Fórum

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4 5 ... 7

#51 2021. 07. 05. - 14h44

Absynthe gárda
Bolendi
Young Recrute
Bolendi
...
Üzenetek: 24

Rebecca írta:

Köszönjük! /static/img/forum/smilies/smile.png Nagyon tetszenek a szettek, viszont vannak problémáim a megszerzésükkel. Nem tudom, hogy más is találkozott-e már ezzel, de én pl. sehol nem találom az oldalon elrejtett hangfoszlányt. /static/img/forum/smilies/hmm.png És ezzel csak a kedvemet veszik el az egésztől, hogy sehol sincs, pedig többször is megnéztem jóformán mindenhol.


Az még talán segíthet, hogy nekem azután jelent meg a hangfoszlány, miután végigkattintgattam a párbeszédeket az esemény oldalán.

Kijelentkezve

#52 2021. 07. 05. - 14h50

Obsidian gárda
Kiscica
Young Recrute
Kiscica
...
Üzenetek: 14

Köszönjük, hogy magyarul is ki lett írva. Kicsit sajnálom,hogy a feketepiac kell az eseményhez, mert az nekem nem elérhető, így ki fogok maradni a z esemény nagy részéből sajnos...

Utolsó módosítás: Kiscica (2021. 07. 05. - 14h50)

Kijelentkezve

#53 2021. 07. 05. - 14h50

Absynthe gárda
Reiira
Recrute
Reiira
...
Üzenetek: 53

Bolendi írta:

Rebecca írta:

Köszönjük! /static/img/forum/smilies/smile.png Nagyon tetszenek a szettek, viszont vannak problémáim a megszerzésükkel. Nem tudom, hogy más is találkozott-e már ezzel, de én pl. sehol nem találom az oldalon elrejtett hangfoszlányt. /static/img/forum/smilies/hmm.png És ezzel csak a kedvemet veszik el az egésztől, hogy sehol sincs, pedig többször is megnéztem jóformán mindenhol.


Az még talán segíthet, hogy nekem azután jelent meg a hangfoszlány, miután végigkattintgattam a párbeszédeket az esemény oldalán.


Ez!!! Ez a megfejtés! Kipróbáltam most francián, mert már én is vagy fél órája kerestem, és ez az!

Kiscica írta:

Köszönjük, hogy magyarul is ki lett írva. Kicsit sajnálom,hogy a feketepiac kell az eseményhez, mert az nekem nem elérhető, így ki fogok maradni a z esemény nagy részéből sajnos...


Nem kell hozzá piac, nekem sincs, csak kicsit furcsán lett megfogalmazva. Előző oldalon vagy az elsőn, Xetta már írt tippeket, hogy azért hogy ne legyen annyira pénz szórás az ablakon.

Utolsó módosítás: Reiira (2021. 07. 05. - 14h54)

Kijelentkezve

#54 2021. 07. 05. - 14h52

Light gárda
Lyah
Moderator
Lyah
...
Üzenetek: 223

Kiscica írta:

Köszönjük, hogy magyarul is ki lett írva. Kicsit sajnálom,hogy a feketepiac kell az eseményhez, mert az nekem nem elérhető, így ki fogok maradni a z esemény nagy részéből sajnos...
Bármilyen maana-költéssel teljesítheted azt a feladatot, nem kell feltétlenül a piac. /static/img/forum/smilies/smile.png (pl. butikos vásárlás, veszel az állatodnak kaját legalább 50 maana értékben, és megvan. /static/img/forum/smilies/big_smile.png )


https://imgur.com/ClYL3l1.png

Kijelentkezve

#55 2021. 07. 05. - 14h52

Absynthe gárda
Szorina
Recrute
Szorina
...
Üzenetek: 65

Kiscica írta:

Köszönjük, hogy magyarul is ki lett írva. Kicsit sajnálom,hogy a feketepiac kell az eseményhez, mert az nekem nem elérhető, így ki fogok maradni a z esemény nagy részéből sajnos...


Én a butikban vettem két famikaját. Azt is elfogadta. A butikot tudod használni?


https://kepkuldes.com/images/19e63af46cfa3907f1619130a8e85748.png

Kijelentkezve

#56 2021. 07. 05. - 14h56

Absynthe gárda
Erra
Just Arrived
Erra
...
Üzenetek: 4

Nagyon tetszik az event, szépek a szettek, jó az alapötlet, és a feladatok is megoldhatóak.. lennének, ha megtalálnám végre az oldalon elrejtett hangfoszlányt... Se itt, sem amerikai szerveren nem találom....

Minden létező fület lenyitottam már szerintem... A főmenüben mindenen átmentem legalább ötször new erában és originsben egyaránt, a karakter lenyilómenüsorát is végignéztem párszor, a journalst, krónikát, ajándékképeket, familiáris információs akármit... A boltokat és játékokat külön meg is nyitottam, még a piac különálló szegmenseit is végignéztem.... és sehol semmi... A párbeszédet is kivittem előtte, és sehol semmi :S

Kijelentkezve

#57 2021. 07. 05. - 14h59

Just Arrived
Rebecca
...
Üzenetek: 2

Bolendi és Reiira köszönöm a válaszaitokat! /static/img/forum/smilies/smile.png Az a probléma, hogy én végigmentem a párbeszédeken az eventnél, meg a kérdőjeles részeken is, és semmi. Akkor kaptam egy hangfoszlányt, mikor vásároltam a butikban, még várom, hogy kikeljen a famim, mert lecseréltem, és elküldöm felfedező útra, egyedül ezzel van problémám, hogy az oldalon nem találtam sehol se hangfoszlányt. /static/img/forum/smilies/hmm.png

Kijelentkezve

#58 2021. 07. 05. - 14h59

Shadow gárda
Noako
Just Arrived
Noako
...
Üzenetek: 4

Kellemes meglepetés az event, köszönet érte! ^^

Kijelentkezve

#59 2021. 07. 05. - 14h59

Absynthe gárda
Reiira
Recrute
Reiira
...
Üzenetek: 53

Erra írta:

Nagyon tetszik az event, szépek a szettek, jó az alapötlet, és a feladatok is megoldhatóak.. lennének, ha megtalálnám végre az oldalon elrejtett hangfoszlányt... Se itt, sem amerikai szerveren nem találom....

Minden létező fület lenyitottam már szerintem... A főmenüben mindenen átmentem legalább ötször new erában és originsben egyaránt, a karakter lenyilómenüsorát is végignéztem párszor, a journalst, krónikát, ajándékképeket, familiáris információs akármit... A boltokat és játékokat külön meg is nyitottam, még a piac különálló szegmenseit is végignéztem.... és sehol semmi... A párbeszédet is kivittem előtte, és sehol semmi :S


Padlás? Kedvenc szettek? Üzenetek? Kapcsolatok? Feketelista?
Egyébként egy élére állított kockát kell keresni piros, zöld és ilyen kékes-fehér (?) színben.
Nekem egyébként eddig két szerveren is az adatlapomon volt egyszer a "Journal" felirat alatt, máskor az "Edit my profile" mellett, de mindjárt még lecsekkolom a másik két szerveremet.
Az olaszon a készletben volt viszonylag alul jobb oldalon. A spanyolon meg még kergetem

UP: oké... utóbbin beismerem, hogy én sem találom, pedig lecsekkoltam mindent, amit írtál Lily, és még sok minden mást is, TO-NE vegyesen... mondjuk egy dolgot nem tudok: a fami kaja vételt a saját oldaláról, mert éppen nincs aktív famim ott, és meg kell várnom míg kikel. Szóval 12 óra múlva jelentkezem e téren. Máshol nem lehet, mindent átnéztem. Vagyis... piacon lehet? Előző években ott nem lehetett ilyesmit találni mivel, hogy epizódhoz kötött, és így nem várható el mindenkitől, hogy legyen neki... mármint legalább is szerintem

Ne nekem köszönd Erra, én is itt olvastam ezt a tippet! ^^

Utolsó módosítás: Reiira (2021. 07. 05. - 15h29)

Kijelentkezve

#60 2021. 07. 05. - 15h01

Light gárda
LilyanaRed
Moderator
LilyanaRed
...
Üzenetek: 321

Erra (és a többiek), vannak még helyek az odlalon, barátlista, acc, szerkesztő mód stb korábban nagyvonalakban össze lett szedve (de arra nem lesz kapacitásunk, hogy mindenki kezét fogjuk és irányítsuk a tekintetét /static/img/forum/smilies/sad.png)

LilyanaRed írta:



A jóformán mindenhol lehet nem elég, a fórum kivételével bárhol lehet, szerkesztés gombokra rálépve is (pl régi szíved választottja).
Főoldal, epizódok (spinoffok) , fami, kajavétel, gardrób, átöltözés, készletben, könyvtárban bárhol, szíved választottja, minijátékoknál bármelyik alatt/ban (batyusat anno szerette), piacon mind3 fül alatt, bank, porfilod, szerkesztés, acc(!), levelek, barátok, kapcsolatok/felkérések stb


https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/49a5fe12-eff7-4359-b557-1e02a5a1e0b9/dea28g2-65b6defe-5ddf-4d94-89ca-dd0139727ffc.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzQ5YTVmZTEyLWVmZjctNDM1OS1iNTU3LTFlMDJhNWExZTBiOVwvZGVhMjhnMi02NWI2ZGVmZS01ZGRmLTRkOTQtODljYS1kZDAxMzk3MjdmZmMuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.iql8ihsa225rjfrtqxsENmijZhT7ALZYlj6Kpi-Iw-o

Kijelentkezve

#61 2021. 07. 05. - 15h06

Absynthe gárda
Haewon
Just Arrived
Haewon
...
Üzenetek: 7

Köszönjük, nagyon tetszenek az esemény során megszerezhető szettek! ^^

Kijelentkezve

#62 2021. 07. 05. - 15h10

Obsidian gárda
Laerdya
Just Arrived
Laerdya
...
Üzenetek: 6

Köszönjük szépen, igazán gyönyörűek lettek a szettek. Nekem eddig ebben az évben, ez a kedvenc eventem.

Kijelentkezve

#63 2021. 07. 05. - 15h16

Absynthe gárda
Hannah
Just Arrived
Hannah
...
Üzenetek: 6

Köszönjük /static/img/forum/smilies/big_smile.png

Kijelentkezve

#64 2021. 07. 05. - 15h21

Absynthe gárda
Erra
Just Arrived
Erra
...
Üzenetek: 4

LilyanaRed írta:

Erra (és a többiek), vannak még helyek az odlalon, barátlista, acc, szerkesztő mód stb korábban nagyvonalakban össze lett szedve (de arra nem lesz kapacitásunk, hogy mindenki kezét fogjuk és irányítsuk a tekintetét /static/img/forum/smilies/sad.png)

LilyanaRed írta:



A jóformán mindenhol lehet nem elég, a fórum kivételével bárhol lehet, szerkesztés gombokra rálépve is (pl régi szíved választottja).
Főoldal, epizódok (spinoffok) , fami, kajavétel, gardrób, átöltözés, készletben, könyvtárban bárhol, szíved választottja, minijátékoknál bármelyik alatt/ban (batyusat anno szerette), piacon mind3 fül alatt, bank, porfilod, szerkesztés, acc(!), levelek, barátok, kapcsolatok/felkérések stb


Teljesen megértem, hogy nem foghatjátok a kezünk egyesével, viszont most olyan szinten eldugták azt a hangfoszlányt, hogy meg merem kockáztatni: Szerintem ez bug-os....
Korábbi eventek alkalmával én is fogtam a fejem, hogy miért nem találják, hisz csak végig kell kattintgatni az összes fület és alfület és valahol ott lesz... Ezúttal viszont sokkal több helyen elrejthetik, mivel teljesen más az oldal elrendezése, mint korábbi eventek alkalmával.

Amerikain viszont még mindig nem találom. Magyar szerveren egyedül a feketelistát nem néztem meg.. Ott volt... Amerikain már ott is megnéztem, ott sincs...

De ha gondolod én leirom, hogy pontosan milyen helyeken néztem meg, és azt kiegészitve (már ha van mit) együtt összeállithatunk egy sort, hogy hol érdemes megnézni. Mivel ahogy látod a "nagy vonalakban" nem elég.. Én is csak nagyvonalakban irtam le, hogy mit néztem meg, és a plusz ajánlottak között 1 hely volt csak amit nem néztem.

(Egyébként Köszi Reiira, a feketelistán bújkált /static/img/forum/smilies/smile.png A kapcsolatokat, padlást, kedvenceket, üzeneteket mind megnéztem )

Kijelentkezve

#65 2021. 07. 05. - 15h24

Absynthe gárda
Kearina
Young Recrute
Kearina
...
Üzenetek: 11

Köszönjük szépen! Nagyon tetszenek az event ruhái  /static/img/forum/smilies/wink.png  /static/img/forum/smilies/wink.png

Kijelentkezve

#66 2021. 07. 05. - 15h28

Obsidian gárda
Kiscica
Young Recrute
Kiscica
...
Üzenetek: 14

[/quote]

Én a butikban vettem két famikaját. Azt is elfogadta. A butikot tudod használni?[/quote]

A butikkal is működött, azóta véletlenül magamtól is rájöttem, mert vennek kellett a famimnak ételt :')

Kijelentkezve

#67 2021. 07. 05. - 15h45

Obsidian gárda
KambeKamiko
Just Arrived
KambeKamiko
...
Üzenetek: 2

Köszönjük!


https://i.imgur.com/ggUqHPV.png

Kijelentkezve

#68 2021. 07. 05. - 15h46

Shadow gárda
CherryChimChim
The Answer to Everything
CherryChimChim
...
Üzenetek: 42

https://image.spreadshirtmedia.com/image-server/v1/mp/designs/1013660516,width=178,height=178,version=1549927857/steampunk-wings.png
Köszönjük! A szettek és a famik is nagyon tetszenek. Habár jobban örülnék ha magyarul lenne a szöveg, mégis már annak is örülök hogy bár eddig még nem zárták be a szervert.


╔ ——————————————— ╗
Dancing in the desert

Blowing up the sunshine
╚ ——————————————— ╝



https://i.imgur.com/TudDts5.gif

Kijelentkezve

#69 2021. 07. 05. - 16h05

Obsidian gárda
Draconis
Just Arrived
Draconis
...
Üzenetek: 2

https://i.ibb.co/6y1RMbs/b8416ad1810ef51b935f3b701c037ab7c3ff334e718f82cba83c2d0edc6f9ef0-1.png

Számomra kellemes csalódás mindenképpen ez az idei zene event. Végre ki tudom valószínűleg maxolni egyrészt a teljesíthető feladatok, másrészt amiatt, hogy ilyenkor már inkább ráérek, mint júniusban (- tudom ez utóbbi egyéni szoc probléma, de attól még örülök neki. ^^)
Ezenkívül pedig úgy érzem meg is éri kivinni, mert nagyszerűek lettek a szettek, (az előző éviekhez képest felüdülést jelentenek), és kivételesen a közös fami is tetszik valamelyest, így még nagyobb örömmel "segítek a szervernek". /static/img/forum/smilies/big_smile.png
A bankos szett szerencsére most kevésbé nyűgözött le, mint a többi, ezért költenem se kell az eseményre. Jó lenne, ha a térkép ezentúl maradhatna az összes eseményen, bár biztos csak addig lesz ilyen kegyben részünk, amíg a piac újraéled.

Egy kis lifehack-tanács talán a keresésnél az lehet, hogy az appon belül könnyebb valamivel rábukkanni (szerintem), konkrétan ott nekem a kezdőlapra dobta. Azután próbálkoztam ezzel, miután nem hagyta felszedni az oldalon a bankból, akárhányszor kattintottam rá...

Utolsó módosítás: Draconis (2021. 07. 05. - 19h50)

Kijelentkezve

#70 2021. 07. 05. - 16h21

Shadow gárda
Nimue
Young Recrute
Nimue
...
Üzenetek: 16

Köszönjük szépen!

Kijelentkezve

#71 2021. 07. 05. - 17h00

Absynthe gárda
Janelyne
Young Recrute
Janelyne
...
Üzenetek: 23

Köszönjük!  /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#72 2021. 07. 05. - 17h08

Obsidian gárda
Avalien
The Answer to Everything
Avalien
...
Üzenetek: 42

Köszönjük az eventet! /static/img/forum/smilies/smile.png
Eddig egészen tetszetős a szetteket és a játékmenetet tekintve, viszont számomra is kisebb nehézséget jelentett a hangfoszlány megtalálása. Őszintén, ki gondolta volna, hogy a feketelistán fog megbújni?


https://media.giphy.com/media/I15B1Mw02ZXfxdICZB/giphy.gif

Kijelentkezve

#73 2021. 07. 05. - 17h17

Obsidian gárda
Aikasha
Recrute
Aikasha
...
Üzenetek: 69

~ Sikeresen átnéztem miről is van pontosan szó. Fél órányi keresgélés után végül az elrejtett hangot is megtaláltam. Igaza van azoknak, akik már ezzel kapcsolatban nyilatkoztak. BÁRHOL lehet. Én például az alkimista butikban találtam meg a növények fülnél. - Tehát konkrétan mindent IS át kell nézni. /static/img/forum/smilies/big_smile.png
~ A szettek közül a kitsune szett színvariációira vagyok a legkíváncsibb, főleg a parókára és a fülecskékre.
~ Jelenleg úgy érzem, hogy teljesíthető eventnek tűnik, csak szemfülesnek kell lenni. Mondjuk mindenképpen tetszik, hogy nincs minijáték, hanem csak 3 daily questet kapunk, amik viszonylag könnyen teljesíthetőek.
~ Nem szoktam zenével együtt játszani, viszont az event oldalán játszódó zene kellemes és az animációk is tetszenek. ^^

~ Összességében: Most úgy érzem, hogy elégedett vagyok és kíváncsian várom a következő napot, hogy tovább haladhassak. Kitartást mindenkinek! ><


https://i.imgur.com/5Ke2WDR.png

Kijelentkezve

#74 2021. 07. 05. - 17h22

Shadow gárda
Brichan
Just Arrived
Brichan
...
Üzenetek: 2

Köszönjük az eventet! Nagyon tetszik, nagyon jók a szettek is! /static/img/forum/smilies/smile.png viszont a fizetési módnak nem örülök én sem.. Remélem lehetőségünk nyílik más fizetési módra is. /static/img/forum/smilies/smile.png

Kijelentkezve

#75 2021. 07. 05. - 17h39

Obsidian gárda
AliceRose
Just Arrived
AliceRose
...
Üzenetek: 3

https://i.imgur.com/yBGG4sh.png

Köszönjük szépen!

Számomra a Koori által inspirált szetten kívül a többi nem annyira vonzó, kizárólag a színkombinációk miatt... A familiárisok közül a Voclaunn tetszik nagyon, remélem ezt is be tudjuk szerezni az event végéig, mint a purrekó cicát. ^^

A kizárólag PayPal-al megvásárolható csomag kicsit számomra is csalódás, nálam mindig gondok voltak a PayPal-al, így itt nem is használtam soha. De majd event végéig még eldöntöm, hogy mi lesz ezzel a feltöltős szettel így, ha nem tesznek be más opciót is közben.

https://i.imgur.com/QAQIlGx.png

A hagjegy keresgéléssel kapcsolatban...nálam itt magyar szerveren nem volt nehéz megtalálni, viszont amerikain kicsit meggyűlt vele a bajom, de végül ott is megtaláltam, méghozzá a könyvtáron belül, a familiárisoknál és ott is, az utolsó oldalon.

Itt:


Úgyhogy tényleg érdemes minden kis zugot megnézni, esetleg minden kategóriát stb., mert úgy néz ki, most jobban elrejtették a méhek ezeket.


https://i.imgur.com/gUzGdXt.png

Utolsó módosítás: AliceRose (2021. 07. 05. - 17h45)


https://i.imgur.com/9hHQRk4.gif

Kijelentkezve

Lezárt beszélgetés

Oldalak : 1 2 3 4 5 ... 7