Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11

#151 2017. 03. 26. - 12h37

Obszidián gárda
Amy5414
Tündérek cinkosa
Amy5414
...
Üzenetek: 1 263

Kyara írta:

Amy5414 írta:

Visszaolvasva (igaz, nem teljesen) nem nagyon találok rokonlelket az én kedvenceimhez (One Direction) xD
Szeretem a filmzenéket, vagy az animék aláfestő zenéjét. A Hyouka háttérzenéje mindig klasszikus és nyugtató. A Yuri!!! On ice pedig eddig szinte az egyetlen, amelynek az összes zenéje fenomenális.

Hát ha 1D rajongót nem is nagyon találsz,anime OP rajongót tuti /static/img/forum/smilies/big_smile.png
A  Yuri!!! on Ice OP-ja és a többi száma is tényleg szuper,nekem akkor is a History Maker közülük a kedvencem :3 Pancso hol vagy? XD
Esetleg van más szám amit még szeretsz? /static/img/forum/smilies/smile.png

Ha tőlem kérdezted...(?) akkor persze XD a Yuri!!! On ice-ot már letisztáztuk, JJ dala is az egyik kedvencem :3 más műfajból, egy nem nagyon ismert bandát, a Dropkick Murphyst szoktam hallgatni, különösen a Don't tear us apart számukat ^^

Kijelentkezve

#152 2017. 03. 27. - 15h30

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...
Üzenetek: 10 683

Amy5414 írta:

Kyara írta:

Amy5414 írta:

Visszaolvasva (igaz, nem teljesen) nem nagyon találok rokonlelket az én kedvenceimhez (One Direction) xD
Szeretem a filmzenéket, vagy az animék aláfestő zenéjét. A Hyouka háttérzenéje mindig klasszikus és nyugtató. A Yuri!!! On ice pedig eddig szinte az egyetlen, amelynek az összes zenéje fenomenális.

Hát ha 1D rajongót nem is nagyon találsz,anime OP rajongót tuti /static/img/forum/smilies/big_smile.png
A  Yuri!!! on Ice OP-ja és a többi száma is tényleg szuper,nekem akkor is a History Maker közülük a kedvencem :3 Pancso hol vagy? XD

Ha tőlem kérdezted...(?) akkor persze XD a Yuri!!! On ice-ot már letisztáztuk, JJ dala is az egyik kedvencem :3 más műfajból, egy nem nagyon ismert bandát, a Dropkick Murphyst szoktam hallgatni, különösen a Don't tear us apart számukat ^^

Igen,tőled kérdeztem /static/img/forum/smilies/big_smile.png A többi bandát nem nagyon ismerem,csak hallásból de mindjárt rájuk keresek /static/img/forum/smilies/smile.png

Én addig is egy új vidit hoztam,aki esetleg nem szereti a yaoit,az ne nézze meg,inkább csak a zenét hallgassa. XD A számot külön nem találtom,Gomen!
A zene már önmagában nagyon tetszik,hisz orosz :3

Utolsó módosítás: Kyara (2017. 03. 27. - 16h19)

Kijelentkezve

#153 2017. 03. 27. - 17h48

Obszidián gárda
Amy5414
Tündérek cinkosa
Amy5414
...

https://m.youtube.com/watch?v=TJwYjqKm0B8

Itt van még egy stílus, amit szeretek :D ahogy a klasszikust átdolgozza ez a pasi, az egyszerűen... ^^ <3

Kijelentkezve

#154 2017. 04. 02. - 20h30

Abszint gárda
Anchie966
Fiatal újonc
Anchie966
...
Üzenetek: 12

Sziasztok!
Bocsi a zavarásért, és nem feltétlen tartozik a zenés témakörbe, de sokat jelentene, ha rátudnátok kattintani a videónkra, hogy minél nagyobb nézettségünk legyen a kollégiumi versenyünkön. Előre is köszi, ha valaki megteszi.

https://www.youtube.com/watch?v=jI18Phh4krw

100x50

Kijelentkezve

#155 2017. 04. 03. - 12h29

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Pancso
...
Üzenetek: 5 281

Kyara írta:

Amy5414 írta:

Félek ha elkezdem , nincs megállás XD
Can you hear my heartbeat?
Végem *.*
Hallod, pont a Martinit linkeled be, amikor az Orosz szettem egy része van rajtam /static/img/forum/smilies/yikes.png (amit Viktor miatt vettem meg) A Martini pedig nagyon jó szám ♥ megunhatatlan.
Hogy a témához is szóljak, egyik kedvenc OP-m a History Maker-en kívül nem más mint ez:

Kyara, ezt pont mutattam is neked ^^

Mostanság viszont ez az egyik kedvenc számom, amit órákig képes vagyok hallgatni:

Utolsó módosítás: Pancso (2017. 04. 03. - 12h34)

https://i.imgur.com/MwnS51R.gif

Kijelentkezve

#156 2017. 04. 03. - 13h45

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...

Pancso írta:

Kyara írta:

Amy5414 írta:

Félek ha elkezdem , nincs megállás XD
Can you hear my heartbeat?
Végem *.*
Hallod, pont a Martinit linkeled be, amikor az Orosz szettem egy része van rajtam /static/img/forum/smilies/yikes.png (amit Viktor miatt vettem meg) A Martini pedig nagyon jó szám ♥ megunhatatlan.
Hogy a témához is szóljak, egyik kedvenc OP-m a History Maker-en kívül nem más mint ez:

Kyara, ezt pont mutattam is neked ^^

Mostanság viszont ez az egyik kedvenc számom, amit órákig képes vagyok hallgatni:

Na az a jó /static/img/forum/smilies/big_smile.png Tired of feeling never enough... XD
Igen,miután rászoktattál,muszáj volt terjeszteni,gomen :3 Egyszerűen ezt szeretni kell és kész /static/img/forum/smilies/big_smile.png Ahww...nekem miért nem jutott eszembe,hogy megvegyem? Na majd jövőre^^
off:csini a bannered^^
Igen,a PP...bár az animére magára nem jutott még időm,az OP-je nagyon tetszik,hallgassátok meg.

Pancso az An Cafe-t nem terjesztenéd? *-*

Na ez a számot szintén szeretem,néha jó egy párszor meghallgatni,bár még mindig a rockot,a nightcore-t és az OP-kat részesítem előnyben.

Na akkor én is hozok egy számot,magát a vidit amibe találtam,már nem merem belinkelni /static/img/forum/smilies/lol.png

Utolsó módosítás: Kyara (2017. 04. 03. - 13h47)

Kijelentkezve

#157 2017. 04. 03. - 14h33

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Pancso
...

Kyara:I close my eyes and tell myself that my dreams will come true.XD
Ugyan, én örülök a legjobban ha terjeszted /static/img/forum/smilies/big_smile.png
(Bizony ^^ én is utolsó nap kapcsoltam. Köszi, de a tiéd jobb :3)
Igazából szívesen terjeszteném nem azzal van a gond, szimplán a K-Pop után az embereket szerintem nem érdekelné. Tapasztalatból mondom, sok ismerősöm  csinálta ezt, akik miután megszerették magát a K-Pop-ot lemondtam a J-Rock-ról. :c
Aw, ezt a számot keresem egy ideje de nem találtam meg ^^ ezer hála neked! ♥
Lehet teszek egy próbát *.* Bedobom az egyik fő kedvencemet a sok közül.

Kijelentkezve

#158 2017. 04. 03. - 17h16

Obszidián gárda
Amy5414
Tündérek cinkosa
Amy5414
...

Nah, beszállok én is /static/img/forum/smilies/big_smile.png
There'll be no more darkness when you belive in yourself, you are unstoppable ^^
Amúgy... a darknessről jut eszembe a Sound of silence. Sokan úgy ismerik, hogy Hello darkness, my old friend. Kár, hogy mindenki csak két sort tud belőle a mindenféle crackek miatt, érdemes meghallgatni az egész számot.

Kijelentkezve

#159 2017. 04. 03. - 17h34

Árnyék gárda
Rizalya
Sargousetek cinkosa
Pancso
...

Amy5414 írta:

Nah, beszállok én is /static/img/forum/smilies/big_smile.png
There'll be no more darkness when you belive in yourself, you are unstoppable ^^
Amúgy... a darknessről jut eszembe a Sound of silence. Sokan úgy ismerik, hogy Hello darkness, my old friend. Kár, hogy mindenki csak két sort tud belőle a mindenféle crackek miatt, érdemes meghallgatni az egész számot.

Where your destiny lies, dancing on the blades, you set my heart on fire.
A teljes számot ismerem /static/img/forum/smilies/smile.png nagy kedvencem is.Amúgy igen o.o ami nagy kár, sokan még azt se tudják kik az előadók. Szeretem a régi klasszikusokat, számomra ez is ilyen:
(Egyik ismerősöm csodálatosan el tudja ezt gitározni :3 bár az én kedvenc hangszerem a zongora.)

Aki pedig látta a Hair c. filmet, sokat mond ez a szám.

Utolsó módosítás: Pancso (2017. 04. 03. - 17h39)

Kijelentkezve

#160 2017. 04. 03. - 17h42

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...

Don't stop us now, the moment of truth
We were born to make history  ♥ Ahh imádom^^

Aki esetleg nem ismerné (remélem nincs olyan) itt van a vidi hozzá /static/img/forum/smilies/smile.png

Ez a szám annyira inspiráló,még ha csak egy OP is /static/img/forum/smilies/smile.png

Pancso: Beelőztél XD
Megért egy próbát és a számválasztás is jó /static/img/forum/smilies/big_smile.png
És nincs mit *-*
Na igen,a klasszikusok azok,amiket soha nem lehet megunni.

Amy: Az a szám nagyon szép,tényleg kár,hogy csak az a 2 sor maradt meg belőle...

Kijelentkezve

#161 2017. 04. 03. - 18h55

Abszint gárda
Yareena
Sargousetek cinkosa
Marina23
...
Üzenetek: 4 919

Kyara írta:

Don't stop us now, the moment of truth
We were born to make history  ♥ Ahh imádom^^

Aki esetleg nem ismerné (remélem nincs olyan) itt van a vidi hozzá /static/img/forum/smilies/smile.png

Ez a szám annyira inspiráló,még ha csak egy OP is /static/img/forum/smilies/smile.png

Pancso: Beelőztél XD
Megért egy próbát és a számválasztás is jó /static/img/forum/smilies/big_smile.png
És nincs mit *-*
Na igen,a klasszikusok azok,amiket soha nem lehet megunni.

Amy: Az a szám nagyon szép,tényleg kár,hogy csak az a 2 sor maradt meg belőle...

Hm. Ezt a számot pár napja halgattam voszont nem animés videóval.
Tetszik,viszont engem annyira nem köt le egy yaoi anime ezért sem nézek yaoit /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Hm,hamár mindenki linkel zenét amit szeret/halgat akkor én is mutatok párat >.>

Ez van amugy az adatlapomon is >.>

Igy jobban belegondolva ezek azok a kivételek amiket nem Nightcore ként halgatok,mert amugy leginkább csak olyanokat halgatok /static/img/forum/smilies/big_smile.png

https://i.imgur.com/uxEz0Wp.gif

Kijelentkezve

#162 2017. 04. 09. - 00h54

Árnyék gárda
Lucifer
Alkimista tanonc
Lucifer
...
Üzenetek: 16 355

/static/img/forum/smilies/wink.png

https://i.imgur.com/1D4pMMg.gif

Kijelentkezve

#163 2017. 04. 22. - 22h17

Árnyék gárda
Kyara
Farkasok barátja
Kyara
...

Egyik nightcore kedvenc /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#164 2017. 04. 23. - 21h53

Obszidián gárda
Gali
Most érkezett
Gali
...
Üzenetek: 2

Lady gaga új száma kinek tetszik? /static/img/forum/smilies/big_smile.png meg úgyamúgy lady gaga munkássága? /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Utolsó módosítás: Gali (2017. 04. 23. - 21h56)

Kijelentkezve

#165 2017. 04. 29. - 09h14

Obszidián gárda
CyborgBeats
Legyőzött egy tyúkot
CyborgBeats
...
Üzenetek: 774

Gali írta:

Lady gaga új száma kinek tetszik? /static/img/forum/smilies/big_smile.png meg úgyamúgy lady gaga munkássága? /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Nekem!  <3
Külső kép linkje

https://i.imgur.com/ia08kkr.gifhttps://i.imgur.com/iHxkGaW.gifhttps://i.imgur.com/7eUrVy2.jpghttps://i.imgur.com/wFZrtJh.jpghttps://i.imgur.com/KbxHWDu.png

"A beast that wears a crown of bone, prancing through the lush green"
Külső kép linkjehttps://i.imgur.com/WjTfUkO.gifhttps://i.imgur.com/iHxkGaW.gif

https://68.media.tumblr.com/a3feec68bea12746806582afbcea5011/tumblr_os0jkuS0R71tl1wfio1_400.gifKülső kép linkje
https://media.giphy.com/media/l0MYrcaQnCRMTO2sg/giphy.gif

https://kephost.com/images/2017/10/23/tumblr_ovq08yMCdS1wqj73io3_1280.png
SHADOW THE HEDGEHOGhttps://kephost.com/images/2017/07/02/Ujbitkep26c943.png
Külső kép linkje
"Psychic guru catche

Kijelentkezve

#166 2017. 05. 28. - 18h42

Abszint gárda
Hirakita
A gárda gyalogosa
Hirakita
...
Üzenetek: 2 283

Tudtam, hogy nekem körbe kell néznem a fórumon, eddig nem is tudtam, hogy van zenés topik...
Visszaolvasgatni nem nagyon olvastam, csak a legutolsó oldalt felületesen, de leszűrve belőle dolgokat:

Amy, nem első választásom, de mivel igazából minden zene képes megfogni, ezért vannak 1D számok amik nagyon hozzám nőttek, főleg mert MEP-ek alatt háttérzeneként voltak és nem egyszer néztem meg azokat a videókat /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kyara, a nightcore nekem is nagy előnyt élvez, és nagy előnyük a képek amik vannak a videók alatt, és ez a videó nem csak hogy jó zene volt, de még a képet is imádom hozzá, most nagyon rá vagyok zsongva arra a műre :3 De ha nightcore, akkor a nagy kedvencem most ez:

És most úgy mindenkihez. A nagyon-nagyon felkapott zenékkel amik mindenhonnan folynak, azokhoz hogy álltok? Azok közt vagytok általában akik szeretik és nem csak a hype miatt, akik megszerették mert annyiszor hallották már hogy hozzájuk nőtt, vagy pedig azok akiket lassan az őrületbe kerget egy adott szám? /static/img/forum/smilies/big_smile.png Gondolok most jelen pillanatban például a Despacito-ra, mert nekem már egy pöppet nagyon elegem van belőle, de egyre több helyen futok össze vele >_< Ti szeretitek? vagy hogy álltok hozzá?

Kijelentkezve

#167 2017. 05. 28. - 21h53

Obszidián gárda
Amy5414
Tündérek cinkosa
Amy5414
...

Hirakita írta:

Amy, nem első választásom, de mivel igazából minden zene képes megfogni, ezért vannak 1D számok amik nagyon hozzám nőttek, főleg mert MEP-ek alatt háttérzeneként voltak és nem egyszer néztem meg azokat a videókat /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Juuuujj /static/img/forum/smilies/big_smile.png nem, nem vagyok gyerekes XD de azért megörültem, mégha csak pár számról is van szó. Melyek azok? /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Nagyon-nagyon felkapott zenék? Hát...  a Shape of you-n kívül nem nagyon ismerek, ha valaki hangosan tesz zenét (buszon/suliban), én mindig a fülhallgatómhoz fordulok.

Kijelentkezve

#168 2017. 05. 28. - 22h07

Abszint gárda
Hirakita
A gárda gyalogosa
Hirakita
...

Amy5414 írta:

Juuuujj /static/img/forum/smilies/big_smile.png nem, nem vagyok gyerekes XD de azért megörültem, mégha csak pár számról is van szó. Melyek azok? /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Nagyon-nagyon felkapott zenék? Hát...  a Shape of you-n kívül nem nagyon ismerek, ha valaki hangosan tesz zenét (buszon/suliban), én mindig a fülhallgatómhoz fordulok.
Huh, hát ami nagyon nagyon megfogott, az a They don't know about us. Csöpög a szövegéből a nyálas szerelem, de akkor is jónak találom :3

Na ja, a Shape of you az meg a másik /static/img/forum/smilies/big_smile.png Bár azt még elviselem. Kevesebbszer hallom mint a Despacitot, fene egye meg azokat a spanyol szálakat az életembe, amik hozzám kötik ezt a zenét xD Meg még a Rockabye is elég sűrűn megy, ha jól tájékozott vagyok /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#169 2017. 06. 02. - 08h43

Obszidián gárda
Amy5414
Tündérek cinkosa
Amy5414
...

A They don't know about us tényleg a legnyálasabb számaik közé tartozik, de vannak kevésbé/szinte egyáltalán nem nyálas szövegű számaik is. Ezek csak a net sötét bugyraiban találhatóak meg valamiért, amiker először kidob (What makes you beautiful, Story of my life stb.) mind nyálasak. A Made in the AM albumukban szinte nincsenek is, persze a kivétel erősíti a szabályt  /static/img/forum/smilies/roll.png  /static/img/forum/smilies/lol.png

Kijelentkezve

#170 2017. 06. 02. - 19h31

Abszint gárda
Hirakita
A gárda gyalogosa
Hirakita
...

Na ennyire már nem ismerem. De utánanézhetek mik is vannak. Igazából szerintem hangjuk jó, csak ugye nem igazán az én stílusom. De ha már 1D-nél tartunk, akkor a 5SOS-ről van neked vagy bárkjnek valami gondolata? Az se a napi szinten hallgatottak közé tartozik nálam, de mint a 1D-től, az 5SOS-től is van egy két olyan zeném ami de nagyon etszik mert hozzámnőttek :3

Kijelentkezve

#171 2017. 06. 02. - 20h39

Obszidián gárda
Amy5414
Tündérek cinkosa
Amy5414
...

5SOS-t nem nagyon szoktam hallgatni, persze, vannak számok, amiket ismerek, ilyen a She looks so perfect, Amnesia, Don't stop, Good girls s még egy pár. Nem is igazán van véleményem róluk, annyi, hogy szerintem elég fülbemászóak a dalaik s egy bizonyos megszállottságot adnak számomra... inkább nagy unalmamban szoktam őket hallgatni, de jó értelemben XD

Néha annyira eltérő stílusú számokat hallgatok, hogy magam is meglepődöm persze a kedvenc mindig a 1D marad Például a Dropkick Murphys-t. Aligha tudom, hogy hogyan akadtam rájuk, hiszen egyáltalán nincs akkora hírük, de rengeteg számot szeretek tőlük s rendszeresen hallgatom. Nehéz ezt elképzelni a 1D mellett, mert teljesen más fajta műveket írnak. Shipping up to Boston, Don't tear us apart, Rocky road to Dublin, Johnny I hardly knew ya, Fields of athenry, Memorial day... ajánlok egy párat mindenkinek /static/img/forum/smilies/big_smile.png valahogy ők is hozzámnőttek.

Kijelentkezve

#172 2017. 06. 02. - 23h37

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor & Jamon legnagyobb rajongója
Doroko
...
Üzenetek: 1 455

Amy5414 írta:

5SOS-t nem nagyon szoktam hallgatni, persze, vannak számok, amiket ismerek, ilyen a She looks so perfect, Amnesia, Don't stop, Good girls s még egy pár. Nem is igazán van véleményem róluk, annyi, hogy szerintem elég fülbemászóak a dalaik s egy bizonyos megszállottságot adnak számomra... inkább nagy unalmamban szoktam őket hallgatni, de jó értelemben XD

Néha annyira eltérő stílusú számokat hallgatok, hogy magam is meglepődöm persze a kedvenc mindig a 1D marad Például a Dropkick Murphys-t. Aligha tudom, hogy hogyan akadtam rájuk, hiszen egyáltalán nincs akkora hírük, de rengeteg számot szeretek tőlük s rendszeresen hallgatom. Nehéz ezt elképzelni a 1D mellett, mert teljesen más fajta műveket írnak. Shipping up to Boston, Don't tear us apart, Rocky road to Dublin, Johnny I hardly knew ya, Fields of athenry, Memorial day... ajánlok egy párat mindenkinek /static/img/forum/smilies/big_smile.png valahogy ők is hozzámnőttek.
Pár éve voltam Dropkick Murphys koncerten, tudnak ők elég jó hangulatot teremteni! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

#173 2017. 06. 03. - 09h44

Obszidián gárda
Amy5414
Tündérek cinkosa
Amy5414
...

Doroko írta:

Pár éve voltam Dropkick Murphys koncerten, tudnak ők elég jó hangulatot teremteni! /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Haha, képzelem /static/img/forum/smilies/big_smile.png hallottam, hogy lesz koncert (két-három éve talán), de nem tudtam ottlenni.
Nem tudom, mennyire igaz, mert nem néztem utána a történetüknek, de talán az ír dalokat dolgozzák fel egy más stílusban... Engem ez nagyon zavarna, ha magyarul lenne. Egyszer voltam egy kisebb koncerten, ahol az előzenekar magyar népdalokat dolgozott fel pop- és rockként. Nekem undorító volt.

Kijelentkezve

#174 2017. 06. 03. - 21h50

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor & Jamon legnagyobb rajongója
Doroko
...
Üzenetek: 1 455

Amy5414 írta:

Haha, képzelem /static/img/forum/smilies/big_smile.png hallottam, hogy lesz koncert (két-három éve talán), de nem tudtam ottlenni.
Nem tudom, mennyire igaz, mert nem néztem utána a történetüknek, de talán az ír dalokat dolgozzák fel egy más stílusban... Engem ez nagyon zavarna, ha magyarul lenne. Egyszer voltam egy kisebb koncerten, ahol az előzenekar magyar népdalokat dolgozott fel pop- és rockként. Nekem undorító volt.
Többször is jártak már Magyarországon, szóval én elképzelhetőnek tartom, hogy jönnek majd valamikor a közeljövőben. Habár én Ausztriában voltam a koncertjükön. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Hát nem tudom, szerintem ez nem rossz:

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

#175 2017. 06. 05. - 13h37

Obszidián gárda
Amy5414
Tündérek cinkosa
Amy5414
...

Hát igen... ez még tényleg nem olyan rossz. Egész tűrhető. De szerintem nem véletlenül írtak dolgokat egy adott stílusban, nem mindig kell erőlterni annak átírását. Van, amikor jól hangzik, persze.

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11