Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5

#101 2017. 07. 19. - 13h10

Obszidián gárda
Neerocica
Most érkezett
Neerocica
...
Üzenetek: 5

Kedves Adminok!

Már egy hónapja csak rohangálok fel-alá a játékban és nem jön senki. Megcsináltam az ételt és most kínálgatnom kéne a többieket, de sehol senki. Mindent százszor körbejártam már. Kezd nagyon dühítő lenni. Tudjátok orvosolni ezt problémát?

Várom válaszotokat és köszönöm.

Ilona

Kijelentkezve

#102 2017. 07. 19. - 13h13

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 503

Neerocica írta:

Kedves Adminok!

Már egy hónapja csak rohangálok fel-alá a játékban és nem jön senki. Megcsináltam az ételt és most kínálgatnom kéne a többieket, de sehol senki. Mindent százszor körbejártam már. Kezd nagyon dühítő lenni. Tudjátok orvosolni ezt problémát?

Ilona
először a konyhába kell menni Karutóhoz, ott jártál már?

https://i.imgur.com/tmlpya8.gif

Kijelentkezve

#103 2017. 07. 19. - 13h18

Obszidián gárda
Neerocica
Most érkezett
Neerocica
...

Azon már túl vagyok rég, megkóstolta, most meg kell kóstoltassam a többiekkel de sehol senki. A külső területeket is százszor bejártam, bent is minden szobát, a kertben is mindent. Egy hónapja sehol senki. /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#104 2017. 07. 19. - 13h42

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Neerocica írta:

Azon már túl vagyok rég, megkóstolta, most meg kell kóstoltassam a többiekkel de sehol senki. A külső területeket is százszor bejártam, bent is minden szobát, a kertben is mindent. Egy hónapja sehol senki. /static/img/forum/smilies/sad.png

Szia!

Próbáltad, hogy törlöd a böngészési előzményeidet? Kis segítség hozzá, ha nem.

Ha nem működik ez sem, akkor kérlek írj a Támogatásnak! support@beemoov.com (magyarul is írhatsz, írd le, hogy mi a probléma, add meg az Eldaryán használatos felhasználó nevedet is. )

Kijelentkezve

#105 2017. 07. 19. - 13h53

Obszidián gárda
Neerocica
Most érkezett
Neerocica
...

Igen, ezt már próbáltam többször is, sajnos így se történik változás. Köszönöm a segítséget, írni fogok feltétlen, mert így elég dühítő a játék.

Kijelentkezve

#106 2018. 02. 06. - 15h43

Most érkezett
Alyah
...
Üzenetek: 1

Sziasztok!
Van egy olyan problémám, hogy nem tudok tovább haladni az epizódban, mert valami miatt nem dobja fel a válaszlehetőségeimet. Ennek már  harmadik napja! (A többi része a játéknak működik egyébként!) Már töröltem a böngészési adatokat és frissítettem is a böngészőt. Remélem tudtok segíteni! Köszönöm!

Kijelentkezve

#107 2018. 02. 06. - 16h10

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 491

Alyah írta:

Sziasztok!
Van egy olyan problémám, hogy nem tudok tovább haladni az epizódban, mert valami miatt nem dobja fel a válaszlehetőségeimet. Ennek már  harmadik napja! (A többi része a játéknak működik egyébként!) Már töröltem a böngészési adatokat és frissítettem is a böngészőt. Remélem tudtok segíteni! Köszönöm!
Szia!
(Szerintem ez valami általános problémává vált, mivel ahogy láttam, többek is jelezték ugyanezt a problémát.)
Mindenképpen írj a Supportnak (support@beemoov.com), nyugodtan magyarul, ahol részletesen kifejted a problémádat, és ne felejtsd el feltüntetni az Eldaryas felhasználónevedet!

>> Azonban, máskor kérlek nézz jobban körül a Fórumon, van egy kifejezetten erre specializálódott részleg, a Támogatás/problémabejelentés, az ilyen kérdések oda valók. Egyrészt így nem spameljük szét a fórum témáit feleslegesen, másrészt pedig nagyobb figyelem övezi, azaz hamarabb kaphatsz választ a problémádra.

https://i.imgur.com/hWVHX0w.png

Kijelentkezve

#108 2018. 02. 06. - 16h43

Árnyék gárda
Alinka
Fiatal újonc
Alinka
...
Üzenetek: 28

Szia!
Nekem az vált be egy régebbi részben, h kerestem a neten epizód végigjátszást, és amikor végignéztem rájöttem, h valamit még nem teljesítettem.
Ahogy azt megcsináltam, rögtön továbbmehettem a játékban.
Próbáld ki, hátha nálad is ez a baj.../static/img/forum/smilies/smile.png

Neerocica írta:

Kedves Adminok!

Ilona

Kijelentkezve

#109 2018. 02. 10. - 13h44

Árnyék gárda
Rosa25
Fiatal újonc
Rosa25
...
Üzenetek: 12

Gratulálok nektek!^^ Jó munkát és sok türelmet!^^

Kijelentkezve

#110 2018. 05. 24. - 15h23

Abszint gárda
a4a
Fiatal újonc
a4a
...
Üzenetek: 20

Kedves adminok, modernátorok, fordítók! (Nem tudom pontosan a titulust)

Egyrészt nem szokásom kédezgetni hogy mikor jön a következő epizód se felháborodni nem szoktam ha késik 5 hónapot. Igazából az a legnagyobb problémám, hogy nem jeleztek vissza hogy hiba lépett fel a rendszerbe, "bocsi pár nap múlva hozzuk." Nem kell nekünk nagy formalitás, szókincs meg idegenszerűség csak légyszives adjatok valami tájékoztatást (nekünk) a játékosoknak. Mellesleg ez nem állapot hogy 3 napja kint van a facebook oldalatokon azt hogy elérhető a 11.epizód, közben nem is. Szerintem valami tájékoztatást mi is megérdemlünk vagy valami jelet pl. hogy letörlitek a facebook oldalról az elérhető epizódot. A közösséégi oldalon egyre nagyobb por keverődött ennek hatására. Félre ne értsetek, igen is hálásak vagyunk hogy foglalkoztok a magyar szerverrel nélkületek nem is létezne. Előre köszönöm ha elolvassátok.

https://media.giphy.com/media/vRKcs9Sg5pf56/source.gif

Kijelentkezve

#111 2018. 05. 24. - 15h54

Abszint gárda
Lynessa
A gárda gyalogosa
Artanis
...
Üzenetek: 1 892

Kedves a4a!

Május 22-én, amint mi moderátorok észrevettük az újonnan kiírt facebookos bejegyzést, azonnal írtunk az Adminnak.
Ő majd korrigálni fogja.

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

#112 2019. 02. 27. - 10h32

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 5 250

Kedves Őrzők!

Nagy örömünkre szolgál, hogy bemutathatjuk Nektek moderátori csapatunk legújabb tagját Lyah személyében!
Ezentúl hozzá is fordulhattok kéréseitekkel és kérdéseitekkel, de vegyétek, legyetek szívesek, figyelembe, hogy Lyah egyelőre tanuló moderátor - ám biztosak vagyunk benne, hogy gyorsan megtanul mindent és hasznos tagja lesz a csapatunknak! ^_^

https://i.imgur.com/WdbZ7dF.png

Kijelentkezve

#113 2019. 02. 27. - 12h34

Szikrázó gárda
Lyah
Moderátor & Eldarya fehér sárkánya
Lyah
...
Üzenetek: 7 632

https://i.imgur.com/DuGLr7k.png?1
Kedves Őrzők!

Ahogy már a kolléganő jelezte, engem is a moderátorok sorában tudhattok.
Igyekszem minél előbb elsajátítani az alapokat, gondosan és igazságosan moderálni a fórumon. Bátran keressetek kérdéssel, problémával, a lehető legjobb tudásom szerint segítek! /static/img/forum/smilies/smile.png
Hétfőn és csütörtökön lehet, hogy késve válaszolok, de igyekszem majd a tőlem telhető leggyorsabban reagálni.

Egy páran talán már ismerhettek fórumról, üzenetekből, de aki nem, annak elmondom, hogy nem kell tőlem félni, lehet, hogy egy tűzokádó sárkány vagyok, de nem fogom leharapni senki fejét. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

További kellemes játékot mindenkinek!
https://i.imgur.com/qoWhNHF.png

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5