Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 3 4 5 6

#101 2018. 05. 07. - 16h29

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Maltariel
...
Üzenetek: 33 309

Külső kép linkje

Ha jól emlékszem arra hozták fel, hogy a már lecsengett kereskedést azonnal törölni kell, viszont oldalanként lehet egy hozzászólásod, amiben feltünteted a sürgősen keresett tárgyat. Kérdés, hogy ez fajulna-e odáig, hogy egyesek szintén oda másolnák a listáikat (mondván, hogy "fontosak"). Szerintem még erre is lehet szabályt hozni (például hogy oda legfeljebb XY mennyiségű tárgyat lehetne kitenni, XY indokkal - ez meg már lehet, hogy megint szájhúzást váltana ki).

Szerintem azzal amúgy nincs baj, Wolfy. Sokkal kényelmesebb és legalább egyben marad az oldal, nem mint amikor lenyitsz egy spoiler fület.

Külső kép linkje
THE EMACIATED SPIRIT PREYS UPON MINDS IN SLEEP. IT FINDS THE SAVAGE HUNGER WITHIN ITS HOST. IT INCUBATES IN THAT RED SPACE. THE CRAVING SURCE. THE GREED VIRUS.
TRANSMITTED DOWN THE GENERATIONS. EVERY MORNING, THE VICTIM WAKES UP HUNGIER, MORE COVETOUS. THOSE THEY HATE, THEY WANT TO DEVOUR OUT OF SPITE.
THOSE THEY LOVE, THEY WANT TO DEVOUROUT OUT OF LUST - TO BECOME A LOCKET CONTAINING A GORY CAMEO.

Külső kép linkje

Utolsó módosítás: Maltariel (2018. 05. 07. - 16h30)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/56d31a2e-fb82-45f5-b8a1-bddbcf942006/dd8t01i-ba8b0c74-a7d1-421c-a425-88fb31abb60e.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzU2ZDMxYTJlLWZiODItNDVmNS1iOGExLWJkZGJjZjk0MjAwNlwvZGQ4dDAxaS1iYThiMGM3NC1hN2QxLTQyMWMtYTQyNS04OGZiMzFhYmI2MGUuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.rh2utck1CUtKzmpnJcEamKlxnwpLwahWOxu4t461l6o

Bejelentkezve

#102 2018. 05. 07. - 16h42

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-kaichou
...
Üzenetek: 25 393

Ez talán működhetne, viszont akkor két keresek topic lenne, ami megint nem a legjobb, legyen mindegyikből egy. A sürgősen keresendő tárgyaknál egyedül az aznapi batyuhoz szükséges dolgokat tudom csak elképzelni, ugyanis nem hiszem, hogy lenne bármilyen olyan öltözködős dolog, amely ne bírna ki pár napot, eleve amíg megszerveződik se az a pár óra, innentől kezdve tényleg szükséges-e egy ilyen topic?

https://i.imgur.com/PAaLiaP.gif

Kijelentkezve

#103 2018. 05. 07. - 16h46

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Maltariel
...

Külső kép linkje

Összességében véve úgy gondolom, hogy a legjárhatóbb út ezeket figyelembe véve az lenne, ha a keresek topik frissülhetne a maga tempójában úgy, ahogy az amúgy az 1. pontban kiemelt tématípusban van (csakhogy, ez nem vegyes lenne, hanem kizárólag a keresetteket foglalná magában). A már nem szükséges/befejezett vásárlásokhoz tartozó kommenteket törölhetnék (ahogy az meg is lett írva), amíg az eladásokra szánt topikban másféle szabály élne. Ugye egész pontosan az, ami az amerikai szerveren lévő témákat érinti.

Külső kép linkje
THE EMACIATED SPIRIT PREYS UPON MINDS IN SLEEP. IT FINDS THE SAVAGE HUNGER WITHIN ITS HOST. IT INCUBATES IN THAT RED SPACE. THE CRAVING SURCE. THE GREED VIRUS.
TRANSMITTED DOWN THE GENERATIONS. EVERY MORNING, THE VICTIM WAKES UP HUNGIER, MORE COVETOUS. THOSE THEY HATE, THEY WANT TO DEVOUR OUT OF SPITE.
THOSE THEY LOVE, THEY WANT TO DEVOUROUT OUT OF LUST - TO BECOME A LOCKET CONTAINING A GORY CAMEO.

Külső kép linkje

Utolsó módosítás: Maltariel (2018. 05. 07. - 16h50)

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/56d31a2e-fb82-45f5-b8a1-bddbcf942006/dd8t01i-ba8b0c74-a7d1-421c-a425-88fb31abb60e.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzU2ZDMxYTJlLWZiODItNDVmNS1iOGExLWJkZGJjZjk0MjAwNlwvZGQ4dDAxaS1iYThiMGM3NC1hN2QxLTQyMWMtYTQyNS04OGZiMzFhYmI2MGUuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.rh2utck1CUtKzmpnJcEamKlxnwpLwahWOxu4t461l6o

Bejelentkezve

#104 2018. 05. 07. - 16h57

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-kaichou
...

Igen, ez így működhetne, csak arra kell majd odafigyelni, hogy ne legyen a törlöm, mintha már nem lenne lényeges, majd újra kiposztolom. (Szerencsére erre már van megoldás, amiről akinek kell tud is.)

Viszont az a kérdés, hogy ha valamit cserélnék, azaz a tárgyat nem adnám el manáért, ill. nem is venném érte, akkor azt melyikbe kéne belerakni, vagy az ilyenek mehetnének mindkettőbe?
Több játékosnál is láttam olyat, hogy keresnek egy adott tárgyat, van egy halom cseréjük, amit viszont nem adnának el. Ezeket akkor spoilerban berakhatnák-e oda, jelezve, hogy csak csere?
Illetve a keresek topicban szerintem nem ártana, ha az illetők feltüntetnék, hogy mennyit szándékoznak az adott tárgyért adni, az adokban meg szintén egy hasonló elgondolás is segíthet, habár ott nagyobb mennyiségű dolog esetén átláthatatlanabbá tenné.

Kijelentkezve

#105 2018. 05. 07. - 17h07

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Maltariel
...

Külső kép linkje

Én is úgy gondolom, hogy ez viszonylag egyszerűen szűrhető, nem mellesleg pedig biztos akadna, aki előbb-utóbb jelezné, ha esetleg mégis elsiklanak az illetékesek a dolog felett.

Szerintem ez mindkettőbe beleférne, ha logikusan következtetek.
~ Az eladokba azért, mert nyilván egy formában mégis csak megválni szeretnél tőle, azaz más tarthat rá igényt.
~ A keresekbe pedig azért, mert attól, hogy X tárgyat Y-ért cserébe akarod megszerezni, még szükséged van rá. Magától értetődő, hogy itt is feltüntetsz minden fontos információt csak úgy, mint az eladok topikban.

Ez esetben nem probléma, ha mindkettő topikban látható, csak a tálalás más (azaz, az eladok részlegben azt a tárgyad teszed először láthatóvá, amit cserélni akarsz, alább mellékeled mi/mikért, pl. spoilerbe - amíg a keresek részlegbe meg azt tünteted fel, ami érdekel, alább pedig, hogy mit adnál érte - szintén spoilerbe. Más szóval felállítasz egy prioritást a téma lényegét figyelembe véve, és úgy "rakodsz" ki).

Külső kép linkje

Külső kép linkje

Utolsó módosítás: Maltariel (2018. 05. 07. - 17h08)

Bejelentkezve

#106 2018. 05. 07. - 17h08

Abszint gárda
SatsuBaku
A gárda katonája
SatsuBaku
...
Üzenetek: 576

Szerintem egyenlőre hagyni kellene a jelenlegi rendszert, mivel nem olyan rég lépett érvénybe, kell egy kis idő és hajlandóság a megszokására. Az elavult poszt törlésére van lehetőség, így ha közvetlen utána sürgősen keres egy játékos valamit újra posztolhat. Nem kell oldalakat várnia. Az aktív játékosok közül vannak szerintem amúgy is annyian, hogy hamar átforgatják azt a 2 oldalt.

A 2 oldalankénti 1 poszt, amit ráadásul frissíthetsz szerintem reális. Wolfy-kaichou-val egyetértve nem olyan nagy fáradság 2 oldalt visszanézni. Illetve aki aktív fórumos, az gondolom már kialakított kapcsolatokat, és a topik használata nélkül is képes üzleteket bonyolítani.

//i.imgur.com/CftW1sr.png

Kijelentkezve

#107 2018. 05. 07. - 17h10

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Maltariel
...

Külső kép linkje

Ezekkel a lehetőségekkel pedig, szerintem sem olyan vészes a jelenlegi:
Helyes posztolási módszer:
Amennyiben korábbi hirdetésed elavult és új dolgot szeretnél kitenni...
- ha az előző oldalon van az elavult posztod, akkor azt kitörlöd és új hozzászólásban közzéteszed az új tartalmat.
- ha az aktuális oldalon van még az elavult posztod, annak tartalmát a módosítás gombon keresztül átszerkeszted az új hirdetésre.
Én meg túl bizalmatlan vagyok az embereket illetően, ezért nem hiszem, hogy a többség hajlandó újra átlapozni ~50 kommentet, és végig bogarászni egyesével azokat. Ezért nem szimpatikus nekem az a megoldás.

Külső kép linkje

Külső kép linkje

Utolsó módosítás: Maltariel (2018. 05. 07. - 17h13)

Bejelentkezve

#108 2018. 05. 07. - 17h34

Abszint gárda
SatsuBaku
A gárda katonája
SatsuBaku
...

Ha valaki nem tartaná be az előírtakat a moderátorok úgyis figyelmeztetnék, sőt 2 alkalommal is, úgymond büntetlenül.

Szerintem a kezdő játékosok nagyon ritkán használják a posztot, tehát ha valaki keres valamit és tudja a 2 oldalas szabályt az már csak rajta múlik, hogy rátalál a keresett árucikkre vagy sem. (amúgy amikor én először használtam a topicot, nekem az volt az első hogy az első oldalon leírtakat elolvassam, ezt rajtam kivűl más is megtudja tenni, mielőtt írna) Sőt a piacra horror áron, csak próbára is ki lehet tenni a dolgokat és ha valaki keresi, a topikban hirdethet, úgy hogy az eladó fél nem tette ezt meg és máris meg van spórolva 1 hozzászólás.

Utolsó módosítás: SatsuBaku (2018. 05. 07. - 17h36)

Kijelentkezve

#109 2018. 05. 07. - 17h44

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Maltariel
...

Külső kép linkje

Ez egyértelmű, de ha én keresek valamit, és azt posztolni akarom, akkor annak mi köze van ahhoz, hogy más ember mennyire elszántan kutat valami az oldalakat lapozva (saját magának!), amikor nekem azt komment formában kellene jeleznem. Érted, mire gondolok? Hogy mi itt a gond? Ezzel a kijelentéssel pedig úgy teszel ("tehát ha valaki keres valamit és tudja a 2 oldalas szabályt az már csak rajta múlik, hogy rátalál a keresett árucikkre vagy sem"), mintha minden létező tárgyat meg lehetne találni az előbb szereplő ~50 kommentben, pedig ez nincs így.

Én nem listázom azt a +30-35k itemem, ami talán nem kell, és megválnék tőle, pedig tényleg lenne mit, mert szinte minden a birtokomba van, ami valaha csak elérhető volt eddig, de ezekkel nem foglalkozom. Ellenben ha valamit keresek, akkor az általában sürgős (és ritka/új), és én hiába böngészgetem a régebbi posztokat, ha nincs fent. Amennyiben viszont jelezhetem, hogy igényt tartanék rá most, és azt azonnal látják is (mert mondjuk a frissülő topik miatt néznek rá), úgy nagyobb esély van rá hogy több embert, rövidebb idő alatt elér.

amúgy amikor én először használtam a topicot, nekem az volt az első hogy az első oldalon leírtakat elolvassam, ezt rajtam kivűl más is megtudja tenni, mielőtt írna
Érdekes, hogy ennek ellenére mégis akadnak szabálytalankodók, illetve, az első poszt pontosítását is én kérvényeztem nem rég. Tehát ezek szerint bármi van leírva, és bármi nincs, mindig lesznek olyanok, akik nem fogják betartani a szabályokat, akárhogy próbálják a szájukba rágni. Az ilyen jogosan kapja a figyelmeztetést és a büntetést, ez magától értetődő.

Külső kép linkje

Külső kép linkje

Utolsó módosítás: Maltariel (2018. 05. 07. - 17h48)

Bejelentkezve

#110 2018. 05. 07. - 17h53

Abszint gárda
FräuleinWolfy
Kristály-díler
Wolfy-kaichou
...

Ha keresel valamit, akkor miért nem linkeled be az aláírásodban azt az adott posztot? Ezt most is meg tudja tenni bárki, teljességgel szabályos és meglepő módon az ily módon való hirdetés a tapasztalataim szerint olyanokhoz is eljut, akik nem szokták nézni a topicot, ráadásul gyorsabb is kicsit.
Magyarán ha valami tényleg sürgősen kéne, akkor ezt is lehet használni hozzá.

Az viszont tényleg tény, hogy nincs fenn sok tárgy eladási oldalról a jelenlegi topicban, viszont ha lesz ennek külön rész, akkor ott lehetne nézelődni, hátha van neked kellő darab.

Ami meg a szabálytalankodókat illeti, most a többség az új szabályokat nem tartja csak be, kevés az olyan illető, aki egy oldalra kettő posztot próbálna meg kirakni.

Kijelentkezve

#111 2018. 05. 07. - 17h58

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Maltariel
...

Külső kép linkje

Én nem használom hirdetőfalnak az aláírásnak kitalált részt. Ez nálam elvi és stilisztikai kérdés (annyira meg még semmire nem szorultam rá, hogy erre folyamodjak). Ha valamit keresek, akkor azt az arra kiszabott topikba akarom megtenni. Eddig mindent sikerült, mert az akkori rendszer kényelmes volt, egyszerű (és mint kiderült, a pontosításból - a mostanival is ugyanilyen könnyű lenne, tehát a jelenlegivel nincs problémám már így, hogy Aliz bővítette az első hozzászólást).

Ennek szerintem valószínűleg az az oka, hogy sokan nem jártak azon az oldalon, amelyiken a figyelmeztető komment Aliztól megesett a változásról. Meg hát valljuk be, biztos akadnak, akik csak akkor néznek be a topikba, ha épp kell nekik valami, egyébként pedig termelődnek az oldalak s vissza se olvasnak.

Külső kép linkje

Külső kép linkje

Utolsó módosítás: Maltariel (2018. 05. 07. - 17h59)

Bejelentkezve

#112 2018. 05. 07. - 18h07

Abszint gárda
SatsuBaku
A gárda katonája
SatsuBaku
...

Maltariel a régi poszt azt takarja magában, hogy a 2 oldal valamelyikén van. A cuccnak ami rajta van nem kell ősréginek lennie. Attól hogy valami új, nem feltétlenül hirdeti valaki. Akkor addig vársz amíg nem lesz, vagy te írod ki hogy neked olyan kell. Ha meg már van kint keresendő/eladni való hozzászólásod magadban megtárgyalod melyik a fontosabb. Ha az új, akkor törlöd a régit és kiírod az ujjat.

Kijelentkezve

#113 2018. 05. 07. - 18h14

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Maltariel
...

Külső kép linkje

Satsu, látom, hogy még mindig nem érted, miről van szó. Az egyik pillanatban olyan dolgokat magyarázol amik egyértelműek, a másikban pedig olyat, amiről szó se esett.
Ezt inkább ne erőltessük.

Külső kép linkje

Külső kép linkje

Utolsó módosítás: Maltariel (2018. 05. 07. - 18h15)

Bejelentkezve

#114 2018. 05. 07. - 18h42

Abszint gárda
SatsuBaku
A gárda katonája
SatsuBaku
...

,,Én meg túl bizalmatlan vagyok az embereket illetően, ezért nem hiszem, hogy a többség hajlandó újra átlapozni ~50 kommentet,,

Erre a kijelentésedre reflektálva írtam a moderátori figyelmeztetős soraimat. Mert ha valaki nem nézi meg az előző hsz-eket könnyen dupla posztolhat és így rávilágíthatnak a hibájára a moderátorok is.

A többiben meg az próbáltam elmagyarázni hogy a két oldal közül az elsőn legelső hozzászólásában  pl valaki eladó tárgyai listáját rakja ki, de közben nyit valamit, módosítja és ott van az új ritka tárgy. De mivel él a 2 oldalas szabály másképpen nem tehet. De ha venni szeretnél még mindig ott a lehetőség hogy töröld és másikat rakj ki ami sürgősebb.

De okés ne erőltessük. A végén úgysem mi döntünk.

Kijelentkezve

#115 2018. 05. 07. - 18h51

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Maltariel
...

Külső kép linkje

Igazából a dupla posztokkal az a helyzet, hogy az eleve tilos, mindegy, milyen topikban jársz, másrészt pedig ugye előfordult már, hogy a kitörölt kommentek miatt keletkeztek dupla posztok (ez pedig az adok-veszek részlegben történik meg a leggyakrabban). Utóbbi miatt merültek fel kérdések ugyebár. Mint kiderült, nem szabályellenes a hozzászólások törlése (ezzel automatikusan számol minden moderátor a dupla hozzászólásokkal/esetlegesen pedig azzal, hogy kevesebb mint 1-2 oldalon belül egy illetőnek több kommentje van - de ez a dátumra pillantva ellenőrizhető), tehát gondolom, hogy ezek felett ebben a témában eltekintenek, ha egyértelműen látszik, hogy a törlések végett van az úgy, ahogy. - Lehet, hogy egy olyan szabályzatra épülő témát próbálunk felépíteni, ami akárhogy nézzük, bizonyos feltételek mellett nem teljesen felügyelhető, de legalábbis az elvben szabálytalan dolgok elkerülhetetlenek.

Az utóbbi soraid pedig én is értettem, ugye ezért is idéztem be többször, hogy miért megoldás rá az, hogy a régebbiek törölhetők - ahogy eddig is azok voltak. Szóval lényegében "elbeszéltünk" egymás mellett, de ugyan azt mondtuk. Megesik az ilyen.

Kíváncsi vagyok, lesz-e végül változás, de talán egyelőre még nem indokolt. Talán még szokni kell és esetleg azoknak, akik szabálytalanul posztolnak, felhívni a figyelmét a módosításokra, ha esetleg elkerülte a figyelmük.

Külső kép linkje

Külső kép linkje

Utolsó módosítás: Maltariel (2018. 05. 07. - 18h53)

Bejelentkezve

#116 2019. 01. 11. - 17h02

Obszidián gárda
hajni205
Legyőzte a Dahut
hajni205
...
Üzenetek: 2 847

Kedves őrzők!

Szeretnék megnyitni egy olyan témát amiben rajzokat kérnétek készítőktől.Vagyis ennek a témának is az lenne a lényege mint a banner kéréseké,csak itt rajzokat kérnétek.Én megbeszéltem ezt a dolgok @Eruhel -el és ő szerinte ez jó ötlet lenne.
Felhívnám arra a figyelmet,hogyha ez a topic engedélyezve lesz akkor már előre elmondom,hogy üzenetben nem fogadok el kéréseket,csak akkor ha a játékos a 100 fórum üzenetet és 100 játéknap felett van.
A másik feltételem csak annyi,ha már elkészítettem a rajzot akkor lécíves köszönd meg és jelenjen meg az adatlapodon./static/img/forum/smilies/smile.png
Köszönöm szépen a figyelmet!^^

Uí:Még hozzátenném azt,hogy jelenleg csak tőlem tudnátok kérni rajzot de ha valaki szeretne csatlakozni az jelezze üzenetben.

- Augusztusig inaktív vagyok,csak fontos levelekre válaszolok!
https://static.kepfeltolto.com/big/2019/04/19/98b41bf2778b8e5f68d14c7587afe341.jpg

Kijelentkezve

#117 2019. 01. 11. - 18h03

Árnyék gárda
Helion
Valkűrök vezetője
Helion
...
Üzenetek: 5 775

Szia, Hajni!

Azt hiszem, egy ehhez hasonló játék van amerikai fórumon, ott mindig az előtted lévő őrzőnek kell rajzolnod. Mint külön fórumtéma, ami a rajzolással foglalkozik, ott van az Alkotói klub, így ebben a formátumban nem látom igazán értelmét, hogy  kettő ilyet típusú topik is legyen, pláne ilyen kötötten, hogy más alkotók jelentkezés nélkül nem is vehetnének részt rajtad kívül. Szerintem érdemesebb lenne inkább tényleg a játékok között próbálkozni egy ilyen kreatív témával, mert vannak annyira kreatív őrzők közöttünk, akik biztos szívesen vennének részt egy ilyen játékban :)

https://i.imgur.com/iDGnzyd.gif

Kijelentkezve

#118 2019. 01. 11. - 18h11

Árnyék gárda
Nightwing
Sargousetek cinkosa
Nightwing
...
Üzenetek: 4 784

én a játékos formát támogatnám inkább! :3

https://bit.ly/2J14see

Kijelentkezve

#119 2019. 01. 11. - 18h13

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Elyroze
...

A játékos formátumot többször is indítványozták már, és el lett utasítva (halkan megsúgom).

Bejelentkezve

#120 2019. 01. 11. - 18h14

Obszidián gárda
Psychø
A familiárisok barátja
ThePscyho
...
Üzenetek: 3 608

Szerintem ő simán egy olyan fórumrészre gondolt, ahol rajzot rendelhetnének azok a karakterükről, akik maguk nem tudnak rajzolni.

Nem akarok spammalni, szóval Szerk: Én inkább Helionéknak címeztem, hogy nem játékról lett volna szó, ha jól értelmezem.

Utolsó módosítás: ThePscyho (2019. 01. 11. - 18h38)

https://i.imgur.com/O20aPab.gif

Kijelentkezve

#121 2019. 01. 11. - 18h18

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Elyroze
...

ThePscyho írta:

Szerintem ő simán egy olyan fórumrészre gondolt, ahol rajzot rendelhetnének azok a karakterükről, akik maguk nem tudnak rajzolni.
Ez most HELIONnak ment. Ő hozta fel a játék példát.

Segítek:
Azt hiszem, egy ehhez hasonló játék van amerikai fórumon, ott mindig az előtted lévő őrzőnek kell rajzolnod.
Ezt pedig nyilvánvalóan a játék részlegbe sorolnák. De onnan ez konkrét emlékeim szerint kétszer is ki lett purgálva.

Szerkesztés: Igen, jól emlékeztem: #141 és #155

Szerkesztés 2.0: Oh, igen? Ezek szerint keresztül beszéltünk egymáson. Yikes

Utolsó módosítás: Elyroze (2019. 01. 11. - 19h03)

Bejelentkezve

#122 2019. 01. 11. - 19h02

Árnyék gárda
Helion
Valkűrök vezetője
Helion
...
Üzenetek: 5 775

Bocsi, nem tudtam, hogy volt ilyen felvetve a játékoknál. Akkor vegyük úgy, hogy semmit sem mondtam.
Köszi, hogy szóltatok!

https://i.imgur.com/iDGnzyd.gif

Kijelentkezve

#123 2019. 01. 11. - 20h52

Obszidián gárda
hajni205
Legyőzte a Dahut
hajni205
...
Üzenetek: 2 847

Azt hiszem, én vagyok a "hibás",hogy ilyesmikre pazarolom az időm.Nem veszekedni és ellensègeskedni szeretnék de ehhez csak annyi mondani valóm van, hogy nem értem../static/img/forum/smilies/hmm.png
MÉG EGYSZER ELMONDOM,arra gondoltam,hogy tőlem kérnek rajzot..De hát mindegy már,mert az én témámnak nincs jövője úgy néz ki de legalább "megérte"

Uî: vegyétek úgy mintha nem szóltam volna..

- Augusztusig inaktív vagyok,csak fontos levelekre válaszolok!
https://static.kepfeltolto.com/big/2019/04/19/98b41bf2778b8e5f68d14c7587afe341.jpg

Kijelentkezve

#124 2019. 01. 11. - 21h00

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Elyroze
...

hajni205 írta:

arra gondoltam,hogy tőlem kérnek rajzot

És itt a (másik) probléma, HAJNI. Ismételjük el hát még egyszer, mert már reflektáltak rá ezelőtt, csak figyelmesen el kellett volna olvasnod a hozzászólásokat: Egyetlen egy felhasználó sincs a Fórumon (és nem is lesz - ebben biztos vagyok), aki ehhez hasonló saját topikot kapott valamire, amit épp a fejébe vett. (Nyilván nem eladni akarod őket - ez büntetendő is volna - , de most nem ez a lényeg).

Nincs is topikra szükséged hozzá, hogy ezt meglépd (még egy indok a topik értelmetlensége mellett). Kiírhatod az adatlapodra, a bannered helyére, hogy szívesen rajzolod le mások karakterét, illetve az Alkotói klubban is. De nem fogsz saját topikot kapni. Ezen logikát követve bármelyik banner készítő hölgy is ugyanúgy, joggal kérhetne magának egyet.

Ui.: Nem érzem úgy, hogy sértettnek kellene érezned emiatt magad. A fórumozótársaid - köztük én is - próbáltak kihozni egy esetlegesen megvalósítható témát a felvetésedből, mert az általad leírtak alapján nem volt túl biztató a jövője (és ez a te érdekedben is történt). Az pedig, hogy utólag kiderült, tényleg ennyire "énközpontú" lett volna, egyértelműen megpecsételte az ötleted sorsát.

Utolsó módosítás: Elyroze (2019. 01. 11. - 21h16)

Bejelentkezve

#125 2019. 01. 11. - 21h31

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 558

Amúgy nem lenne rossz topik.. De először azt kéne felmérni, hogy lenne-e másik (vagy több) jelentkező is rajzolónak, hogy megnyílhasson utána.

https://i.imgur.com/tmlpya8.gif

Bejelentkezve

Oldalak : 1 ... 3 4 5 6