" sem) vennénk el a játék élményét.

A topik neve pedig lehetne: Esemény - SPOILER! - kibeszélő
/oké tudom nem valami fantáziadús név x"D de lényegre törő/

(Hmm.. magyarul inkább azt mondanám, hogy frissítés alá kerüljön az eseménykibeszélő topik.) /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Off

Utolsó módosítás: Chloëy (2019. 10. 17. - 22h19)

https://i.imgur.com/5m9MYJf.gif[/center]

Bejelentkezve

#158 2019. 10. 17. - 22h19

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 507

Lányok,
úgy érzem, elfelejtettétek, hogy ha valami nem tiszta a számotokra, akkor bármikor bizalommal fordulhattok egy moderátorhoz, mert eloszlatja majd a kérdésetek körül bolyongó ködöt (komolyabb téma érintésekor megbeszéli társaival, esetlegesen az adminisztrátorral). Nem egyszer frissült privátban érkezett kérdések miatt a Gy.I.K., és nem egy játékossal tisztáztunk már privátban szabályokat.

Egyébként most is egy egyszerű kérésnek kerítődött túl nagy feneke, nem figyelmezettünk senkit (abban az esetben, persze, jogos lett volna a vita, de így nem).

Mielőtt valaki belekötne: nem azért mondjuk a privátosdit, hogy ne tudja meg mindenki, hogy mi erre a válasz, hanem mert a játékosok többsége érteni szokta a szabályokat, úgy vettük észre.
Az sajnos nem a mi hibánk, ha valaki személyes indokból kifolyólag, vagy mert a moderátori gárdát esetlegesen szívtelen hóhéroknak tekinti, nem akar nekünk írni. Nem eszünk embert. Se tündért, se vérfarkast, se senki humanoidot. Nekünk is érdekünk, hogy értsétek a dolgokat, de úgy érezzük, a szabályok egy-kétszeri értelmezni nem tudása még nem kívánja meg, hogy közönség elé tárjuk. Ha mégis, úgy kiposztoljuk valahova mindig.
Ha meg valaki esetleg szerepelni akar vagy okosnak akarja érezni magát, akkor legyen szíves, ezt ne itt és ne ilyen formában tegye, hanem mondjuk a megfelelelő topik megfelelő témájának megfelelő szintű kifejtésével; köszönöm.

A vitát erről pedig ismételten lezárom. Ez vonatkozik erre a témára, a fórum többi témájára, és a hozzászólások szerkesztésére is.

Chlo, a spoileres csevegő / eseményes téma / akármi megtárgyalása már folyamatban ^^ Mi is kezdjük belátni, hogy nem fér a társaság a bőrébe, ha spoilerekről van szó (amit én személy szerint nem értek, de hát ez van) /static/img/forum/smilies/roll.png

https://i.imgur.com/GyxGffZ.png

Bejelentkezve

Oldalak : 1 ... 5 6 7