Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5

#101 2017. 07. 19. - 13h10

Obszidián gárda
Neerocica
Most érkezett
Neerocica
...
Üzenetek: 5

Kedves Adminok!

Már egy hónapja csak rohangálok fel-alá a játékban és nem jön senki. Megcsináltam az ételt és most kínálgatnom kéne a többieket, de sehol senki. Mindent százszor körbejártam már. Kezd nagyon dühítő lenni. Tudjátok orvosolni ezt problémát?

Várom válaszotokat és köszönöm.

Ilona

Kijelentkezve

#102 2017. 07. 19. - 13h13

Árnyék gárda
Chloëy
Acélból faragták
Chloëy
...
Üzenetek: 3 268

Neerocica írta:

Kedves Adminok!

Már egy hónapja csak rohangálok fel-alá a játékban és nem jön senki. Megcsináltam az ételt és most kínálgatnom kéne a többieket, de sehol senki. Mindent százszor körbejártam már. Kezd nagyon dühítő lenni. Tudjátok orvosolni ezt problémát?

Ilona
először a konyhába kell menni Karutóhoz, ott jártál már?

https://i.imgur.com/9tlV87N.jpg

Kijelentkezve

#103 2017. 07. 19. - 13h18

Obszidián gárda
Neerocica
Most érkezett
Neerocica
...

Azon már túl vagyok rég, megkóstolta, most meg kell kóstoltassam a többiekkel de sehol senki. A külső területeket is százszor bejártam, bent is minden szobát, a kertben is mindent. Egy hónapja sehol senki. /static/img/forum/smilies/sad.png

Kijelentkezve

#104 2017. 07. 19. - 13h42

Árnyék gárda
Yukiko-chan
Legyőzött egy tyúkot
Yukiko-chan
...
Üzenetek: 915

Neerocica írta:

Azon már túl vagyok rég, megkóstolta, most meg kell kóstoltassam a többiekkel de sehol senki. A külső területeket is százszor bejártam, bent is minden szobát, a kertben is mindent. Egy hónapja sehol senki. /static/img/forum/smilies/sad.png

Szia!

Próbáltad, hogy törlöd a böngészési előzményeidet? Kis segítség hozzá, ha nem.

Ha nem működik ez sem, akkor kérlek írj a Támogatásnak! support@beemoov.com (magyarul is írhatsz, írd le, hogy mi a probléma, add meg az Eldaryán használatos felhasználó nevedet is. )

Kijelentkezve

#105 2017. 07. 19. - 13h53

Obszidián gárda
Neerocica
Most érkezett
Neerocica
...

Igen, ezt már próbáltam többször is, sajnos így se történik változás. Köszönöm a segítséget, írni fogok feltétlen, mert így elég dühítő a játék.

Kijelentkezve

#106 2018. 02. 06. - 15h43

Most érkezett
Alyah
...
Üzenetek: 1

Sziasztok!
Van egy olyan problémám, hogy nem tudok tovább haladni az epizódban, mert valami miatt nem dobja fel a válaszlehetőségeimet. Ennek már  harmadik napja! (A többi része a játéknak működik egyébként!) Már töröltem a böngészési adatokat és frissítettem is a böngészőt. Remélem tudtok segíteni! Köszönöm!

Kijelentkezve

#107 2018. 02. 06. - 16h10

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 322

Alyah írta:

Sziasztok!
Van egy olyan problémám, hogy nem tudok tovább haladni az epizódban, mert valami miatt nem dobja fel a válaszlehetőségeimet. Ennek már  harmadik napja! (A többi része a játéknak működik egyébként!) Már töröltem a böngészési adatokat és frissítettem is a böngészőt. Remélem tudtok segíteni! Köszönöm!
Szia!
(Szerintem ez valami általános problémává vált, mivel ahogy láttam, többek is jelezték ugyanezt a problémát.)
Mindenképpen írj a Supportnak (support@beemoov.com), nyugodtan magyarul, ahol részletesen kifejted a problémádat, és ne felejtsd el feltüntetni az Eldaryas felhasználónevedet!

>> Azonban, máskor kérlek nézz jobban körül a Fórumon, van egy kifejezetten erre specializálódott részleg, a Támogatás/problémabejelentés, az ilyen kérdések oda valók. Egyrészt így nem spameljük szét a fórum témáit feleslegesen, másrészt pedig nagyobb figyelem övezi, azaz hamarabb kaphatsz választ a problémádra.

https://i.imgur.com/sfxqOV8.png

Kijelentkezve

#108 2018. 02. 06. - 16h43

Árnyék gárda
Alinka
Fiatal újonc
Alinka
...
Üzenetek: 24

Szia!
Nekem az vált be egy régebbi részben, h kerestem a neten epizód végigjátszást, és amikor végignéztem rájöttem, h valamit még nem teljesítettem.
Ahogy azt megcsináltam, rögtön továbbmehettem a játékban.
Próbáld ki, hátha nálad is ez a baj.../static/img/forum/smilies/smile.png

Neerocica írta:

Kedves Adminok!

Ilona

Kijelentkezve

#109 2018. 02. 10. - 13h44

Árnyék gárda
Rosa25
Fiatal újonc
Rosa25
...
Üzenetek: 12

Gratulálok nektek!^^ Jó munkát és sok türelmet!^^

Kijelentkezve

#110 2018. 05. 24. - 15h23

Abszint gárda
a4a
Fiatal újonc
a4a
...
Üzenetek: 19

Kedves adminok, modernátorok, fordítók! (Nem tudom pontosan a titulust)

Egyrészt nem szokásom kédezgetni hogy mikor jön a következő epizód se felháborodni nem szoktam ha késik 5 hónapot. Igazából az a legnagyobb problémám, hogy nem jeleztek vissza hogy hiba lépett fel a rendszerbe, "bocsi pár nap múlva hozzuk." Nem kell nekünk nagy formalitás, szókincs meg idegenszerűség csak légyszives adjatok valami tájékoztatást (nekünk) a játékosoknak. Mellesleg ez nem állapot hogy 3 napja kint van a facebook oldalatokon azt hogy elérhető a 11.epizód, közben nem is. Szerintem valami tájékoztatást mi is megérdemlünk vagy valami jelet pl. hogy letörlitek a facebook oldalról az elérhető epizódot. A közösséégi oldalon egyre nagyobb por keverődött ennek hatására. Félre ne értsetek, igen is hálásak vagyunk hogy foglalkoztok a magyar szerverrel nélkületek nem is létezne. Előre köszönöm ha elolvassátok.

https://media.giphy.com/media/vRKcs9Sg5pf56/source.gif

Kijelentkezve

#111 2018. 05. 24. - 15h54

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Artanis
...
Üzenetek: 1 815

Kedves a4a!

Május 22-én, amint mi moderátorok észrevettük az újonnan kiírt facebookos bejegyzést, azonnal írtunk az Adminnak.
Ő majd korrigálni fogja.

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 ... 3 4 5