Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Oldalak : 1 ... 130 131 132 133

#3276 2018. 08. 31. - 14h30

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Lynessa
...
Üzenetek: 1 737

Lleyira írta:

@Zurea: Örülök, hogy sikert figyelembe venned a felszólítást, miszerint a témát be lehet fejezni, és még "időben" kapcsoltál, pedig azt követően szokás nem újabb kommentet fűzni a témához, tudod? Nyilván ez is gondot okozhatott a számodra, vagy csak féltél a tudattól, hogy egyébiránt válaszolni fogok. Remélem azért megnyugodott a lelked, hogy többedjére is leírtad ugyanazt, más szavakkal - és meghagytad a vattacukor parfüm illatú, rózsaszín felhőket hasonló a dózisban a tartalmat illetően. Sebaj, majd rájössz, hogy ha elvárásaid vannak más fél felől, akkor magadnak ártasz vele a legtöbbet - például mint most, bármilyen jellegű intézkedés terén a mi érdekünkben, vagy informálásunkban. Aki régóta játszik és követi az eseményeket tudja, hogy irányunkba ez a hiányosság nem újdonság. Itt tehát nem arról van szó, hogy amiről te beszélsz, nem értem hanem arról, hogy én a földön járok, és tisztában vagyok azzal, hogy körülbelül mi a prioritás a Beemoov esetében. Ezért ne engem démonizálj - bár jól esik és bóknak veszem - .

Zurea írta:

Csupán annyit, hogy jelezzük néha a vezetőség felé, hogy azért (még) itt vagyunk és játszunk.
Amennyiben ez bárki nyugalmát zavarja, egyszerűen nem kell elolvasni a hozzászólásokat, főleg nem reagálni a leírtakra.

2x írtuk, hogy a témába nem illő kommenteket kerüljük. Van admin vagy nincs; rend a lelke mindennek.
A harmadik felszólítás szankciókkal fog járni, akárki hágja át. A fórumos tiltás mellé a zárlat miatt a privát levelezés jogának elvétele szintén dukál. (Vagy időben később lép életbe, amikor van rendes fórumos felület.)

Azt még fontosnak érzem kiemelni, hogy a moderátor, ha egyszer pontot tesz valami végére akkor az ott PONT. Vége.
Ezt tartsuk tiszteletben különben mindenki más jogot érezhet a reagálasra és sosem lesz befejezés...

Továbbá szeretném, ha a találgatások befejeződnének. Ha valamire nem tud a játékos fix választ, minek ír? Elnézést, de aki bizton állíthat bármit, szava hihető az a Beemoov csapat tagja köztük a moderátor. Ez a téma nem vita topik, nem kibeszélő show. Aki erre vágyik helyet talál a fanoldalakon.

Finito.

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Bejelentkezve

#3277 2018. 09. 05. - 15h24

Abszint gárda
Mankesz
Most érkezett
Mankesz
...
Üzenetek: 4

Sziasztok!
Milyen öltözettet/tárgyat kell szerezni a gárda tagjaival kapcsolatosan a  'rakaszkodásunk' jeléül? Vettem egy melvértet, de semmi. Akkor mit, és hol tudok találni? (nyári küldetés)
Előre is köszönöm a választ! /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Mankesz (2018. 09. 05. - 15h25)

Kijelentkezve

#3278 2018. 09. 05. - 15h32

Obszidián gárda
Jezebel
A vízi nimfák cinkosa
Lleyira
...
Üzenetek: 29 901

Szia!

Ha sikerült helyesen kihámoznom a konkrét küldetést az általad leírtakból: mivel te Abszintos vagy, ezért olyan tárgyak valamelyikét kell magadra venned, amit csak ti tudtok. Példának okáért az Abszint gárda vállvértet vagy a Fleeting Liana szett darabjainak egyikét. A Poison Dionae szett is Abszint gárdás szett, de nem hiszem, hogy birtokában vagy valamelyik darabnak, hisz ez a legritkább, legújabb ruházat.

Azt írtad, "vetted" a mellvértet (tudtommal az Abszint gárdának nincs mellvértje - ?). Ez nem elég, fel kell tenned a gárdádhoz tartozó darabot az őrződre és lementened. Ha a küldetést ezt követően elfogadja a rendszer, leveheted nyugodtan.

Utolsó módosítás: Lleyira (2018. 09. 05. - 17h31)

https://orig00.deviantart.net/f9d6/f/2018/288/d/c/jezebel_demons_signature_by_outl4st-dcpiigb.gif

Kijelentkezve

#3279 2018. 09. 10. - 20h56

Árnyék gárda
AnnaLeigh
Most érkezett
AnnaLeigh
...
Üzenetek: 1

Sziasztok!
Nekem egyetlen egy problémám van ez idáig, még pedig a minijátékokkal. Például a mai nap folyamán is megtörtént: játszottam a Bubbl'temple minijátékkal és kb.: 200-220 pontot szereztem, ami kb. 10 maanát és 20 tapasztalatpontot jelent (ha jól tudom), azonban az oldal lefagyott, újratöltöttem, ennek következtében nem kaptam meg a "jutalmam". Nem tudom, hogy ez bárki mással is megtörtént-e vagy csak Én vagyok ilyen szerencsétlen...
Viszont, ha bárki tud tippet, hogy ez ne történjen meg később, szívesen meghallgatom.

Bejelentkezve

#3280 2018. 09. 10. - 21h52

Abszint gárda
Wolfy-kaichou
Legyőzte a Boobrit
Wolfy-kaichou
...
Üzenetek: 20 349

AnnaLeigh írta:

Sziasztok!
Nekem egyetlen egy problémám van ez idáig, még pedig a minijátékokkal. Például a mai nap folyamán is megtörtént: játszottam a Bubbl'temple minijátékkal és kb.: 200-220 pontot szereztem, ami kb. 10 maanát és 20 tapasztalatpontot jelent (ha jól tudom), azonban az oldal lefagyott, újratöltöttem, ennek következtében nem kaptam meg a "jutalmam". Nem tudom, hogy ez bárki mással is megtörtént-e vagy csak Én vagyok ilyen szerencsétlen...
Viszont, ha bárki tud tippet, hogy ez ne történjen meg később, szívesen meghallgatom.

Szia!

Ez nálam is meg szokott történni, az oka általában annyi, hogy akadozik a net. Amit lehet tenni, hogy vársz pár percet, de ha akkor se jelenik meg az ablak, akkor sajnos elúszott, tudom mennyire zavaró a dolog.
Persze azért sütik/gyorsítótár ürítésével is lehet próbálkozni, de mivel az ilyesmik az esetek 99%-ban abból erednek, hogy megszakadt a szerverrel a kapcsolat, amit így nem tud újra felépíteni, az veszteség.
Megoldásnak egy stabilabb netet javasolnék, meg talán azt, hogy a minijátékok közben más ne használja a netet a gépen. (Mármint böngészők és társai, ekkor ugyanis nagyobb szelet jut az oldalnak.)
A stabilabb net elérésében a hálózati adapter és/vagy a rooter egy újabbra való cserélése, a net ingadozásának jelentése a szolgáltató felé, esetleg azt is lehet váltani, is megoldást jelenthet, de ezek a költségesebbek. (Esetleg ha van ethernet kábel, azzal csatlakozni, a kábeles net stabilabb, mint a vezeték nélküli.)
Remélem tudtam segíteni.

Wolfy's Wanted                             Miiko-s ajándékképet!                             Shop & Wolfy
https://i.imgur.com/ZHum5HQ.png

Bejelentkezve

#3281 2018. 09. 15. - 18h35

Abszint gárda
Fülemüle
Most érkezett
Fülemüle
...
Üzenetek: 3

Sziasztok. El akarom kezdeni a történetmódosító visszajátszásokat. Azt értem hogy maga hogy elkezdem maanába kerül. DE ugyan ugy a lépések is ahogy a sima játékba??? Tudom oltári hülye kérdés de érdekelne. Köszönöm előre is a választ. /static/img/forum/smilies/smile.png

Utolsó módosítás: Fülemüle (2018. 09. 15. - 18h39)

Kijelentkezve

#3282 2018. 09. 15. - 19h08

Abszint gárda
Wolfy-kaichou
Legyőzte a Boobrit
Wolfy-kaichou
...
Üzenetek: 20 349

Fülemüle írta:

Sziasztok. El akarom kezdeni a történetmódosító visszajátszásokat. Azt értem hogy maga hogy elkezdem maanába kerül. DE ugyan ugy a lépések is ahogy a sima játékba??? Tudom oltári hülye kérdés de érdekelne. Köszönöm előre is a választ. /static/img/forum/smilies/smile.png

Üdv!

Igen, azok is ugyanúgy manába fognak kerülni, mint a sima visszajátszás, vagy az alap végigjátszás esetén. Történetmódosítónál arra us érdemes figyelni, hogy a visszajátszott epizód utániakat is vissza kell játszad, azok viszint már nem kerülnek plusz manába, ha jól tudom. (Ha csak a képek miatt játszod újra és nem azért, hogy a mérők elmozduljanak, akkor lehet a sima egyszerűbb és néha még olcsóbb is, a végösszeget nézve.)
(Hülye kérdés meg nincs)

Wolfy's Wanted                             Miiko-s ajándékképet!                             Shop & Wolfy
https://i.imgur.com/ZHum5HQ.png

Bejelentkezve

#3283 2018. 09. 17. - 20h23

Obszidián gárda
Yuuko
Unikornisok cinkosa
Yuuko
...
Üzenetek: 310

Wolfy-kaichou írta:

Fülemüle írta:

Üdv!

Igen, azok is ugyanúgy manába fognak kerülni, mint a sima visszajátszás, vagy az alap végigjátszás esetén. Történetmódosítónál arra us érdemes figyelni, hogy a visszajátszott epizód utániakat is vissza kell játszad, azok viszint már nem kerülnek plusz manába, ha jól tudom. (Ha csak a képek miatt játszod újra és nem azért, hogy a mérők elmozduljanak, akkor lehet a sima egyszerűbb és néha még olcsóbb is, a végösszeget nézve.)
(Hülye kérdés meg nincs)

Sziasztok! /static/img/forum/smilies/smile.png
Annyit még hozzátennék, amennyiben visszajátszást szeretnél indítani, legyen az epizód vagy történetmódosító visszajátszás, Minden esetben fejezd be előbb az adott epizódodat,amiben éppen benne vagy, máskülönben be fog bugolni a játék. (Változatosság kedvéért)
Illetve, ha csak a képekért szeretnéd visszajátszani, akkor inkább válaszd csak az epizód visszajátszást. A történetmódosítónál, tekintve a nevét is, az utána lévő epizódok úgy alakulnak majd ahogy majd az adott visszajátszott epizódot kiviszed. Mintha most játszanál abban az epizódban először ( de a korábban szerzett képeid és ruháid megmaradnak persze, csak a történet fog változni)
Csak egy tanács volt. ^^ Ha még most kezded a visszajátszást megismerni/kiismerni. /static/img/forum/smilies/smile.png ~csj.mod.

Utolsó módosítás: Yuuko (2018. 09. 17. - 20h24)

http://pre08.deviantart.net/8c23/th/pre/f/2017/120/f/0/rakan_and_xayah_by_topsei-db7psn0.jpg

Kijelentkezve

#3284 2018. 09. 24. - 09h42

Abszint gárda
Fülemüle
Most érkezett
Fülemüle
...

Sziasztok.

Köszönöm szépen a segítséget. Már végigvittem a történetmódosítást. Viszont most olyan problémába ütköztem, Hogy a spin-off epizódban mikor Chromenak kell enni vinni nincs étkező. Egyszerűen eltűnt a pötty így nem tudok tovább haladni. Frissítettem ki be jelentkeztem, vártam hátha valami bug, de nem javul.

Kijelentkezve

#3285 2018. 09. 24. - 09h51

Obszidián gárda
Jezebel
A vízi nimfák cinkosa
Lleyira
...

Szia!

Gyors kérdés: Máshová se tudsz menni? Minden pötty eltűnt?

Általános: A Spin-off epizóddal kapcsolatban hasonló jellegű probléma mások esetében, már korábban is felütötte a fejét. Az előzmények, cookiek törlése általánosan javasolt művelet, mindenképp érdemes megpróbálkozni velük, de sok esetben nem vezettek sikerhez.

Írj egy levelet a support@beemoov.com e-mail címre. Amit feltétlenül fel kell tüntetned leveledben:
- Felhasználóneved
- Kifejtett problémád és megnevezett epizód
- Milyen böngészőből játszol (mindenképp próbáld meg előbb a fentebb említett műveleteket, ha megvolt és nem segített, azt is írd meg, időt nyertek)

Érdemes screenshotot is csatolnod a hibáról ill. megjegyezni, hogy a fentebb már felsorolt alternatívákkal (előzmény, cookie törlés stb.) már megpróbálkoztál és nem vezettek sikerhez. Természetesen csak akkor, ha valóban megkísérelted és eredménytelen volt.

Utolsó módosítás: Lleyira (2018. 09. 24. - 09h52)

https://orig00.deviantart.net/f9d6/f/2018/288/d/c/jezebel_demons_signature_by_outl4st-dcpiigb.gif

Kijelentkezve

#3286 2018. 09. 24. - 10h52

Abszint gárda
Fülemüle
Most érkezett
Fülemüle
...

Szia!

A Pincébe vezető út sincsen meg,és az erdőbe is csak az erdő mélyéig tudok menni onnan nincs tovább. Eddig csak ezeket vettem észre. A Előzmények, sütik törlése sem vezetett sikerre sajnos.

Kijelentkezve

#3287 2018. 09. 24. - 12h35

Obszidián gárda
Jezebel
A vízi nimfák cinkosa
Lleyira
...

Akkor nem maradt más megoldás hátra, mint a supportnak való levél írás, és a türelmes várakozás a probléma orvoslására.

Mivel én a Spin-off megjelenése környékén végeztem az epizóddal, így nem emlékszem mindenre tisztán belőle, viszont a biztonság kedvéért utána olvastam, hogy pontosan milyen helyszíneket kellene bejárnod, milyen sorrendben és mik a feladataid. Ezek alapján nem úgy tűnt, hogy te néztél volna el valamit (persze mindig érdemes alaposan szemrevételezned a feladataid), pláne úgy, hogy az étkezőbe egy adott epizód kijátszását követő, már szabadon kellene tudnod mozogni szinte bármikor.

Remélem, hogy mihamarabb megoldódik a probléma!

Utolsó módosítás: Jezebel (2018. 10. 04. - 21h08)

Kijelentkezve

#3288 2018. 10. 05. - 11h14

Árnyék gárda
Aliz
A gárda gyalogosa
Aliz
...
Üzenetek: 2 254

Döbbenetes, hogy több mint egy hónapja nem érkezett válasz a versenyes panaszainkra. Jól sejtettem, hogy ennyire magasról fognak tenni a fejünkre.

Egy fejlesztési javaslattal jönnék (de hogy minek?) : A rangsorok oldalon jó lenne látni a saját pontjainkat is, a könnyebb átláthatóság kedvéért, mert korábban is felmerültek ezzel kapcsolatban sok játékosnál kérdések.
Úgy képzelném, hogy a Legalább 1000 pont résznél, kiegészülhetne ez a kis sor azzal, hogy 123/1000, vagyis hogy egyértelműen mutassa, hol járunk. Ugyan ez a napok számánál is hasznos lehet. Mivel alapból ha teljesül, akkor más színe lesz ezeknek a szövegeknek, ezeket láthatatlanul számon tartják, annyi lenne a változtatás, hogy tegyék számunkra is láthatóvá. (Mármint a pontjaink nem láthatatlanok, csak a napok számát nem tudjuk hónapokra elkülönítve látni.)
^Tudom hogy ott van adatlapon, csak egy plusznak gondoltam ezt.

Utolsó módosítás: Aliz (2018. 10. 06. - 10h19)

https://i.imgur.com/U9sTO4U.gif

Kijelentkezve

#3289 2018. 10. 05. - 16h54

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...
Üzenetek: 454

A saját pontjaink az adatlapunkon látszódnak ("E hónapban szerzett pontok: ..."), de a napos az jó ötlet lenne, bár én szinte minden nap fellépek, így tudom, hogy az úgyis meglesz nekem, de lehet, másnak jól jönne /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/9RcyEXk.jpg

Kijelentkezve

#3290 2018. 10. 05. - 20h31

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...
Üzenetek: 4 742

Alíz, szólhatok, de ja, szerintem ők is azt fogják mondani (HA mondanak valamit), hogy ott az adatlapod... És sajnálom, hogy nem tudunk semmit se mi sem /static/img/forum/smilies/hmm.png Próbáltam a supportnak írni, de nem tudtak segíteni abban, hogy noszogassák a helyettes admint, hogy nézzen ránk, mert kérdéseink vannak.

https://i.imgur.com/Se7dD6l.jpg

Kijelentkezve

#3291 2018. 10. 07. - 12h17

Szikrázó gárda
Lynessa
Moderátor
Lynessa
...
Üzenetek: 1 737

Eruhel írta:

Alíz, szólhatok, de ja, szerintem ők is azt fogják mondani (HA mondanak valamit), hogy ott az adatlapod... És sajnálom, hogy nem tudunk semmit se mi sem /static/img/forum/smilies/hmm.png Próbáltam a supportnak írni, de nem tudtak segíteni abban, hogy noszogassák a helyettes admint, hogy nézzen ránk, mert kérdéseink vannak.

Kár írnod a Supportunknak - a magyarnak -, a legutóbbi levélváltásom vele meséltem neked. Hát az szomorú volt xĐ

https://i.imgur.com/gjaEdGR.png

Bejelentkezve

#3292 2018. 10. 07. - 16h12

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Lynessa írta:

Kár írnod a Supportunknak - a magyarnak -, a legutóbbi levélváltásom vele meséltem neked. Hát az szomorú volt xĐ
Tudom, ez még azelőtt volt :"D Azóta nem nyaggatom én se, bár velem rendes volt a supportos, csak hát mondta, hogy fizikai akadályai vannak, hogy szóljon a helyettes adminnak :")

Kijelentkezve

#3293 2018. 10. 08. - 13h48

Árnyék gárda
Anneaine
Legyőzött egy tyúkot
Anneaine
...
Üzenetek: 880

Sziasztok!

Még mindig nincs semmi hír a folytatásról, vagy bármiről?
Tudom, hogy ez a fórum rész probléma jelentésre van fenntartva, de máshol nem tudok érdeklődni. Egyáltalán miért kellett zárolni a csevegőket? Nem igazán értem, ezért kérdezem.
A válaszokat előre is köszönöm /static/img/forum/smilies/smile.png

"Az egyéni DNS-láncon se fitnesz, se welnesz, se baronesz nem változtathat. Ha csontfogas géneket kaptál őseidtől, kőműveskanállal lapátolhatod befelé a nyalánkságokat, avagy jégkrémbe ölheted magad, akkor is vékony maradsz. Ha viszont teltséget eredményező örökítőanyaggal leptek meg, fél- avagy teljes őrültre éheztetheted magad, e sanyargatás árán is csak röpke időszakokra fogyhatsz ki a bőrödből. Az persze pompás, hogy a hízási/fogyási törekvés miatt mozgásra, mértékletességre, testi tudatosságra adod a fejed, de ha életed értelme áll vagy bukik azon, hogy még külsőre se önmagad légy, hanem teljesen másvalaki, hát az halálbiztos kudarc. Bálnából nem lesz balerina. Viszont a leglégiesebb táncosnő sem fog soha úgy úszni, mint a cet."
/Vavyan Fable/

Kijelentkezve

#3294 2018. 10. 08. - 14h57

Árnyék gárda
Doroshii
A gárda katonája
Doroshii
...
Üzenetek: 454

>>Ettől<< többet szerintem a moderátorok se nagyon tudnak.
Amúgy azt én se értem, hogy a fórumot miért kellett lezárni, mert azt így is a moderátorok tartották rendben.
Bár van egy sanda gyanúm, hogy azért, hogy az emberek ne tudjanak hol panaszkodni, mert semmit se osztanak meg velünk, de lehet, tényleg volt valami normális oka.

Utolsó módosítás: Doroshii (2018. 10. 13. - 12h04)

https://i.imgur.com/9RcyEXk.jpg

Kijelentkezve

#3295 2018. 10. 08. - 15h53

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Anneaine írta:

Sziasztok!

Még mindig nincs semmi hír a folytatásról, vagy bármiről?
Tudom, hogy ez a fórum rész probléma jelentésre van fenntartva, de máshol nem tudok érdeklődni. Egyáltalán miért kellett zárolni a csevegőket? Nem igazán értem, ezért kérdezem.
A válaszokat előre is köszönöm /static/img/forum/smilies/smile.png
Szia!
Sajnos semmi hírünk nincs, csak amit kiírt az Orákulum szeptember 24-én /static/img/forum/smilies/hmm.png
A fórum zárolását mi sem igazán értettük, próbáltam lobbizni, hogy tudjuk mi azt figyelni attól, hogy adminunk nincs, de végül csak a Támogatást topikot tudtam kiharcolni /static/img/forum/smilies/sad.png
Reméljük, hogy mihamarabb találnak egy elkötelezett magyar(ul tudó) munkatársat, addig jobb híján a türelmeteket tudjuk csak kérni /static/img/forum/smilies/neutral.png És köszönjük a megértést /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#3296 2018. 10. 13. - 11h47

Obszidián gárda
hajni205
Legyőzött egy tyúkot
hajni205
...
Üzenetek: 785

Aruhel írta:

Szia!
Sajnos semmi hírünk nincs, csak amit kiírt az Orákulum szeptember 24-én /static/img/forum/smilies/hmm.png A fórum zárolását mi sem igazán értettük, próbáltam lobbizni, hogy tudjuk mi azt figyelni attól, hogy adminunk nincs, de végül csak a Támogatást topikot tudtam kiharcolni /static/img/forum/smilies/sad.png
Reméljük, hogy mihamarabb találnak egy elkötelezett magyar(ul tudó) munkatársat, addig jobb híján a türelmeteket tudjuk csak kérni /static/img/forum/smilies/neutral.png És köszönjük a megértést /static/img/forum/smilies/smile.png

Szia Aruhel!

Hozzászólnék ehhez én is./static/img/forum/smilies/smile.png

---> Ha te nem harcoltad volna ki ezt a Topicot akkor már nem is lehetne bele írni.Ezért az én nevemben megköszönöm!^^
---> Akadály a fórum lezárása számomra,mert a fórumos Történetek is le lettek zárva,így kicsit unalmas is Eldarya./static/img/forum/smilies/hmm.png

Kérlek,menj rá az adatlapomra!/static/img/forum/smilies/sad.png
https://i.imgur.com/f8R21UF.gif

Kijelentkezve

#3297 2018. 10. 13. - 12h39

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

hajni205 írta:

Aruhel írta:

Szia!
Sajnos semmi hírünk nincs, csak amit kiírt az Orákulum szeptember 24-én /static/img/forum/smilies/hmm.png A fórum zárolását mi sem igazán értettük, próbáltam lobbizni, hogy tudjuk mi azt figyelni attól, hogy adminunk nincs, de végül csak a Támogatást topikot tudtam kiharcolni /static/img/forum/smilies/sad.png

Szia Aruhel!

Hozzászólnék ehhez én is./static/img/forum/smilies/smile.png

---> Ha te nem harcoltad volna ki ezt a Topicot akkor már nem is lehetne bele írni.Ezért az én nevemben megköszönöm!^^
---> Akadály a fórum lezárása számomra,mert a fórumos Történetek is le lettek zárva,így kicsit unalmas is Eldarya./static/img/forum/smilies/hmm.png
Hali!
Nagyon szívesen (azt hiszem, de szerintem ez a minimum, hogy a kapcsolattartási topikot életben hagyjuk), de az offolást légyszi, mellőzzük, Anne feltett egy kérdést, amit jogosnak ítéltünk, hisz hol máshol kérdezné meg, miért zárult be a fórum, de a te kommentárod jogossága alatt rezeg a léc. Nem a szép szavakért moderálok, hanem hogy a játékosoknak egy minőségi játékot és egy olyan fórumot biztosítsak, ahol nyugodtan beszélgethetnek (és ehhez a hozzászólásomhoz nem kérek kommentárt, köszönöm.).
És a nevem E-vel van, nem A-val (az "és" angolul pedig "and" és nem "end", az azt jelenti, hogy "vége") ^_^ Köszi a megértést ^^

Kijelentkezve

#3298 2018. 10. 20. - 13h25

Abszint gárda
Midorikuó
Most érkezett
Midorikuó
...
Üzenetek: 1

Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a múlt hónap nyertes gárdája az Abszint gárda volt. Nekem még sem engedi az ajándékot csak aranyrögért. Akkor most szerver hiba van vagy mi történt?

Kijelentkezve

#3299 2018. 10. 20. - 13h42

Abszint gárda
Aerwen
Zöldfülű
Aerwen
...
Üzenetek: 120

Midorikuó írta:

Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a múlt hónap nyertes gárdája az Abszint gárda volt. Nekem még sem engedi az ajándékot csak aranyrögért. Akkor most szerver hiba van vagy mi történt?

Szia!

Csak akkor tudod átvenni a gárdaajándékot, ha az előző hónapban játszottál minimum 7 napot és elértél minimum 1000 pontot. Ha ezek nem teljesültek, akkor csak aranyrögért tudod megvenni a tárgyat.

https://i.imgur.com/ufeyUV2.gif

Kijelentkezve

#3300 2018. 10. 20. - 13h52

Szikrázó gárda
Eruhel
Moderátor
Eruhel
...

Aerwen írta:

Midorikuó írta:

Sziasztok!

Szia!

Csak akkor tudod átvenni a gárdaajándékot, ha az előző hónapban játszottál minimum 7 napot és elértél minimum 1000 pontot. Ha ezek nem teljesültek, akkor csak aranyrögért tudod megvenni a tárgyat.
A kérdésedre a választ egyébként ITT bármikor megtaláltad volna /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

Oldalak : 1 ... 130 131 132 133