Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 2 3 ... 7

#1 2017. 02. 10. - 10h37

Tanuló őrző
Wendy
...
Üzenetek: 204

Kedves Őrző!

Ahhoz, hogy megnyithass egy beszélgetést ezen a fórumon, engedélyt kell kérned tőlünk.

Válaszban javasold az újabb beszélgetésre vonatkozó ötletedet!

Ha jóváhagyjuk az ötletet, megnyitunk neked egy beszélgetést. Az első megjegyzés közzététele téged illet. (A más által közzétett hozzászólásokat töröljük.) Ha nincs kellő aktivitás, a beszélgetést lezárjuk.

Köszönjük megértésedet, és várjuk az ötleteket! ^^

Wendy

E szabály célja, hogy logikusan felépített, átlátható fórumon oszthassátok meg gondolataitokat egymással. Így mindenki egyszerűen nyomon tudja követni a témákat és hozzászólásokat.

Ne feledd, a hozzászólásoknak meg kell felenie a Fórum és a játék általános szabályainak, valamint az Általános felhasználói feltételeknek.

A szabályok be nem tartása büntetéssel járhat, a fórumról, súlyosabb esetben a játékról való letiltást vonhatja maga után.

Kijelentkezve

#2 2017. 02. 10. - 11h25

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Slaanesh
...
Üzenetek: 33 777

Warhammer! Egyébként se ritkán jött fel, és tartott néhány oldalon át olykor a téma. Elég nagy Világ (az nem kifejezés), összetett, izgalmas, nem csak könyvekből és egyéb művekből áll, hanem Játék is (Táblajátéktól kezdve a Virtuálisig, és tovább). Hatalmas kultúrája van és nem kicsi tömegeket mozgat meg.

https://cdn.discordapp.com/attachments/415638018116943894/611985937655922698/Krisna-Signature-by-Lucifer.gif

Kijelentkezve

#3 2017. 02. 10. - 11h38

Tanuló őrző
JainZar
...
Üzenetek: 158

Warhammer!

Ahogy Slaanesh is mondta, ez az univerzum mindenhol jelen van a világon. Több könyv is díjat nyert (sajnos nem mo-n, de a hanyatló nyugaton rendszeresen előfordul ilyen).

Ez az egyik legrégebbi fantasy univerzum, amit a mai napig is fejlesztenek még. Pl.: A starwars áll ~15-20 könyvből és 8 filmből + 1 rajzfilm sorozatból (max. de szerintem sokat mondtam), ezzel szemben a warhammer 40k-nak csak az előzmény története áll 43 regényből és legalább 100 novellából. Maga a 40. évezred krónikája pedig számokkal nem kifejezhető. (A játékokat pedig már nem is említem, mert sok van és az utóbbi években egyre több jelenik meg.)

A hatalmas méretéből és életkorából adódóan minden korosztályban vannak rajongói. Aki egyszer közel kerül ehhez a világhoz, azt menthetetlenül magába szívja.

Szintén, ahogy az előttem szóló már kifejtette, rengeteg izgalom és változatosság rejlik ebben a világban. Igaz, a felületes szemlélő csak egy hatalmas háborút lát benne... :\

Kijelentkezve

#4 2017. 02. 11. - 10h28

Árnyék gárda
Bear-tg
Unikornisok cinkosa
Bear-tg
...
Üzenetek: 382

A Warhammert Én is támogatom.

Esetleg bevehetnénk a meggondolkodtatók közé a D&D-t is.
Szintén hatalmas a világ, színes és változatos. A szerepjátékok őse.
Mérhetetlen mennyiségű könyv és novella jelent meg hozzá (több Magyarországon is).
Változatos fajok, népek népesítik be az alapvilágot is, de a kiegészítő könyvekkel további változatok jelentek meg amiket kipróbálhat az ember fia/lánya. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#5 2017. 02. 11. - 10h42

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor & Jamon legnagyobb rajongója
Doroko
...
Üzenetek: 1 453

Sziasztok! Ez a topic egészen biztosan a teázóba való! ^^ Amennyiben valamelyikőtök ír egy rövid összefoglalót, hogy akik esetleg rákattintanak, megtudják mi ez, szívesen megnyitom nektek ott.

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

#6 2017. 02. 11. - 12h04

Obszidián gárda
Ŀucifer
A gárda kapitánya
Slaanesh
...
Üzenetek: 33 777

Én szívesen elvállalom az összefoglaló megírását! Illetve konzultáltam JainZar-ral, szóval közösen neki feküdhetünk egynek, aztán elküldjük a "mintát". :)

https://cdn.discordapp.com/attachments/415638018116943894/611985937655922698/Krisna-Signature-by-Lucifer.gif

Kijelentkezve

#7 2017. 02. 11. - 12h11

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

Rendben, köszi. /static/img/forum/smilies/smile.png

- -

Kijelentkezve

#8 2017. 02. 11. - 12h54

A gárda gyalogosa
ReginaVampiry
...
Üzenetek: 1 994

Sziasztok! Szeretnék előállni egy új topic ötletével.

Az egész arról szólna,hogy akik cosplayeken dolgoznak a játékban,azoknak legyen például >> Cosplay-paradicsom << néven egy tapasztalatokat, a játékban lévő ruhákból lévő ötleteiket, és cosplay elképzelésüket megbeszélhető részük az Ismerkedő sarok-ban, vagy a Teázóban, ahova a kedves Hivatalos segítők és Moderátorok jobbnak találják. Ha kapok ide egy visszajelzést, akkor el is kezdem a bevezető megírását és továbbítom a beszélgetés megnyitását elvállaló hivatalosan kinevezett játékosnak.  /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#9 2017. 02. 11. - 13h04

Szikrázó gárda
Doroko
Doroko
...

Szia! Ez nagyon jó ötlet, és jöhet ide, mert a játékhoz kapcsolódik ugyanúgy, mint például a "Mit hozott a Familiárisod?" téma. /static/img/forum/smilies/smile.png Esetleg a neve lehetne inkább "Öltözködő sarok" vagy valami ilyesmi, mert a cosplay kapcsán az emberek szerintem inkább a valódi cosplayezésre gondolnak, nem pedig az itteni ruha összeállításokra.

- -

Kijelentkezve

#10 2017. 02. 11. - 13h11

A gárda gyalogosa
ReginaVampiry
...
Üzenetek: 1 994

Doroko írta:

Szia! Ez nagyon jó ötlet, és jöhet ide, mert a játékhoz kapcsolódik ugyanúgy, mint például a "Mit hozott a Familiárisod?" téma. /static/img/forum/smilies/smile.png Esetleg a neve lehetne inkább "Öltözködő sarok" vagy valami ilyesmi, mert a cosplay kapcsán az emberek szerintem inkább a valódi cosplayezésre gondolnak, nem pedig az itteni ruha összeállításokra.

Köszi a visszajelzést! Nemsokára el is küldöm neked.  /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#11 2017. 02. 12. - 22h23

Árnyék gárda
HatsuneMiwa
A gárda katonája
HatsuneMiwa
...
Üzenetek: 561

Sziasztok!

Nos, arra gondoltam, hogy ha van egy olyan topic, ahol a famikat lehet kibeszélni, miket hozott, mennyire éri meg lecserélni ect (Mit hozott a familiárisod) akkor ha mindenki jó ötletnek tartja, a batyuknak is lehetne egy külön topicja, hogy ki mit kapott belőle, illetve mit szeretne megkapni, vagy ezen belül a cicashopot (Purroshop) kibeszélni.
Illetve azt gondoltam, hogy az eventek is megérdemelnének maguknak egy topicot, hiszen ezek a dolgok eddig a csevegőben lettek kivesézve, jelenleg nincs hely, ahol ezekről tudnánk beszélgetni.

https://i.pinimg.com/originals/e2/1e/4f/e21e4ffed7185b6c34a9dcbff852d987.gif

https://i.imgur.com/zDqMVdA.gif

------------Adatlap szerkesztés----------

-------- Vége -------

Kijelentkezve

#12 2017. 02. 12. - 22h47

Árnyék gárda
Mëđea
Unikornisok cinkosa
Mëđea
...
Üzenetek: 387

HatsuneMiwa írta:

Sziasztok!

Nos, arra gondoltam, hogy ha van egy olyan topic, ahol a famikat lehet kibeszélni, miket hozott, mennyire éri meg lecserélni ect (Mit hozott a familiárisod) akkor ha mindenki jó ötletnek tartja, a batyuknak is lehetne egy külön topicja, hogy ki mit kapott belőle, illetve mit szeretne megkapni, vagy ezen belül a cicashopot (Purroshop) kibeszélni.
Illetve azt gondoltam, hogy az eventek is megérdemelnének maguknak egy topicot, hiszen ezek a dolgok eddig a csevegőben lettek kivesézve, jelenleg nincs hely, ahol ezekről tudnánk beszélgetni.

Szia!
Mindkét ötlet nagyon tetszik. /static/img/forum/smilies/smile.png
Habár úgy hiszem, hogy a batyukat gyakran inkább a Mit hozott a familiárisod témában beszélik ki az emberek. Nos, talán sikerülne szétválasztani a témákat. Próbálkozzunk meg vele! /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Lenne kedved ezen témák összefoglalójának sablonját - vagy teljeset, ahogy érzed - megírni? Ha nincs kedved sem probléma. Úgy elkészítem én (csak akkor valószínűleg később tudok jönni vele). /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#13 2017. 02. 12. - 22h48

Árnyék gárda
HatsuneMiwa
A gárda katonája
HatsuneMiwa
...
Üzenetek: 561

Köszönöm szépen, persze megcsinálom, viszont már csak holnap tudom, a az nem gond /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.pinimg.com/originals/e2/1e/4f/e21e4ffed7185b6c34a9dcbff852d987.gif

https://i.imgur.com/zDqMVdA.gif

------------Adatlap szerkesztés----------

-------- Vége -------

Kijelentkezve

#14 2017. 02. 12. - 22h56

Árnyék gárda
Mëđea
Unikornisok cinkosa
Mëđea
...

HatsuneMiwa írta:

Köszönöm szépen, persze megcsinálom, viszont már csak holnap tudom, a az nem gond /static/img/forum/smilies/smile.png

Persze, hogy nem gond!
Holnap csak estefelé leszek elérhető. ^^' Szóval csak nyugodtan, van idő! :') Ha nem sikerül elkészíteni sem baj, majd gondolkozom én is rajta mi illene a témákhoz. Elvégre opcionális, de sokat segítesz nekem vele, ha nem egyedül kell kidolgoznom az összefoglalót. ^.^

Kijelentkezve

#15 2017. 03. 08. - 17h27

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Michrima
...
Üzenetek: 4 879

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/smile.png
Nemrégiben pattant ki a fejemből egy ötlet, aminek a megnyitása leginkább segítség lenne az újoncoknak, vagy a témához nem értőknek. A téma:HTML segítség. Mivel elég sokan vannak, akik bátran mondhatjuk "mesterei" a HTML/BB kódoknak, és azok használatának, arra gondoltam, hogy egy topicban megoszthatnánk egymással az adatlap szerkesztési sikereinket, illetve problémáinkat, és ötleteket is adhatnánk, hogy hogyan tegyük szebbé a bemutatkozásunk.
Sokszor láttam, hogy többen elég nagy problémával néznek szembe, ha szebbé akarják varázsolni az adatlapjukat. Én is bajban voltam az elején, mostanra már egy elég hosszú procedúra, és néhány csepp vérizzadás után sikerült elfogadhatóra varázsolnom az adatlapom, de minden bizonnyal még most is vannak, akik nem értenek hozzá, segítséget meg konkrétan nem mernek, vagy nem szeretnének kérni.

Szerintem elég nagy pozitívum lenne a játékon belül, ha konkrétan itt, a fórumban elérhető lenne az újoncok, és a hozzá nemértők számára a kódokkal kapcsolatos segítség, tippek.

Ti mit gondoltok erről?  /static/img/forum/smilies/smile.png

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

#16 2017. 03. 08. - 18h08

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 10 139

Nekem nagyon tetszik ez az ötlet. Szívesen segítenék másoknak és persze én is szívesen szépítgetném még az adatlapom,ha lenne segítőm. Teljes mértékben jónak találom,úgyhogy mindenképp támogatom!:3

https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/7209f748-9ff2-4ab9-b209-a10a64656280/ddckufv-33c6e05f-7469-47fb-b130-63228be1df7b.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzcyMDlmNzQ4LTlmZjItNGFiOS1iMjA5LWExMGE2NDY1NjI4MFwvZGRja3Vmdi0zM2M2ZTA1Zi03NDY5LTQ3ZmItYjEzMC02MzIyOGJlMWRmN2IuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.kgwsCw9UFl9BRDqhaOcamsszFR58HEsYK6sqYYv0A54

Kijelentkezve

#17 2017. 03. 08. - 18h31

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 632

Michrima témajavaslata tényleg hasznos lenne! ^^
Támogatom!

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#18 2017. 03. 08. - 18h48

Árnyék gárda
Aletha
Legyőzött egy tyúkot
xXPrincessXx
...
Üzenetek: 660

Én is támogatom!
A kezdőknek nagy segítség lenne /static/img/forum/smilies/smile.png .

Kijelentkezve

#19 2017. 03. 08. - 18h51

Árnyék gárda
Nightwing
Sargousetek cinkosa
Nightwing
...
Üzenetek: 4 948

Támogatom!  ^^

https://bit.ly/2J14see

Kijelentkezve

#20 2017. 03. 08. - 21h56

Abszint gárda
Silera
Tündérek cinkosa
Silera
...
Üzenetek: 1 125

Én is támogatom! Mert bár tanulok/tanultam HTML-ben programozni csak az alap kódokat ismerem. Szerintem ez egy nagyon jó ötlet. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#21 2017. 03. 08. - 22h17

Árnyék gárda
Mëđea
Unikornisok cinkosa
Mëđea
...

Sziasztok!
Az HTML és BBC témaötlet nagyszerű, gondolkozunk rajta miként valósítsuk meg. Igyekszünk minél hamarabb jönni vele, de kérném kis türelmeteket! ^^

Kijelentkezve

#22 2017. 03. 09. - 20h17

Árnyék gárda
Polluxia
Az éjszaka királynője
Michrima
...
Üzenetek: 4 879

Örülök, hogy ennyien támogatjátok. /static/img/forum/smilies/smile.png És annak is, hogy áldásodat adtad rá Mëdea! Türelemmel várom/várjuk a megvalósítást. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://kepkuldes.com/images/f674206a31dbf1446cebec6b81499a07.jpg

Kijelentkezve

#23 2017. 03. 09. - 22h25

Árnyék gárda
Mëđea
Unikornisok cinkosa
Mëđea
...

Michrima írta:

Örülök, hogy ennyien támogatjátok. /static/img/forum/smilies/smile.png És annak is, hogy áldásodat adtad rá Mëdea! Türelemmel várom/várjuk a megvalósítást. /static/img/forum/smilies/smile.png

A játékosok és a moderátori csapat támogatásának érdeme. ^^ A téma pedig már nyitva is áll! ^^

Kijelentkezve

#24 2017. 03. 17. - 17h45

Abszint gárda
BarberaBae
Tanuló őrző
BarberaBae
...
Üzenetek: 244

Külső kép linkje
Üdvözletem!
Nekem is lenne egy piciny kis ötletem, amihez sem kreativitás, sem nagy ész kell hozzá.
Csak egyszerűen azt gondolom, hogy az amatőrnek vélhető "ötlet" még bekerülhetne az ismerkedő sarokba.

Előszó: Na tehát, ha már van batyus kibeszélő, esemény kibeszélő, és hasonló egyéb ilyen topic, lehetne hasonló ilyen kiszerelés, csak ládákból.

[ - a ládák mind tudjuk, de a ki még nem, azok most jól hegyezzék a fülüket;
a jelenlegi familiársunkra kattintva, kicsit lejjebb görgetve tekinthetjük meg a ládákat
- ezekből a tárgyakból mesés új ruhákat/ruhadarobat, vagy épp energiaitalt nyerhetünk
- a ládák csak akkor jelennek meg, ha van épp egy aktuális familiársunk
- a ládák újra nyithatóak, ha már az utolsót (azaz a legendásat) kivégeztük
- a legendás ládikákból nyerhetünk: Kicsi Energiaitalt, Energiaitalt, Hétköznapi cuccot,
Ritka cuccot, Epikus cuccot és Legendás cuccot
]

Mint írtam is fentebb, ez az "ötlet" bárki agyából kipanhatott volna, erőlködés nélkül.
Tehát ha megfordult bárki fejében a következő: "Jaj hát ezt én is kitalálhattam volna!", most pórul járt. : D

Lényeg: Tehát a lényeg csak annyi volna, hogy ezekről a ládákról beszélgetünk a topicon belül.
Hogy ki milyen ruhadarot kapott, vagy hogy épp milyent szeretne. Mivel a batyus topic is pont ilyen, reménykedek abban, hogy ezt is támogatni fogják az itt lévő emberek c:

Nos ennyi lett volna az ajánlatom, elírásokért elnézést, aki pedig úgy gondolja, hogy tudna mit írni a topicba, akkor támogathatja ezt a kis szösszenetet^^
Barbara voltam, további jó szórakozást! c:
Külső kép linkje

Kijelentkezve

#25 2017. 03. 17. - 17h47

Árnyék gárda
Inveth
Jamon barátja
Inveth
...
Üzenetek: 14 638

BarberaBae írta:

http://i.imgur.com/vYAmKJp.png
Üdvözletem!
Nekem is lenne egy piciny kis ötletem, amihez sem kreativitás, sem nagy ész kell hozzá.
Csak egyszerűen azt gondolom, hogy az amatőrnek vélhető "ötlet" még bekerülhetne az ismerkedő sarokba.

Előszó: Na tehát, ha már van batyus kibeszélő, esemény kibeszélő, és hasonló egyéb ilyen topic, lehetne hasonló ilyen kiszerelés, csak ládákból.

[ - a ládák mind tudjuk, de a ki még nem, azok most jól hegyezzék a fülüket;
a jelenlegi familiársunkra kattintva, kicsit lejjebb görgetve tekinthetjük meg a ládákat
- ezekből a tárgyakból mesés új ruhákat/ruhadarobat, vagy épp energiaitalt nyerhetünk
- a ládák csak akkor jelennek meg, ha van épp egy aktuális familiársunk
- a ládák újra nyithatóak, ha már az utolsót (azaz a legendásat) kivégeztük
- a legendás ládikákból nyerhetünk: Kicsi Energiaitalt, Energiaitalt, Hétköznapi cuccot,
Ritka cuccot, Epikus cuccot és Legendás cuccot
]

Mint írtam is fentebb, ez az "ötlet" bárki agyából kipanhatott volna, erőlködés nélkül.
Tehát ha megfordult bárki fejében a következő: "Jaj hát ezt én is kitalálhattam volna!", most pórul járt. : D

Lényeg: Tehát a lényeg csak annyi volna, hogy ezekről a ládákról beszélgetünk a topicon belül.
Hogy ki milyen ruhadarot kapott, vagy hogy épp milyent szeretne. Mivel a batyus topic is pont ilyen, reménykedek abban, hogy ezt is támogatni fogják az itt lévő emberek c:

Nos ennyi lett volna az ajánlatom, elírásokért elnézést, aki pedig úgy gondolja, hogy tudna mit írni a topicba, akkor támogathatja ezt a kis szösszenetet^^
Barbara voltam, további jó szórakozást! c:
http://i.imgur.com/tGn9OGg.png

Juj,ez nekem rettenetesen tetszik!^^
Még jó hogy támogatom!

Utolsó módosítás: Inveth (2017. 03. 17. - 17h47)

https://66.media.tumblr.com/3b97333571f44e0b1d6ec1f5bdb2bd8e/tumblr_pj0z0baxaf1vy8fcno2_540.gif

Kijelentkezve

Oldalak : 1 2 3 ... 7