Ismerd meg az Eldarya fantasztikus világát!

Ismerkedj meg Eldarya lakóival és familiárisaival! Kalandban és romantikában lehet részed ebben a fantasztikus világban, ahol a történeted és a kapcsolataid a döntéseidhez igazodnak.

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2

#26 2017. 04. 26. - 16h34

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...
Üzenetek: 3 235

A Facebook oldalon van egy tájékoztató, hogy új a hivatalos megjelenési időpont.

2017. június 1.

Azt is írták, azért tolták el, hogy javíthassanak még rajta, fejlesszék a szervert, jobb és teljesebb legyen ezáltal a játékélmény. /static/img/forum/smilies/smile.png

https://i.imgur.com/3w9bZbu.gif

Kijelentkezve

#27 2017. 04. 28. - 00h58

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor
Doroko
...
Üzenetek: 1 409

Xetta köszi az információt! ^^ S amilyen gyorsan telik mostanában az idő, a június is seperc alatt itt lesz, és már játszhatunk is. Már alig várom!

Egy jó játékos ezt a sorrendet mindig ismeri! ⇩⇩⇩
- -
A bannert köszönöm szépen Yareena-nak!
https://i.imgur.com/W8jFoaD.gif

Kijelentkezve

#28 2017. 04. 28. - 13h21

Abszint gárda
Celeste
Unikornisok cinkosa
Celeste
...
Üzenetek: 282

Ilyen az én szerencsém. Viccből regisztrálok, és tesztelő leszek.  /static/img/forum/smilies/lol.png (Nem fogok senkinek se spoilerezni a játékból, mert szabály ellenes)

Utolsó módosítás: Celeste (2017. 04. 28. - 13h27)

Kijelentkezve

#29 2017. 04. 28. - 21h12

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor
Doroko
...

Celeste írta:

Ilyen az én szerencsém. Viccből regisztrálok, és tesztelő leszek.  /static/img/forum/smilies/lol.png (Nem fogok senkinek se spoilerezni a játékból, mert szabály ellenes)
Hűha! Gratulálok! Nagyon irigyellek, mert már én is alig várom, hogy játszhassak ezzel a játékkal! /static/img/forum/smilies/smile.png

- -

Kijelentkezve

#30 2017. 06. 02. - 10h25

Obszidián gárda
Sirenia
Fiatal újonc
Sirenia
...
Üzenetek: 12

Eddig nem rossz /static/img/forum/smilies/big_smile.png csak gyakran megakadok a játékba mint most /static/img/forum/smilies/hmm.png nem tudom mit kell csinálnom de majd rá jövök /static/img/forum/smilies/big_smile.png És a grafika...Nagyon jó /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#31 2017. 06. 02. - 10h30

Obszidián gárda
Kyukitsu
A gárda védelmezője
Ezüstróka
...
Üzenetek: 12 407

Szóval, ha én tudok játszani szintúgy, akkor én is tesztelő lennék? :"D Mondjuk én elég hamar feladtam. Annyira nem jött be a grafikája. :/ Értem én, hogy fejlődni szeretne a Beemoov is, s mozognak a karakterek - mondjuk az arckifejezések tényleg gyönyörűen változnak -, de valahogy az animésebb, rajzfilmesebb animációk nekem tetszetősebbek voltak mindig is.
Azonfelül a laptopom egyáltalán nem viszi a játékot, oké, hogy döglődik a videó kártyám. De most.. sokkal nagyobb igényű MMORPG-ket elfuttatok full grafikán ettől az oldaltól meg bedöglik. :"D Vicces. (Úgy, mint újítás után a CSJ.) Remélem Eldaryára nem terveznek ilyen grafikai újítást..

Utolsó módosítás: Ezüstróka (2017. 06. 02. - 10h32)

https://78.media.tumblr.com/e4dcb501957cfbf355207d8fe035e4e4/tumblr_p8yrl4sglL1x1g694o1_1280.gif

Kijelentkezve

#32 2017. 06. 02. - 11h46

Abszint gárda
Drintii
Elfbűvölő
Drintii
...
Üzenetek: 2 000

Hmmm, engem kissé untat. A grafikája tényleg gyönyörű, a mozgó karakterek pedig eszméletlenül jók, bár úgy érzem én és ez a játék nem leszünk olyan rettentő jó barátok. A főhősnő szeretnivaló, és kedves, Henri pedig eddig elmegy. Eljátszok én vele lassacskán, bár lehetséges hogy annyiban fogom hagyni, és néha szüneteltetem a játékot.
Valamint ez a jöjjetek rá hogy mit kell csinálni kissé idegesítő, szenvedtem néha vele, és már a feladás határára kerültem néhány ponton....És eddig úgy tűnik, választási lehetőségeink sem lesznek-bár ezt még ki tudja, viszont az csj, és az Eldarya is már az elején ilyenekkel indított- szóval a történet is úgy halad ahogy halad, és nem a döntéseink alapján, legalábbis egyenlőre.....Az Eldarya marad a favorit *^*

https://i.imgur.com/uPby8Dz.gif

Kijelentkezve

#33 2017. 06. 02. - 12h30

Árnyék gárda
Kolliee
A gárda katonája
Kolliee
...
Üzenetek: 584

Egyetértek. Gyönyörűen kivitelezték a játékot, és nagyon tetszik ez a telefonos megoldás, de egy kicsit nekem is lassú. persze simán lehet, hogy majd beindul, és majd választani is kell. De jó sokáig tartott, mire rájöttem, hogy most akkor mit kell fényképezni, meg mit kell mutogatni /static/img/forum/smilies/big_smile.png Összességében azt mondanám, hogy érdekesnek ígérkezik, és még nem adom fel, hátha picit felgyorsulnak majd az események /static/img/forum/smilies/smile.png

http://i.imgur.com/axCQoNz.png

Kijelentkezve

#34 2017. 06. 02. - 20h53

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...

Ha már véleményezésbe kezdtünk, ez a játék valami szuper aranyos! Nem olyan, mint a CsJ, sem, mint az Eldarya, de szerintem pont ez benne a jó- személy szerint nagyon örülök ennek az újításnak a Beemoov részéről. Gyönyörű a grafika, engem rögtön megfogott. *-* És nálam simán fut az animáció is (ami szintén szép és nagy előrelépés a készítőktől), nem lassú, nem szakad, minden pöpec. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Én úgy látom, elleszek vele egy ideig, szórakoztató és kikapcsoló. A történet meg csak beindul idővel, eddig nekem tetszik! ^^

Kijelentkezve

#35 2017. 06. 02. - 23h51

Szikrázó gárda
Doroko
Moderátor
Doroko
...

Sirenia írta:

Eddig nem rossz /static/img/forum/smilies/big_smile.png csak gyakran megakadok a játékba mint most /static/img/forum/smilies/hmm.png nem tudom mit kell csinálnom de majd rá jövök /static/img/forum/smilies/big_smile.png És a grafika...Nagyon jó /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Néha kicsit becsapósak a feladatok, de rálehet jönni. /static/img/forum/smilies/smile.png A grafikáért meg ugye már eleve érdemes játszani, de ahogy látom, azt te is érzed.

Ezüstróka írta:

Szóval, ha én tudok játszani szintúgy, akkor én is tesztelő lennék? :"D Mondjuk én elég hamar feladtam. Annyira nem jött be a grafikája. /static/img/forum/smilies/hmm.png Értem én, hogy fejlődni szeretne a Beemoov is, s mozognak a karakterek - mondjuk az arckifejezések tényleg gyönyörűen változnak -, de valahogy az animésebb, rajzfilmesebb animációk nekem tetszetősebbek voltak mindig is.
Azonfelül a laptopom egyáltalán nem viszi a játékot, oké, hogy döglődik a videó kártyám. De most.. sokkal nagyobb igényű MMORPG-ket elfuttatok full grafikán ettől az oldaltól meg bedöglik. :"D Vicces. (Úgy, mint újítás után a CSJ.) Remélem Eldaryára nem terveznek ilyen grafikai újítást..
Nem, a tesztelőket a hivatalos megnyitás előtt választották ki az előregisztráltak közül. Sajnálom, hogy nem tetszik annyira a grafikája. Azért remélem, hogy a továbbiakban adsz még neki esélyt, meg hogy a laptopod is jobban bírja. /static/img/forum/smilies/smile.png

Drintii írta:

Hmmm, engem kissé untat. A grafikája tényleg gyönyörű, a mozgó karakterek pedig eszméletlenül jók, bár úgy érzem én és ez a játék nem leszünk olyan rettentő jó barátok. A főhősnő szeretnivaló, és kedves, Henri pedig eddig elmegy. Eljátszok én vele lassacskán, bár lehetséges hogy annyiban fogom hagyni, és néha szüneteltetem a játékot.
Valamint ez a jöjjetek rá hogy mit kell csinálni kissé idegesítő, szenvedtem néha vele, és már a feladás határára kerültem néhány ponton....És eddig úgy tűnik, választási lehetőségeink sem lesznek-bár ezt még ki tudja, viszont az csj, és az Eldarya is már az elején ilyenekkel indított- szóval a történet is úgy halad ahogy halad, és nem a döntéseink alapján, legalábbis egyenlőre.....Az Eldarya marad a favorit *^*
A feladatok néha tényleg nehezek, de azért rájuk lehet jönni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png Igazából szerintem a párbajjellegű részek váltották itt fel kb. a válaszadást.

Kolliee írta:

Egyetértek. Gyönyörűen kivitelezték a játékot, és nagyon tetszik ez a telefonos megoldás, de egy kicsit nekem is lassú. persze simán lehet, hogy majd beindul, és majd választani is kell. De jó sokáig tartott, mire rájöttem, hogy most akkor mit kell fényképezni, meg mit kell mutogatni /static/img/forum/smilies/big_smile.png Összességében azt mondanám, hogy érdekesnek ígérkezik, és még nem adom fel, hátha picit felgyorsulnak majd az események /static/img/forum/smilies/smile.png
Bele lehet szokni a tempójába, és néha jobb is, hogy nem zajlanak túl gyorsan az események. ^^

Xetta írta:

Ha már véleményezésbe kezdtünk, ez a játék valami szuper aranyos! Nem olyan, mint a CsJ, sem, mint az Eldarya, de szerintem pont ez benne a jó- személy szerint nagyon örülök ennek az újításnak a Beemoov részéről. Gyönyörű a grafika, engem rögtön megfogott. *-* És nálam simán fut az animáció is (ami szintén szép és nagy előrelépés a készítőktől), nem lassú, nem szakad, minden pöpec. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
Én úgy látom, elleszek vele egy ideig, szórakoztató és kikapcsoló. A történet meg csak beindul idővel, eddig nekem tetszik! ^^
Pacsi, tökéletesen egyetértek. Mondjuk én már szerintem kicsit túlzottan rajongok a Henriért.

- -

Kijelentkezve

#36 2017. 06. 04. - 20h31

Abszint gárda
Xetta
A familiárisok barátja
Xetta
...

Doroko írta:

Xetta írta:

Pacsi, tökéletesen egyetértek. Mondjuk én már szerintem kicsit túlzottan rajongok a Henriért.
Hihi, engem még nem fogott meg annyira, főleg a legutóbbi beszélgetésünkkel, de majd meglátjuk... még bármi kisülhet belőle. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Egyébként én legjobban ezeket a kis feladatokat bírom, mint például a fotózás meg a társalgás témájának kiválasztása (eddig perfektül megcsináltam őket, szóval azért vagyok elégedett magammal xD), az első választási lehetőségeket Jasmine szobájában pedig különösen kedveltem, jól megoldották. ^^ És az is sikerült elsőre!- tisztára nyomozónak éreztem magamat, akinek néhány apró jelből kell rájönnie a megfejtésre. /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#37 2017. 08. 16. - 21h12

Obszidián gárda
Relemma
Most érkezett
Relemma
...
Üzenetek: 2

Alig várom. /static/img/forum/smilies/smile.png
Reménykedem a magyar fordításban is.

https://2.bp.blogspot.com/-Pqn1SKwtYwA/WQJPUGbyoeI/AAAAAAAAEqQ/YquMmw8YnWA8gdQYbOUGz66Ql8fOdinngCLcB/s1600/red_sky_514719.jpg

Kijelentkezve

#38 2017. 08. 25. - 13h27

Obszidián gárda
Miamotoo
Újonc
Miamotoo
...
Üzenetek: 70

Hát köszönjük szépen^^
Én nem hiszem, hogy elfogom kezdeni. A sztori engem nem köt le. Ráadásul magyarul se fog kijönni. És bőven elég nekem a CSJ és az Eldarya^^

Utolsó módosítás: Miamotoo (2017. 08. 25. - 13h28)

Aki hagyja, hogy megszelídítsék, az a sírás kockázatát is vállalja vele.

Kijelentkezve

#39 2017. 11. 06. - 21h44

Árnyék gárda
Ritax33
Fiatal újonc
Ritax33
...
Üzenetek: 14

Elkezdtem játszani, és imádom.:D Ez is jól sikerült, remélem továbbra is így marad.:)

https://pa1.narvii.com/6049/cfa38b9cc3c3b0a6798a90985624c1f1fc7ccf3a_hq.gif

Kijelentkezve

#40 2017. 12. 29. - 12h28

Obszidián gárda
Daeneris
Unikornisok cinkosa
Daeneris
...
Üzenetek: 348

Húú ez nagyon jónak tűnik...Köszönjük.Milyen jó lenne ha én is abba a pár ember közé kerülnék akiknek lehetőségük nyílik arra,hogy kipróbálhassák,ezt a nagyszerű játékot /static/img/forum/smilies/big_smile.png

~It does not do to dwell on dreams and forget to live~

Kijelentkezve

#41 2017. 12. 30. - 19h40

Obszidián gárda
mnkm
Unikornisok cinkosa
mnkm
...
Üzenetek: 290

Daeneris írta:

Húú ez nagyon jónak tűnik...Köszönjük.Milyen jó lenne ha én is abba a pár ember közé kerülnék akiknek lehetőségük nyílik arra,hogy kipróbálhassák,ezt a nagyszerű játékot /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Már lehet játszani vele. /static/img/forum/smilies/smile.png

http://www.kephost.com/images/2018/01/02/mnkm.gif

Kijelentkezve

#42 2018. 06. 01. - 20h17

Obszidián gárda
Daeneris
Unikornisok cinkosa
Daeneris
...
Üzenetek: 348

Hú tényleg? Nem is tudtam
Elég rég volt már.Hát akkor megyek és ki is próbálom /static/img/forum/smilies/big_smile.png

~It does not do to dwell on dreams and forget to live~

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2